Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Eтажна собственост :]

Публикувано от javcho 
Re: Eтажна собственост :]
05-10-2011 - 15:57:23
Quote
камелия
Главаняк, писна ми от тъпотата ти, честно!
Хайде, извади постовете и да видим, какво точно съм казала.
И да те накарам пак да сричаш внимателно, че дано разбереш разликата между " по- тихо, по- чисто, с по- малък трафик местоположение на точно определен блок- този, в който живея в Люлин, спрямо този, който давам под наем на Хиподрума и " най- добър КВАРТАЛ".
Тъпанар си, Джавчо, завършен и неспасяем- дори и да прочетеш нещо, дори и чертеж да ти направя, пак нищо не можеш да схванеш.
Почвам да те съжалявам- бива малоумие, ама ти ставаш опасен за самия себе си.
Ще вземеш да се изцепиш, пак нещо неразбрал и в дискотеката, и някой да не прояви разбиране към умствената ти ограниченост , та да ти нарита канчето...........което ще лиши форума от форумния дебил.

След всичките изтъквания на предимствата на Люлин и всичкото плюене по другите места, искаш да кажеш, че си съгласна, че Люлин НЕ е от най-добрите места за живеене, а аз през цялото време просто не съм те разбирал, така ли?
Re: Eтажна собственост :]
05-10-2011 - 15:57:31
Quote
javcho


Глупости. Още сега предварително си признавам, че не съм разбрал правилно и съм сбъркал, ако

Драги Джафчо, определено не си наясно с един основен правен принцип. Той гласи, че "обвиняващият е длъжен да докаже обвиненията си.Докато това не се случи по надлежния ред, обвиняемият се счита за невинен".
Преведено за хора с твоите интелектуални възможности - няма никаква нужда Камелия да декларира каквото и да било - ти твърдиш нещо за нея - длъжен си да го докажеш, а не тя да се оправдава. Тъй като явно не си в състояние да докажеш твърдението си, следват две неща :
1. Камелия не е твърдяля онова, което ти твърдиш за нея. И няма никаква необходимост да дава обяснения на когото и да било по темата.
2. Ти лъжеш.
.........................................................................................
Обаче не се коркай, тук само си прикаваме.
Виж, когато някой ден ми паднеш в съдебна зала, на мен, или някой колега и се опиташ да плямпаш по този безотговорен и смешен начин - ще бъдеш оглозган. Във финансовия смисъл на думата.
Хич няма да ти е до смях, Джафчо, можеш да бъдеш сигуренwinking smiley
:]
Re: Eтажна собственост :]
05-10-2011 - 16:09:36
Quote
камелия

Отговори, джавкаща куха лейке!
Отговори, ако ти стиска, разбира се.
Какво си постигнал ти, за да разберем дали си под или над нивото ми?

Аз съм показал доказателство къде съм учил и поне един имот.
Не се прави на разсеяна.
Чакам и ти да представиш нещо, с което да защитиш твърденията си.
Защото до сега не си доказала, че имаш дори това.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-05 16:13 от javcho.
Re: Eтажна собственост :]
05-10-2011 - 16:22:08
Quote
ivorad
Quote
javcho


Глупости. Още сега предварително си признавам, че не съм разбрал правилно и съм сбъркал, ако

Драги Джафчо, определено не си наясно с един основен правен принцип. Той гласи, че "обвиняващият е длъжен да докаже обвиненията си.Докато това не се случи по надлежния ред, обвиняемият се счита за невинен".
Преведено за хора с твоите интелектуални възможности - няма никаква нужда Камелия да декларира каквото и да било - ти твърдиш нещо за нея - длъжен си да го докажеш, а не тя да се оправдава. Тъй като явно не си в състояние да докажеш твърдението си, следват две неща :
1. Камелия не е твърдяля онова, което ти твърдиш за нея. И няма никаква необходимост да дава обяснения на когото и да било по темата.
2. Ти лъжеш.
.........................................................................................
Обаче не се коркай, тук само си прикаваме.
Виж, когато някой ден ми паднеш в съдебна зала, на мен, или някой колега и се опиташ да плямпаш по този безотговорен и смешен начин - ще бъдеш оглозган. Във финансовия смисъл на думата.
Хич няма да ти е до смях, Джафчо, можеш да бъдеш сигуренwinking smiley
:]


Не ми ли се полага служебен адвокат поне?

Аз не съм юрист, но щом съм обвиням във форумния съд, нямам ли право да призова камелия за свидетел, който да даде показание под клетва?

Уважаемият прецедател на съда, ivorad, разрешава ли?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-05 16:26 от javcho.
Re: Eтажна собственост :]
05-10-2011 - 16:27:56
avatar
[/quote]

Аз съм показал доказателство къде съм учил и поне един имот.
Не се прави на разсеяна.
Чакам и ти да представиш нещо, с което да защитиш твърденията си.
Защото до сега не си доказала, че имаш дори това.[/quote]

Хи,хи!
Какво постижение е това- да си учил някъде, но да висиш по дискотеките ?
Какво постижение е родителите ти да ти купят жилище, когато си на 20г.?
Какво ти си направил?
Ако не ти беше толкова къса паметта, щеше да се сетиш, че на къщата в Балкана ти развя снимката. А снимка от панорамата пред прозорците ми има в една от темите.
Дори и това е много, което си видял, защото не аз се пъча с постиженията си, не аз си позволявам да наричам хората аутсайдери, нито се хваля с ядене, пиене, парцалки и дискотеки.
Чакам или линк към мой пост, където убеждавам някого, че Люлин е най- хубавото място за живеене, или извинение за лъжите, които пишеш.
Re: Eтажна собственост :]
05-10-2011 - 16:41:31
Камелия и аз да попитам.

Е или не е Люлин 6 едно от най добрите места за живот в София ?

Все пак си била толкова години брокер в района, живееш в този район. Казвай, че наистина ми е интересно твоето професионално а и лично мнение. Ако кажеш, че е едно от най-хубавите почвам да гледам и там за апартамент. Ако не е просто кажи, че не е, че да го поставям в блеклистата и толкова - сега съм силно раздвоен какво да правя. Да търся или да не търся в района ?
Re: Eтажна собственост :]
05-10-2011 - 16:55:22
Quote
javcho

Аз не съм юрист, но щом съм обвиням

Това, че нямаш никаква правна култура е очевидно. Обаче не си "обвиняем". Защото за да си такъв, трябва някой да те е обвинил в нещо. Е, аз поне не съм. Просто искам от теб да приведеш доказателствата за едно твое съвсем конкретно твърдение.
Това е така, защото ти, Джафчо, си някакъв сорт особено смешен обвинител - твърдиш, че някой, нещо казал, без да си наясно, че ще трябва да докажеш нещата.
Е, колкото и смешен обвинител да си, или ще приведеш доказателства, или ще оттеглиш обвиненията си. Длъжен си да направиш това не защото някой тук се съмнява , че няма да успееш, а защото опитите ти за измъкване са наистина забавни!
Хайде, хамстер - скачай:]
Re: Eтажна собственост :]
05-10-2011 - 19:50:28
Quote
камелия

Какво постижение е това- да си учил някъде, но да висиш по дискотеките ?
Какво постижение е родителите ти да ти купят жилище, когато си на 20г.?
Какво ти си направил?
Ако не ти беше толкова къса паметта, щеше да се сетиш, че на къщата в Балкана ти развя снимката. А снимка от панорамата пред прозорците ми има в една от темите.
Дори и това е много, което си видял, защото не аз се пъча с постиженията си, не аз си позволявам да наричам хората аутсайдери, нито се хваля с ядене, пиене, парцалки и дискотеки.
Чакам или линк към мой пост, където убеждавам някого, че Люлин е най- хубавото място за живеене, или извинение за лъжите, които пишеш.

По-голямо от това да не си учил никъде и да висиш всяка вечер сама вкъщи.
Досега ти не само, че не си доказала, а дори не си казала какво ти е образованието.
Форумът е доказателство за висенето вкъщи.

Вярвай си, че в дискотеките, при младите хора, където е весело, всъщност е по-зле отколкото всяка вечер сама пред компютъра.

Като дърта брокерка, за колко случая се сещаш, родителите да купят апартамент на името на детето, което е на 20г?

Само еднии снимки не са достатъчно доказтелство, че имотите са твой.
Всеки може да снима някакъв имот.
Аз затова показах бележка за платен данък, а не нотариален акт.
Защото няма от къде да имам такова нещо, ако не съм собственик.
Докато дори нотариален акт може да се намери сравнително лесно.

Бедна лелко, "ядене, пиене, парцалки и дискотеки" не е било предназначено за теб, а основно към Сахиб.
Това, че теб толкова те е впечатлило, мен не ме интересува никак.
Не ме интересува и дали те дразни. Ако те дразни още по-добре.
На теб съм показвал къде съм учил, защото твърдеше, че съм неграмотен.
Това, че не пропускаш да коментираш, неща които не са предназнамени за теб си е твой проблем.

Единственият начин да ми промениш мнението и да докажеш, че бъркам, е да напишеш, че ЛЮЛИН НЕ Е ЕДНО ОТ НАЙ-ХУБАВИТЕ МЕСТА ЗА ЖИВЕЕНЕ. Очевидно е, че не искаш да го напишеш, защото не си съгласна.



Редактиран 5 път(и).Последна редакция на 2011-10-05 20:41 от javcho.
Re: Eтажна собственост :]
05-10-2011 - 23:39:04
avatar
Quote
камелия
Чакам или линк към мой пост, където убеждавам някого, че Люлин е най- хубавото място за живеене, или извинение за лъжите, които пишеш.

Quote
javcho
По-голямо от това да не си учил никъде и да висиш всяка вечер сама вкъщи.
Досега ти не само, че не си доказала, а дори не си казала какво ти е образованието.
Форумът е доказателство за висенето вкъщи.

Вярвай си, че в дискотеките, при младите хора, където е весело, всъщност е по-зле отколкото всяка вечер сама пред компютъра.

Напротив, дебилче- казала съм какво ми е образованието и то нееднократно. Това, че нямаш две гънки, с които да запомниш какво пишат участващите в темите, е твой проблем.
И да, прекарвам много време вкъщи, където ми е семейството, каквото ти просто нямаш, защото умственото ти развитие е спряло на възрастта на пъпчивите пубери. Толкова си празен откъм съдържание, че ти е невъзможно да останеш вкъщи вечер, тъй като ще се гръмнеш от самота. Затова не спираш да висиш по дискотеките.
Толкова си неспособен да схванеш елементарния факт- дори ти си стар за висене нон стоп по дискотеките, та какво остава да стоплиш, че е изключено зрели хора с деца на твоята възраст, да прекарват вечерите си по кръчмите, търсейки някой да ги забавлява.

Quote
javcho
Като дърта брокерка, за колко случая се сещаш, родителите да купят апартамент на името на детето, което е на 20г?

Много са случаите, дебилче.
Още повече са тези, които приписват на свидното дете или внуче жилището, получено срещу обезщетение. А, там, където ти живееш, имаше малки къщички, чиито собственици получиха апартаменти срещу земята си..........

Quote
javcho
Само еднии снимки не са достатъчно доказтелство, че имотите са твой.
Всеки може да снима някакъв имот.
Аз затова показах бележка за платен данък, а не нотариален акт.
Защото няма от къде да имам такова нещо, ако не съм собственик.
Докато дори нотариален акт може да се намери сравнително лесно.

Правописът ти продължава да куца, дебилче, нищо че се перчиш с образованието си.
А, че си тъп, не е новина- та, нали Джавчо може да е всеки- и този, за когото се представяш, и някой съвсем друг.
Нищо не струва бележката ти за платени данъци.
И запомни- ако имаш нотариален акт, най- лесно е да платиш данък, ако имаш пари, разбира се- щото в дискотеките не дават, а взимат.

Quote
javcho
Бедна лелко, "ядене, пиене, парцалки и дискотеки" не е било предназначено за теб, а основно към Сахиб.
Това, че теб толкова те е впечатлило, мен не ме интересува никак.
Не ме интересува и дали те дразни. Ако те дразни още по-добре.
На теб съм показвал къде съм учил, защото твърдеше, че съм неграмотен.
Това, че не пропускаш да коментираш, неща които не са предназнамени за теб си е твой проблем.

Дебилче, никакво значение няма за кого са предназначени хвалбите ти- четат ги всички, и ти се присмиват дружно.
Да, впечатляват ме, ама не парцалките, яденето, пиенето и дискотеките, а тъпотата и елементарността ти. Защото са отчайващи.
И да, неграмотен си, както отново демонстрира тук, след като поне два пъти ти обясних как се пишат в множествено число думи, завършващи на "й".

Quote
javcho
Единственият начин да ми промениш мнението и да докажеш, че бъркам, е да напишеш, че ЛЮЛИН НЕ Е ЕДНО ОТ НАЙ-ХУБАВИТЕ МЕСТА ЗА ЖИВЕЕНЕ. Очевидно е, че не искаш да го напишеш, защото не си съгласна.

Единственият начин да докажеш, че си мъж, а не педал, е да посочиш линк към мой пост, в който убеждавам някого, че Люлин е най- доброто място за живеене.
Ако не можеш, да се извиниш.
Ти си на ход, надувко- покажи мъж ли си или педал.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Eтажна собственост :]
06-10-2011 - 10:39:29
Абе, как не ви мързи да ги пишете тия глупости?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход