Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Eтажна собственост :]

Публикувано от javcho 
Re: Eтажна собственост :]
06-10-2011 - 13:31:28
Quote
камелия
Quote
hunterA
Явно щом и ти мълчешком отбелязваш, че Люлин не е от стойностните квартали, няма смисъл да му обръщам внимание. Благодаря. *rose*

Тц! Явно, нищо не отбелязвам.
По- височко, можеш ли да подадеш?smiling smiley
Камелия явно не можеш и да схващаш. Аз попитах дали Люлин в частност 6 в който живееш е едно от най добрите места за живот в София. Ти каза че не казваш, но да погледна в тази тема. Ако не се лъжа с javcho в цялата тема спорите, че ти си казала, че Люлин е сред тях, но ти твърдиш че не си го казала. Какво остава, че не го мислиш, че е сред най добрите места за живот. Ако не кажи, че е Люлин от най добрите места за живот в София и да почвам да търся там.
Другия вариант е да те е срам да си признаеш в едно от най добрите места в София.

P.S. По-високо няма смисъл да подавам, че пак няма да разбереш. Хайде че ще си изтърва самолета с глупости.
Re: Eтажна собственост :]
06-10-2011 - 13:58:43
Два пъти по-евтино е и си мислех и там да огледам за добри сделки
------------
Кого лъжеш бе, безимотен и безпаричен льольо василев , какви сделки при теб бе ?! Вместо да прекарваш толкова часове тук, намери време за лекар, може би още не е късно.
Re: Eтажна собственост :]
06-10-2011 - 17:56:48
Отдавна не съм влизала тук, и изчитайки темата си казах- и Слава Богу.! Явно дори и модераторите са напуснали кораба, иначе не виждам как би могъл да бъде допуснат подобен фарс в имотен форум.
Re: Eтажна собственост :]
06-10-2011 - 19:16:06
avatar
Quote
hunterA

Камелия явно не можеш и да схващаш. Аз попитах дали Люлин в частност 6 в който живееш е едно от най добрите места за живот в София. Ти каза че не казваш, но да погледна в тази тема. Ако не се лъжа с javcho в цялата тема спорите, че ти си казала, че Люлин е сред тях, но ти твърдиш че не си го казала. Какво остава, че не го мислиш, че е сред най добрите места за живот. Ако не кажи, че е Люлин от най добрите места за живот в София и да почвам да търся там.
Другия вариант е да те е срам да си признаеш в едно от най добрите места в София.

P.S. По-високо няма смисъл да подавам, че пак няма да разбереш. Хайде че ще си изтърва самолета с глупости.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Eтажна собственост :]
06-10-2011 - 21:40:03
Гледах една серия...Филма е мноу як.

"Има една книга..."Мъжът и жената интимно"...спаси ми живота в Камбоджа"...smiling smiley)))
Re: Eтажна собственост :]
06-10-2011 - 21:42:19
Серията още я дават smiling smiley А баните и тоалетните са като в 75% от обявите в i m o t .bg *ok*
Re: Eтажна собственост :]
06-10-2011 - 21:47:55
Значи съм я гледал до рекламите...грешка.
Re: Eтажна собственост :]
08-10-2011 - 19:05:48
Quote
bashbroker
Два пъти по-евтино е и си мислех и там да огледам за добри сделки
------------
Кого лъжеш бе, безимотен и безпаричен льольо василев , какви сделки при теб бе ?! Вместо да прекарваш толкова часове тук, намери време за лекар, може би още не е късно.
Тебе голяма параноя те тресе. Сигурно виждаш и зелени човечета. А че има при мене изгодни предложения има, който не излизат дори при вас брокерите си има (пък може и да излизат ама не се появяват за нормалните хора). Бях и описал как намирам такива в една тема на ФЛО преди доста време, нещо от рода "Прескочи брокер" беше. Обаче се уплашихте и изтрихте цялата тема.
Quote
камелия
Quote
hunterA

Камелия явно не можеш и да схващаш. Аз попитах дали Люлин в частност 6 в който живееш е едно от най добрите места за живот в София. Ти каза че не казваш, но да погледна в тази тема. Ако не се лъжа с javcho в цялата тема спорите, че ти си казала, че Люлин е сред тях, но ти твърдиш че не си го казала. Какво остава, че не го мислиш, че е сред най добрите места за живот. Ако не кажи, че е Люлин от най добрите места за живот в София и да почвам да търся там.
Другия вариант е да те е срам да си признаеш в едно от най добрите места в София.

P.S. По-високо няма смисъл да подавам, че пак няма да разбереш. Хайде че ще си изтърва самолета с глупости.
Камелия от мълчанието ти разбирам, че е вярно твърдението ми - "Люлин 6 не е сред най добрите места за живот в София". Инак да си изписала коментари за две дисертации *pardon*
Re: Eтажна собственост :]
08-10-2011 - 19:31:36
E какво има да се коментира, Люлин 6 е как да кажа...недобро за живеене място,
Re: Eтажна собственост :]
08-10-2011 - 20:04:06
А че има при мене изгодни предложения има,
------------
Какви предложения бе, въшкар ?!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход