Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Eтажна собственост :]

Публикувано от javcho 
Re: Eтажна собственост :]
08-10-2011 - 23:10:07
Quote
bashbroker
А че има при мене изгодни предложения има,
------------
Какви предложения бе, въшкар ?!
Като пример от последните два месеца.
Четиристаен стара тухла в Яворов (между Орлов мост и Военната Академия) 124 кв.м. + партерен гараж за 80000 евро (искаха 82000 за начало, но пробвах с леко намаление, не че и 82000 не са добра цена). За ремонт, не че някой панелкаджия не би живял и така, но аз предпочитам да живея, а не да съществувам.
Тристаен стара тухла зад х-л Плиска (около 200-300 метра) на Коперник около 85 кв.м. за 55000 евро. Не съм пробвал за отстъпки защото не ми хареса идеята, че е на главна улица и няма гараж. Пак за ремонт. След около 20-тина дена един познат прояви интерес към него, но вече беше продаден и то от агенция според думите на собственика, но в сайтове той изобщо не се беше появил.
Е има и абсурди, като тристаен в Дианабат до метростанция Г.М.Димитров за скромната сума от 120000 евро, ама пазар, който иска продава, другите чакат.
Общо взето в района от Софийски до 4-ти километър имам доста голям набор от оферти, че ако отворя една агенция без проблеми мога да ви правя доста сериозна конкуренция.
Re: Eтажна собственост :]
09-10-2011 - 11:04:42
Общо взето в района от Софийски до 4-ти километър имам доста голям набор от оферти, че ако отворя една агенция без проблеми мога да ви правя доста сериозна конкуренция.
---------------------
Надявам се да оцениш колко съм добронамерен като ти казвам да потърсиш лекарска помощ. Спешно.
Баш шуте, защо препоръчваш на другите тва от което ти самия имаш остра нужда? Тва некакъв комплекс ли е? Да не би да си неуспял психиатър, тук няма да намериш пациенти! Мое да имаш нужда ти самия от един разговор със специалист?! И кажи най-после нещо смислено, различно от изхвърлянията какъв голем броукън брокер си!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход