Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Eтажна собственост :]

Публикувано от javcho 
Re: Eтажна собственост :]
06-10-2011 - 11:14:27
Е Камелия, на всички отговаряш, само към моя въпрос остана без мнение. Моля те още веднъж приятелски да го прочетеш и да отговориш. Кратко и ясно да или не. Може и да се обосновеш защо по подробно, но обосновката не е задължителна за да не отнемам от ценното ти време.
Quote
hunterA
Камелия и аз да попитам.

Е или не е Люлин 6 едно от най добрите места за живот в София ?

Все пак си била толкова години брокер в района, живееш в този район. Казвай, че наистина ми е интересно твоето професионално а и лично мнение. Ако кажеш, че е едно от най-хубавите почвам да гледам и там за апартамент. Ако не е просто кажи, че не е, че да го поставям в блеклистата и толкова - сега съм силно раздвоен какво да правя. Да търся или да не търся в района ?

Чакам и благодаря предварително *rose*
Re: Eтажна собственост :]
06-10-2011 - 12:31:51
avatar
Quote
hunterA
Е Камелия, на всички отговаряш, само към моя въпрос остана без мнение. Моля те още веднъж приятелски да го прочетеш и да отговориш. Кратко и ясно да или не. Може и да се обосновеш защо по подробно, но обосновката не е задължителна за да не отнемам от ценното ти време.
Quote
hunterA
Камелия и аз да попитам.

Е или не е Люлин 6 едно от най добрите места за живот в София ?

Все пак си била толкова години брокер в района, живееш в този район. Казвай, че наистина ми е интересно твоето професионално а и лично мнение. Ако кажеш, че е едно от най-хубавите почвам да гледам и там за апартамент. Ако не е просто кажи, че не е, че да го поставям в блеклистата и толкова - сега съм силно раздвоен какво да правя. Да търся или да не търся в района ?

Чакам и благодаря предварително *rose*


Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Eтажна собственост :]
06-10-2011 - 12:40:45
Quote
камелия
Напротив, дебилче- казала съм какво ми е образованието и то нееднократно.

Някой ако помни нека да каже.

Толкова ли те е срам, че не искаш да го напишеш.
Re: Eтажна собственост :]
06-10-2011 - 12:43:26
Quote
камелия
А, че си тъп, не е новина- та, нали Джавчо

А това какво е :

[forum.imoti.net]
Re: Eтажна собственост :]
06-10-2011 - 12:51:31
Quote
камелия
И да, прекарвам много време вкъщи, където ми е семейството, каквото ти просто нямаш,

Нали се бяха изнесли децата?

Уж при семейството, но всъщност във форума.
Ето вчера пак до нощите си висяла.
Пълна социопатка.
Виждате ли до къде водят лишенията, взимайте мерки, ако не искате да сте като лелката.
Re: Eтажна собственост :]
06-10-2011 - 12:53:53
Quote
камелия
Quote
hunterA
Е Камелия, на всички отговаряш, само към моя въпрос остана без мнение. Моля те още веднъж приятелски да го прочетеш и да отговориш. Кратко и ясно да или не. Може и да се обосновеш защо по подробно, но обосновката не е задължителна за да не отнемам от ценното ти време.
Quote
hunterA
Камелия и аз да попитам.

Е или не е Люлин 6 едно от най добрите места за живот в София ?

Все пак си била толкова години брокер в района, живееш в този район. Казвай, че наистина ми е интересно твоето професионално а и лично мнение. Ако кажеш, че е едно от най-хубавите почвам да гледам и там за апартамент. Ако не е просто кажи, че не е, че да го поставям в блеклистата и толкова - сега съм силно раздвоен какво да правя. Да търся или да не търся в района ?

Чакам и благодаря предварително *rose*
Камелия пак нищо не написа.

Ето въпроса - Е или не е Люлин 6 едно от най добрите места за живот в София ?

Да или не ? Като не искаш да се обосновеш само едно от двете даваш, че и ще е по бързо от емотикон да поставиш. Ако искаш творчество може и болднато в различен цвят. Ти си избираш. Пак повтарям само искам ДА или НЕ.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-06 12:55 от hunterA.
Re: Eтажна собственост :]
06-10-2011 - 13:04:17
avatar
Quote
hunterA
Да или не ? Като не искаш да се обосновеш само едно от двете даваш, че и ще е по бързо от емотикон да поставиш. Ако искаш творчество може и болднато в различен цвят. Ти си избираш. Пак повтарям само искам ДА или НЕ.

Хънтерчо, не се излагай, разбира се, че няма да ти отговоря така, както искаш.
Каквото съм имала да казвам, съм го направила в постовете си, при това- обосновано, а не с "да" или "не".
Ако наистина те интересува, потърси из форума, а може и само в тази тема- обяснила съм на джавкащото недоразумение няколко пъти.
И ако можеш, разбира се, подавай по- високи топки.
Re: Eтажна собственост :]
06-10-2011 - 13:10:53
Quote
камелия
Quote
hunterA
Да или не ? Като не искаш да се обосновеш само едно от двете даваш, че и ще е по бързо от емотикон да поставиш. Ако искаш творчество може и болднато в различен цвят. Ти си избираш. Пак повтарям само искам ДА или НЕ.

Хънтерчо, не се излагай, разбира се, че няма да ти отговоря така, както искаш.
Каквото съм имала да казвам, съм го направила в постовете си, при това- обосновано, а не с "да" или "не".
Ако наистина те интересува, потърси из форума, а може и само в тази тема- обяснила съм на джавкащото недоразумение няколко пъти.
И ако можеш, разбира се, подавай по- високи топки.
Искаш да кажеш, че Люлин 6 не е от най добрите места за живот в София. Жалко, тъкмо се бях наканил да търся и в Люлин. Два пъти по-евтино е и си мислех и там да огледам за добри сделки. Благодаря все пак. Явно щом и ти мълчешком отбелязваш, че Люлин не е от стойностните квартали, няма смисъл да му обръщам внимание. Благодаря. *rose*
Re: Eтажна собственост :]
06-10-2011 - 13:20:20
avatar
Quote
hunterA
Явно щом и ти мълчешком отбелязваш, че Люлин не е от стойностните квартали, няма смисъл да му обръщам внимание. Благодаря. *rose*

Тц! Явно, нищо не отбелязвам.
По- височко, можеш ли да подадеш?smiling smiley
Re: Eтажна собственост :]
06-10-2011 - 13:23:35
Quote
камелия
Дебилче, никакво значение няма за кого са предназначени хвалбите ти- четат ги всички, и ти се присмиват дружно.
Да, впечатляват ме, ама не парцалките, яденето, пиенето и дискотеките, а тъпотата и елементарността ти.

Ти вярваш ли си, че на теб никой не ти се смее, аутсайдерко?
Я виж, колко ПЪТИ повече хора дразниш, преди да ми правиш забележки.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход