Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Eтажна собственост :]

Публикувано от javcho 
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 14:09:11
Quote
batko
Явчо аз не знам дали в случая Камелия бърка но ти явно бъркаш.Никой в тоя форум не е успял да надприказва Камелия както и никой не е успял да убеди в нещо различно от нейното мнение.Незнам защо си вярваш че ще успееш.

Не искам да я убеждавам.
Искам да разубедя, ако случайно някой тръгне да и вярва на ЛЪЖИТЕ.
Аутсайдерката се е асоциализирала тотално, съответно няма кой да и каже, а и липсват умствените възможности да разбере много неща.

Поставила си е за задача, да убеждава хората, че в Люлин е едно от най-добрите места за живеене, просто защото е завистлива и иска колкото се може повече хора да паднат на мизерното и ниво. Тайно се надява да има по-малко по-успели хора от нея, защото това е доказателство, че тя е неспособна. Вместо да се опитва да върви напред, защото не може, нейната цел е да върне другите на нейното ниво, като само търси да измисли недостатъци на другите места и да манипулира мнението на хората. Важно да се знае, че е по-добре хората да се стремят да си купят жилища на прилични места, дори и да са 2 пъти по-скъпи, защото по този начин стават конкурентни и амбициозни, а това е добре за всички. Камелия се опитва да унищожи тези неща, защто тя е пълната противополжност. Като живееш обграден от аутсайдери като в Люлин, как да имаш цели и амбиции за нещо повече. Самата тя е пример, за пълната посредственост на хората там. Всички знаят, че средата е много важно нещо и с какъвто се събереш такъв ставаш. Какви ценни контакти ще имаш като се обградиш с аутсайдери. А без контакти развитието е много трубно, в БГ почто невъзможно.

Трябва да се каже, че взиманието на големи кредити, само и само да купи мизерна панелка е тъпо. Това са хвърлени на вятъра пари. Тя е на обратната страна, защото самата тя е направила подобна грешка и не иска да сред малкото тъпаци. Не трябва да се слушат страхливци като нея, че е изключително важно да се бориш на всяка цена за собствено жилище, а не да си живееш под наем например, защото при нея това търсене на "сигурност", се дължи на факта, че тя усеща, колко е тъпа и неспособна и финасовите проблеми са ежедневие. За нея възможността да не може да си позволи плащане на наема е нещо съвсем реално. Тя не може да си представи, че има хора, за които такъв проблем е с толкова малка вероятност, че не си заслужва да му се обръща внимание. Тези хора например могат, вместо да наливат пари за нанелка, да инвестират в образование или някакъв бизнес. По този начин ще има повече образовани предприемачи, за сметка на тъпи панелообитатели. За мен първото е за предпочитане, докато за камелия е второто.

Трябва да се каже, че въпреки опитите и да лъже, че прогноза за пазара на имоти е нещо невъзможно, това не е така. Като се погледнат обективно световната икономическа ситуация, нашата икономическа ситуация, съответно накъде се движат икономическите показатели, политическата ситуация и не на последно място демографската, миграционна и емиграционна ситуация, прибилизителна прогноза е възможно да се направи и от средно интелигентен човек. Да не говориме, че за човек интересуващ се повечко и по-задълбочено от световни финанси има много показатели, изпреварващи пазара на имоти дори с година.

Има и други, но това е основно, защото все пак е имотен форум, а тези са относно имотите. В крайна сметка, нейните съвети са анти всякакво разивитие и прогрес. Тя иска повече хора да са като нея - без образование, без социални контакти, с гадни професии, в мизерни квартали, с ниски доходи и без изгледи за развитие, като целта и е да не приеме, че е аутсайдер.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-04 14:12 от javcho.
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 14:17:21
Quote
javcho


Поставила си е за задача, да убеждава хората, че в Люлин е едно от най-добрите места за живеене, просто защото е завистлива и иска колкото се може повече хора да паднат на мизерното и ниво.

Джафчо, като оставим настрана възпитаните ти коментари по адрес на Камелия, нека те помоля да дадеш цитат от НЕИН / а не твой интерпретиращ/ пост, в който тя недвусмислено да твърди, че "Люлин е едно от най-добрите места за живеене".
Успех в търсенето!
smiling smiley
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 15:03:37
Quote
ivorad
Quote
javcho
Поставила си е за задача, да убеждава хората, че в Люлин е едно от най-добрите места за живеене, просто защото е завистлива и иска колкото се може повече хора да паднат на мизерното и ниво.

Джафчо, като оставим настрана възпитаните ти коментари по адрес на Камелия, нека те помоля да дадеш цитат от НЕИН / а не твой интерпретиращ/ пост, в който тя недвусмислено да твърди, че "Люлин е едно от най-добрите места за живеене".
Успех в търсенето!
smiling smiley

Щом мислиш, че не го е казала я убеди да напише с любимия и червен цвят и големи букви:

ЛЮЛИН НЕ Е ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ МЕСТА ЗА ЖИВЕЕНЕ

Но без нищо допълнително като оправдания и манипулации.
В поста да има само това.

ЛЮЛИН НЕ Е ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ МЕСТА ЗА ЖИВЕЕНЕ



Иначе ето ти, на първо време - [forum.imoti.net]

По-късно още:

Quote
камелия
ppetrov66 Написал:
-------------------------------------------------------

> И как ще оправите нещата без мен.Ами аз пък може
> да не желая да ходя навън.Бягаш и не искаш да
> отговориш.Аз сериозно питам кои са най хубавите
> квартали на София според теб.
ще ми бъде приятно да
> прочета отговора ти.Не се заяждам с теб и не споря
> просто искам мнението ти
>
>
>


Само мога да се радвам, ако наистина не искаш да бягаш! И аз не се заяждам- кучета има навсякъде, за съжаление- и пред Министерския съвет лежат. В центъра, по малките улички е по- мръсно, защото са повече магазини, уличките са тесни. И местата за паркиране са ограничени и платени. Накратко- центърът не е за живеене.
Хубавите квартали, за мен са тези, по- малко обезобразени от новото строителство. Хиподрума, Изток, донякъде Иван Вазов - от скъпите. Манастирски ливади, горен Лозенец, Борово в горната част- толкова са уплътнени, че се задушаваш.
Като околна среда- междублокови пространства, детски градини и училища, зеленина и транспорт, най- добре проектирани са "спалните"- Младост и Люлин. Специално в Люлин и новите блокове са на нормални отстояния, и не сред кално поле. Въздухът е много по- чист. Разбира се, воят срещу панелите продължава и така ще бъде, на фона на многото новопостроени блокове.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-10-04 15:05 от javcho.
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 15:21:08
Quote
javcho


Щом мислиш, че не го е казала я убеди да напише с любимия и червен цвят и големи букви:
[/quote]

Джафчо, нищо не мисля за това какво мисли Камелия по въпроса!
Но ти твърдиш, че Камелия е казала едно определено нещо за Люлин.
Приканвам те да дадеш цитат, който доказва твърдението ти. Ако не разполагаш с такъв цитат - кажи си, а после можеш и да се извиниш.
Хайде, чакам цитата!
smiling smiley
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 16:05:39
avatar
Малиеййййййййййй! Джавкащата куха лейка ми посветила цял научен труд. Явно, твърде важно място заемам вече в празния ти животец, та те избива на свободни съчинения, с надеждата да подпрат разклатеното ти самочувствие на млад бизнесмен, никога не работил, никога не купил нищо и нищо не постигнал до 27 годишната си възраст. Няма лошо да се пробваш, но ако малко от малко беше внимавал в час по литература, щеше да знаеш, че между двата жанра има една огромна разлика- първият се базира на факти, а вторият на измислици.
Ти, тъпчо, се пробваш да ги смесиш, ама и за това не те бива.:]


Quote
javcho

Не искам да я убеждавам.
Искам да разубедя, ако случайно някой тръгне да и вярва на ЛЪЖИТЕ.
Аутсайдерката се е асоциализирала тотално, съответно няма кой да и каже, а и липсват умствените възможности да разбере много неща.

Поставила си е за задача, да убеждава хората, че в Люлин е едно от най-добрите места за живеене, просто защото е завистлива и иска колкото се може повече хора да паднат на мизерното и ниво. Тайно се надява да има по-малко по-успели хора от нея, защото това е доказателство, че тя е неспособна. Вместо да се опитва да върви напред, защото не може, нейната цел е да върне другите на нейното ниво, като само търси да измисли недостатъци на другите места и да манипулира мнението на хората. Важно да се знае, че е по-добре хората да се стремят да си купят жилища на прилични места, дори и да са 2 пъти по-скъпи, защото по този начин стават конкурентни и амбициозни, а това е добре за всички. Камелия се опитва да унищожи тези неща, защто тя е пълната противополжност. Като живееш обграден от аутсайдери като в Люлин, как да имаш цели и амбиции за нещо повече. Самата тя е пример, за пълната посредственост на хората там. Всички знаят, че средата е много важно нещо и с какъвто се събереш такъв ставаш. Какви ценни контакти ще имаш като се обградиш с аутсайдери. А без контакти развитието е много трубно, в БГ почто невъзможно.

1. Дай линк към мой пост, в който убеждавам, че Люлин е едно от най- добрите места за живеене.
2.Моето ниво е: два апартамента в София, едно вилно място на Камбаните, къща за гости в Балкана. Хайде, лавандуло, да видя твоето ниво и да ми кажеш, дали искам да "паднеш" на моето, или трябва да се "изкачиш" до моето?
3. Моите контакти, пикльо, са главно в адвокатските среди и тези- в рекламата. Твоите са в дискотеките- мога да ти дам линкове към почти всичките ти постове, с което да подкрепя твърдението си. Е, твоята ли наркоманизирана среда е аутсайдерска, или моята? Твоите ли контакти, или моите дават по- добри възможности?

Quote
javcho
Трябва да се каже, че взиманието на големи кредити, само и само да купи мизерна панелка е тъпо. Това са хвърлени на вятъра пари. Тя е на обратната страна, защото самата тя е направила подобна грешка и не иска да сред малкото тъпаци. Не трябва да се слушат страхливци като нея, че е изключително важно да се бориш на всяка цена за собствено жилище, а не да си живееш под наем например, защото при нея това търсене на "сигурност", се дължи на факта, че тя усеща, колко е тъпа и неспособна и финасовите проблеми са ежедневие. За нея възможността да не може да си позволи плащане на наема е нещо съвсем реално. Тя не може да си представи, че има хора, за които такъв проблем е с толкова малка вероятност, че не си заслужва да му се обръща внимание. Тези хора например могат, вместо да наливат пари за нанелка, да инвестират в образование или някакъв бизнес. По този начин ще има повече образовани предприемачи, за сметка на тъпи панелообитатели. За мен първото е за предпочитане, докато за камелия е второто.

1. Куха лейко, не успяваща да задържи информация две минути, неколкократно съм писала, че жилището съм го строила по стопански начин, че съм си избирала и мястото, и комшиите, и че кредитът ми е бил на 2% лихва, в лева, и че съм го изплатила за нула време в голямата инфлация.
Та, набеден далавераджио, дето се хвалиш че припечелваш от смяна на долари в чужбината- дали можа да обърнеш толкова, че да върнеш на мама и тате парите за апартаментчето? Явно, не си. Явно и за това не те бива, щото и да си мошеник трябва сиво вещество.:]


Quote
javcho
Трябва да се каже, че въпреки опитите и да лъже, че прогноза за пазара на имоти е нещо невъзможно, това не е така. Като се погледнат обективно световната икономическа ситуация, нашата икономическа ситуация, съответно накъде се движат икономическите показатели, политическата ситуация и не на последно място демографската, миграционна и емиграционна ситуация, прибилизителна прогноза е възможно да се направи и от средно интелигентен човек. Да не говориме, че за човек интересуващ се повечко и по-задълбочено от световни финанси има много показатели, изпреварващи пазара на имоти дори с година.

Средната интелигентност е твърде висока топка за твоята персона.

Quote
javcho
Тя иска повече хора да са като нея - без образование, без социални контакти, с гадни професии, в мизерни квартали, с ниски доходи и без изгледи за развитие, като целта и е да не приеме, че е аутсайдер.


Ниски доходи, казваш?
Хайде, като за твоето полирано вътречерепно съдържание, една задачка:
Е ли по- скъп билета в Comеdie Franсaise или в Olympia от входа на една дискотека, в която се вихри световноизвестен DJ?
Е ли по- скъп билета в La Scala от входа на една дискотека, в която се вихри какъвто и да е DJ?
Кой е аутсайдера- този, имал възможност и предпочел да посети представленията там, или 27годишна, силно " социализирана" персона, прекарала цял месец в забавление с пубери в дискотека? smoking smiley

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 16:18:59
Quote
камелия

1. Дай линк към мой пост, в който убеждавам, че Люлин е едно от най- добрите места за живеене.

Странно, след моята молба за същото нещо, Джафчо просто забрави да джафка........
Хайде, джафни, Джафчо!
winking smiley
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 17:06:09
Quote
ivorad
Странно, след моята молба за същото нещо, Джафчо просто забрави да джафка........
Хайде, джафни, Джафчо!
winking smiley

Чакай малко де, аз де не съм безделник като камелия.
Вече съм отговорил, но и ти като неяя, сигурно е от възрастта, не можеш да се ориентираш.


Ето ти пак:

Quote
камелия
ppetrov66 Написал:
-------------------------------------------------------

> И как ще оправите нещата без мен.Ами аз пък може
> да не желая да ходя навън.Бягаш и не искаш да
> отговориш.Аз сериозно питам кои са най хубавите
> квартали на София според теб.
ще ми бъде приятно да
> прочета отговора ти.Не се заяждам с теб и не споря
> просто искам мнението ти
>
>
>


Само мога да се радвам, ако наистина не искаш да бягаш! И аз не се заяждам- кучета има навсякъде, за съжаление- и пред Министерския съвет лежат. В центъра, по малките улички е по- мръсно, защото са повече магазини, уличките са тесни. И местата за паркиране са ограничени и платени. Накратко- центърът не е за живеене.
Хубавите квартали, за мен са тези, по- малко обезобразени от новото строителство. Хиподрума, Изток, донякъде Иван Вазов - от скъпите. Манастирски ливади, горен Лозенец, Борово в горната част- толкова са уплътнени, че се задушаваш.
Като околна среда- междублокови пространства, детски градини и училища, зеленина и транспорт, най- добре проектирани са "спалните"- Младост и Люлин. Специално в Люлин и новите блокове са на нормални отстояния, и не сред кално поле. Въздухът е много по- чист. Разбира се, воят срещу панелите продължава и така ще бъде, на фона на многото новопостроени блокове.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-10-04 17:13 от javcho.
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 17:07:03
Quote
ivorad
Quote
камелия

1. Дай линк към мой пост, в който убеждавам, че Люлин е едно от най- добрите места за живеене.

Странно, след моята молба за същото нещо, Джафчо просто забрави да джафка........
Хайде, джафни, Джафчо!
winking smiley
Хахаха интелегенте, човека ти го е дал линк малко по-нагоре, че и цитат ти е поместил, ама кой да чете *angel*:}

P.S. Писали сме по едно и също време sorry



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-04 17:08 от hunterA.
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 17:09:40
avatar
Quote
javcho

Иначе ето ти, на първо време - [forum.imoti.net]

По-късно още:

ppetrov66 Написал:
-------------------------------------------------------

> И как ще оправите нещата без мен.Ами аз пък може
> да не желая да ходя навън.Бягаш и не искаш да
> отговориш.Аз сериозно питам кои са най хубавите
> квартали на София според теб.
ще ми бъде приятно да
> прочета отговора ти.Не се заяждам с теб и не споря
> просто искам мнението ти
>
>
>


Само мога да се радвам, ако наистина не искаш да бягаш! И аз не се заяждам- кучета има навсякъде, за съжаление- и пред Министерския съвет лежат. В центъра, по малките улички е по- мръсно, защото са повече магазини, уличките са тесни. И местата за паркиране са ограничени и платени. Накратко- центърът не е за живеене.
Хубавите квартали, за мен са тези, по- малко обезобразени от новото строителство. Хиподрума, Изток, донякъде Иван Вазов - от скъпите. Манастирски ливади, горен Лозенец, Борово в горната част- толкова са уплътнени, че се задушаваш.
Като околна среда- междублокови пространства, детски градини и училища, зеленина и транспорт, най- добре проектирани са "спалните"- Младост и Люлин. Специално в Люлин и новите блокове са на нормални отстояния, и не сред кално поле. Въздухът е много по- чист. Разбира се, воят срещу панелите продължава и така ще бъде, на фона на многото новопостроени блокове.

Е, куха лейко продънена, хайде сричай след мен:

Quote
ppetrov66
.Аз сериозно питам кои са най хубавите
> квартали на София според теб.

Quote
камелия
Хубавите квартали, за мен са тези, по- малко обезобразени от новото строителство. Хиподрума, Изток, донякъде Иван Вазов - от скъпите.

Това, куха лейко, е твърдение.

Quote
камелия
Като околна среда- междублокови пространства, детски градини и училища, зеленина и транспорт, най- добре проектирани са "спалните"- Младост и Люлин.

Това, куха лейко, е обяснение относно представата ми за добро проектиране на комплекс.
Не се напъвай- знам, че да схванеш разликата, за теб е непосилна задача.
Случайно да стопли, най- накрая, другата разликата- между " комплексно застрояване" и " затворен комплекс"?eye popping smiley
Да се обзаложим ли, че ти иде задача с повишена трудност?smoking smiley

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 17:13:06
0



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-04 17:15 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход