Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Eтажна собственост :]

Публикувано от javcho 
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 20:05:40
avatar
Нивото на форума е спаднало катастрофално, което е един от знаците за дъно на пазара - вече на никой явно не му е до имоти *write*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 20:19:04
валси, само да не решиш, че ако се появиш , ще вдигнеш нивото на форума, сакън !
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 20:31:47
Quote
valsodar
Нивото на форума е спаднало катастрофално, което е един от знаците за дъно на пазара - вече на никой явно не му е до имоти *write*
Toва вече не е форум за имоти а форум за безсмислени спорове и обиди между Камелич башброкера и Имотко от една страна и отбора на другите.Дори стигнаха да се хвалят кой колко къщи имал.Тук целта е да се натрие носа на другия и да му се докаже колко е прост и лош.
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 20:56:59
Quote
javcho
Quote
ivorad

Уаууу, значи следното, според теб, означава, че Камелия счита Люлин за "един от най-добрите квартали"?????

Quote

Хубавите квартали, за мен са тези, по- малко обезобразени от новото строителство. Хиподрума, Изток, донякъде Иван Вазов - от скъпите. Манастирски ливади, горен Лозенец, Борово в горната част- толкова са уплътнени, че се задушаваш.
Като околна среда- междублокови пространства, детски градини и училища, зеленина и транспорт, най- добре проектирани са "спалните"- Младост и Люлин. Специално в Люлин и новите блокове са на нормални отстояния, и не сред кално поле. Въздухът е много по- чист. Разбира се, воят срещу панелите продължава и така ще бъде, на фона на многото новопостроени блокове.

Определението на Камелия за доброто планиране на междублоковата среда ти разчиташ като "най-добър софийски квартал"?
:}

Не, не е най-добрият, а един от най-добрите, според нея.

Уви, драги Джафчо, не е "според нея" - това е позиция, която ти й приписваш. И не можеш да докажеш по никакъв начин, защото да кажеш, че нивото на градоустройствено планиране на един квартал е от най-добрите в града, по никакъв начин автоматически не означава, че кварталът е от "най-добрите". Просто доброто ниво на градоустройството не е единствен критерий за рейтинга на един квартал, има и доста други, но това е твърдение, което многократно надвишава способността ти да го осъзнаеш......
Такива, работи!
Я кажи по-добре пак нещо за това какъв баровец си, че другото е доста скучно при тебwinking smiley:]
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 21:36:18
avatar
Quote
javcho

Не, не е най-добрият, а един от най-добрите, според нея.
Искаш всичките постове, където хвали Люлин ли да ти вадя?
Че тя дори има Люлин за по-чист, по-тих, с по-малко трафик и с по-добри съседи от най-добрия според нея Хиподрума.

Ти защо не кажеш, къде го поставяш Люлин в класацията на кварталите?
Или пак ще се оправдаваш, че е някаква ценна брокерска мистериозна тайна?

Главаняк, писна ми от тъпотата ти, честно!
Хайде, извади постовете и да видим, какво точно съм казала.
И да те накарам пак да сричаш внимателно, че дано разбереш разликата между " по- тихо, по- чисто, с по- малък трафик местоположение на точно определен блок- този, в който живея в Люлин, спрямо този, който давам под наем на Хиподрума и " най- добър КВАРТАЛ".
Тъпанар си, Джавчо, завършен и неспасяем- дори и да прочетеш нещо, дори и чертеж да ти направя, пак нищо не можеш да схванеш.
Почвам да те съжалявам- бива малоумие, ама ти ставаш опасен за самия себе си.
Ще вземеш да се изцепиш, пак нещо неразбрал и в дискотеката, и някой да не прояви разбиране към умствената ти ограниченост , та да ти нарита канчето...........което ще лиши форума от форумния дебил.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Eтажна собственост :]
04-10-2011 - 21:51:00
avatar
Quote
камелия
Не видях линк към мой пост, в който убеждавам някого, че Люлин е най- доброто място за живеене.

Не видях отговор на въпроса ми, какво си постигнал ти, че да преценим дали си над или под нивото ми.

Не видях отговор на елементарен въпрос- къде са по- евтини билетите- в изброените от мен места, които предпочитам да посещавам, или в изброените от теб, където висиш непрекъснато?

Quote
javcho

Не съм ти отговорил, защото въпросът е тъп.
Ти можеш ли да докажеш, че наистина си била там?
На такива патологични лъжци като теб ли да вярвам?
Дори и да си била 1-2 пъти, това голям успех?
Аз гледам не какво казваш, а какво правиш-фактите, а не лъжите.
Ти не си излезнала цяло лято от панелката за повече от 2-3 дена.
Аз си ходя където искам, дори за над месец.
Самият форум е по-добро доказателство от хилядите лъжи, които можеш да надраскаш.

Отговори, джавкаща куха лейке!
Отговори, ако ти стиска, разбира се.
Какво си постигнал ти, за да разберем дали си под или над нивото ми?
Дали си милионерът, за когото няма значение, че ще плати 30% общи части и един куфар пари за окачени тавани и гипсокартон, или си аутсайдера на 27години, спрял в развитието си на 15 и киснещ по дискотеките, и живеещ в редово апартаментче, купено от мама и тат, и заобиколен от панелни и ЕПК обитатели?
Не, че е сигурно, дето и твоето кимизарниче наистина е кимизарниче- ново строителство, но това е без значение.
Хайде, надувко, можеш ли да схванеш какво те питам и да отговориш?

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Eтажна собственост :]
05-10-2011 - 13:57:49
Quote
ivorad
Уви, драги Джафчо, не е "според нея" - това е позиция, която ти й приписваш. И не можеш да докажеш по никакъв начин, защото да кажеш, че нивото на градоустройствено планиране на един квартал е от най-добрите в града, по никакъв начин автоматически не означава, че кварталът е от "най-добрите". Просто доброто ниво на градоустройството не е единствен критерий за рейтинга на един квартал, има и доста други, но това е твърдение, което многократно надвишава способността ти да го осъзнаеш......
Такива, работи!
Я кажи по-добре пак нещо за това какъв баровец си, че другото е доста скучно при тебwinking smiley:]

Не знам защо си вярваш, че ще ровя в 10 000 поста глупости, за да ти търся доказателства.
Това намерих - това пуснах.
Честно казано не ме интересува много-много дали съм те убедил.

Ако тя реши, че не съм прав, нека каже, че не смята Люлин за един от най-добрите квартали.
И спорът приключва в тоя полза.
Самото и мълчане обаче е доста показателно.
Но не ти прави впечатление.

Аз съм си на мнението, което съм написал в началото:

Quote
ivorad
Quote
javcho

Поставила си е за задача, да убеждава хората, че в Люлин е едно от най-добрите места за живеене, просто защото е завистлива и иска колкото се може повече хора да паднат на мизерното и ниво.

Джафчо, като оставим настрана възпитаните ти коментари по адрес на Камелия, нека те помоля да дадеш цитат от НЕИН / а не твой интерпретиращ/ пост, в който тя недвусмислено да твърди, че "Люлин е едно от най-добрите места за живеене".
Успех в търсенето!
smiling smiley

И защо да ми е било скучно, защото не вися за поредна вечер пред компютъра като социопатката.
Да не би и ти да мислиш, че това нейното може да е стойностно забавление?
Ако друг път се чудиш какво да правиш, кажи според теб, кои квартали са най-добри?
Re: Eтажна собственост :]
05-10-2011 - 14:17:52
Quote
javcho

Не знам защо си вярваш, че ще ровя в 10 000 поста глупости, за да ти търся доказателства.
Това намерих - това пуснах.
Честно казано не ме интересува много-много дали съм те убедил.



Драги Джафчо, доказателства трябват не на мен, а на теб. Защото ти твърдиш, че някой твърдял нещо. И след като го твърдиш - длъжен си да докажеш тезата си по недвусмислен начин, цитирайки човека, а не впечатленията си
Явно не успяваш в тази дейност..
Засега доказваш единствено, че си тъповат инатлия, който не просто ръси глупости, но и изпитва сериозни затруднения да ги осъзнае, камо ли признае. На публично място, което е особено комично.
Благодаря ти за неповторимото парвенюшко шоу в тази тема!
А сега е време да ни напомниш пак за това какъв невероятен баровец си. Хайде, зарадвай ни с поредния епизодwinking smiley
:]
Re: Eтажна собственост :]
05-10-2011 - 15:43:55
Quote
ivorad
камо ли признае.

Глупости. Още сега предварително си признавам, че не съм разбрал правилно и съм сбъркал, ако тя напише:

ЛЮЛИН НЕ Е ЕДИН ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ КВАРТАЛИ ЗА ЖИВЕЕНЕ

Щом не иска да го напише е очевидно, че го смята за един от най-добрите.
Ти вярваш ли, че дъртата злобарка, че ще изпусне такъв удобен шанс да докаже, че съм сбръкал, ако не бях прав.
Аз не вярвам.
Re: Eтажна собственост :]
05-10-2011 - 15:50:17
avatar
Quote
javcho


Глупости. Още сега предварително си признавам, че не съм разбрал правилно и съм сбъркал, ако тя напише:

ЛЮЛИН НЕ Е ЕДИН ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ КВАРТАЛИ ЗА ЖИВЕЕНЕ

Щом не иска да го напише е очевидно, че го смята за един от най-добрите.
Ти вярваш ли, че дъртата злобарка, че ще изпусне такъв удобен шанс да докаже, че съм сбръкал, ако не бях прав.
Аз не вярвам.

Факти, дебил!
Факти трябват- щом нямаш мярка на тъпата си уста, ако си мъж, а не тъп педал, или ще дадеш линк към пост, който доказва правотата ти, или ще се извиниш.
Засега клониш към тъп педал.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход