Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колеги време е за такса огледи! (3)

Публикувано от Продавач 
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
13-07-2009 - 02:07:42
avatar
Има друг проблем - колко са имотите, които ако се снимат качествено по-скоро ще привличат, отколкото отблъскват? Като видиш някакви тапети залепени 1975та, кухненска чугунена мивка и мозайка в банята по-скоро ще минеш нататък в разглеждането, нищо че имаш план след покупка да изкъртиш всичко за ремонт, просто защото предизвиква кофти мисли. Или някакви "нови на шпакловка" вече мухлясали. Така няма никой да им се обажда. Явно си го знаят това и скоро няма да има промяна в това отношение, докато се продават панелки и разни други порутени неща.
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
13-07-2009 - 08:31:30
avatar
Муза тези съвети не са конкретно към мен, а по принцип към то всички нали winking smiley?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
13-07-2009 - 09:28:54
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> Муза тези съвети не са конкретно към мен,

Разбира се. smiling smiley


Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
13-07-2009 - 09:45:28
Ако вие искате такса оглед, то аз искам такса губене на време. Ще се разорите. :]
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
13-07-2009 - 10:00:44
ох, тук трябва вредни да ми плащат - да ти чета 5 страници пост с глупусти... ама наистина бая си се изнервил откакто ти показаха тъпата тема :]
... и аз съм бил лъжец :]
че то е видно за всеки как си си трил постовете в предните страници - там хора ти отговарят а твои постове няма - я помисли защо тогава отговарят smiling smiley смешник - че си триЛ трил си, боли ме "онова нещо" че си едитваш постовете само и само да изглеждаш hero of the day ...
и каква връзка има това кога съм си създал акаунта не разбрах. на мен и 10 минути ми стига да си създам мнение за хората.
че и асен замесваш - него пък защо? явно много те боли че прогнозите му стават реалност а такива мишоци като теб освен че отиват на трудовата борса но и стават смешни с писанията си. нищо - друг път кога някой по-умен от теб ти пише нещо ще се научиш да слушаш. и да, от съветите на асен съм спечелил реални пари от петцифрен порядък. и това докато ти си лаеше за ъп лятото и есента на 2008...
а твоите линкове ги знам, но знам и ъперските ти призиви че имоти не можело да падат и хубавото си е хубаво. ей на - и такса оглед тръгнал да въвежда... че и хората му криви че го критикуват. о, извинявай, велики продавачо *bow*
факта си е факт - месеци засрамено мълчеше във форума но като ти изтипосаха тъпата тема на първа страница веднага се впрегна да триеш постове и да нареждаш хората... не ощипана мома си ами не знам какво...

със здраве, прекалено си незначителен за мен за да ти отговарям повече. ходи си трий постовете, пък дано ти се върже някой... :}
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
13-07-2009 - 10:45:37
avatar
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> zlostyr - и на теб да повторя основното правило
> във всеки един форум - ПЪРВО ЧЕТИ, А ПОСЛЕ ПИШИ!
> Ако това не го спазва никой излишното плямпане и
> спам няма да имат край... Аз съм написал поне
> няколко пъти, че ако изобщо някой ще въвежда
> такава такса би било редно разбира се имота да е
> нагледно описан с квадратури измерени с ролетка и
> с минимум 10-15 снимки. Но ти понеже не четеш -
> пишеш наизуст. Колкото до колегата Иво - топлата
> вода сме я открили много, много отдавна и преди
> той да реши да си прави реклама във форума.

Продавач, би ли ми посочил къде точно си го написал това за 10-15 снимки и квадратурата, защото аз не съм го видял (не съм ги прочел 3-те теми от край до край). И защо не си започнал с това в първия пост, ами директно - дайте да сложим такса за да отсеем туристите, който иска да гледа безплатно имоти да гледа имоти.нет и т.н.?

И пак да попитам - след като нямаш такса оглед и никога не си имал за какво я отвори тази тема изобщо и защо я защитава тази теза в продължение на 3 теми?

Не знам кога сте открили топлата вода, обаче за мен Иво е първия брокер който започна да пуска теми за това как да се повиши качеството на услугата, вместо да се чуди как да се отърве от потенциални клиенти.
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
13-07-2009 - 11:21:48
zlostyr,
Точно този пост, който искаш да прочетеш е изтрит.

Поста на Продавач, беше горе долу така -
"какво ще кажете, ако взема точните размери, направя 7-8 снимки и за това да се плаща такса оглед..."

Тогава, аз го приех, като своеобразно чувство за хумор. Отговорих и в същия дух.

Нямах намерение да пиша повече за това, но наистина, неприятно се получи.

Ето, например, влиза Wilson във форума, след като поста вече е изтрит и чете, че аз, Дивал правим аналогии с магазини. Реакцията му беше, че сравнението е неудаЧно...както има неудаЧници...

Ако аз, Дивал, или някой друг, бяхме подпалили и напишем по нещо в отговор... ето ти и свадата. За нищо, водеща до нищо.

Иво направи добро впечатление на всички. Показва стремеж, желание в посока подобряване обслужването на клиентите, едновременно с открита почтеност. *bow*

Това е единственият и правилен начин. Всеки друг начин на действие е губещ - вече.
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
13-07-2009 - 14:29:03
avatar
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> zlostyr,
> Точно този пост, който искаш да прочетеш е изтрит.
>

Добре, да речем че е така и тогава защо ми пише: "zlostyr - и на теб да повторя основното правило във всеки един форум - ПЪРВО ЧЕТИ, А ПОСЛЕ ПИШИ!".
Кое да прочета - това дето е изтрито ли вече?

И пак да попитам - защо не го каза това в самото начало, а първия пост започна с "туристите", "измамниците", "авантаджиите" и прочие (каква е авантата от безплатните огледи ми е много интересно).
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
13-07-2009 - 14:38:11
Говориме си едно и също нещо....и спориме за глупости...,защото говориме глупости или по точно някои си говорят глупости ,защото им харесва да се занимават с глупости ..Лигавя се ,защото ми омръзна да чета глупости... :}
Re: Колеги време е за такса огледи! (3)
13-07-2009 - 14:58:04
avatar
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> zlostyr,
> Точно този пост, който искаш да прочетеш е изтрит.
>
>
> Поста на Продавач, беше горе долу така -
> "какво ще кажете, ако взема точните размери,
> направя 7-8 снимки и за това да се плаща такса
> оглед..."
>
> Тогава, аз го приех, като своеобразно чувство за
> хумор. Отговорих и в същия дух.
>
> Нямах намерение да пиша повече за това, но
> наистина, неприятно се получи.
>
> Ето, например, влиза Wilson във форума, след като
> поста вече е изтрит и чете, че аз, Дивал правим
> аналогии с магазини. Реакцията му беше, че
> сравнението е неудаЧно...както има неудаЧници...
>
> Ако аз, Дивал, или някой друг, бяхме подпалили и
> напишем по нещо в отговор... ето ти и свадата. За
> нищо, водеща до нищо.
>

Муза, драга,

аз сЪм написал, че Никой не Визирам конкретно като НеудаЧник.
Просто говорех абстрактно, общо ..., а че сравнението е НеудаЧно,
мисля че и вие си го знаете, но си пишете по Инерция ...

Колкото до такса оглед и тя е НеудаЧна (вече говоря конкретно), защото винаги ще се намерят далавераджии, които да опороЧат идеята с деформирана
информация, само и само да бъдат в играта с 5 лева.

Така, че Не на такса оглед ЗаСега ... а и по принцип е излишна ... нЕма забогатеем от нея, но ще оставим Лошо впечатление в Клиента. А той ... той е Важен (по принцип)

Който взима пари за оглед ...



.... и те така smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход