Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моят сценарии

Публикувано от greenbul 
Re: Моят сценарии
04-07-2008 - 22:00:29
докато има интерес към имотите - а гледам че има
все ще държат някаква цена
смешно ми стана сравнението с Париж...къде са те -къде сме ниии :}
Re: Моят сценарии
04-07-2008 - 22:02:28
джулуис, точно в стила на манипулатор 'забрави' страничния факт че Рим, Мадрид и че дори и Прага са световни градове и там има наплив от хора с пари от целия свят.
Такъв наплив има и в Милано, Женева, Лондон и Париж, затова това са толкова скъпи градове.

докато имаш наглостта да сравняваш София с тези градове ще ти пиша имато с малка буква.

в момента в който София заприлича поне малко на тези градове с история, култура, който са между другото и световни бизнес центрове, когато София стане магнит за милиардерите от цял свят, когато Абрамович дойде да живее в София а не в Лондон, когато затворят кремиковци, разкарат мангалите, оправят улиците, изградят инфраструктурата, когато папата премести Ватикана в София, когато Саркози премести Нотр Дам в София,

тогава абсолютно ще се съглася с твърдението че София заслужава да има такива цени на имотите.

а това което представлява София в момента е едно малко мизерно, неблагоустроено и скъпо село.

Re: Моят сценарии
04-07-2008 - 22:05:45
>Каквото е София за останалата част от България, такъв да е и другия град към собствената си страна!

точно така, столицата на най-бедната страна в евросъюза с ГДП на човек от населението 5 процента от това на богатите страни от западна европа, тоест раздели на 20 цените на големите западни столици и ще ти стане ясно какви трябва да са цените в София.

Re: Моят сценарии
04-07-2008 - 22:07:49
правилото не е 120 а 100 и важи за всички градове в света без такива към който има силен интерес от богати хора в цял свят а тези гореизброените са именно такива.

В Канада единствения такъв град е Ванкувър.
Re: Моят сценарии
04-07-2008 - 22:10:42
не мога да си представя Берлин да е по-евтин от София при факта че там е администрацията, културата на най-богата европейска държава а минималния надник е в пъти по-висок от средния доход на топ 10 процента от софиянци.

да не говорим за инфраструктура, каруци и дупки по улиците и прочее.



Re: Моят сценарии
04-07-2008 - 22:12:32
куку аз и преди те питах -какво ти пука нали не живееш в бг
и мебду другото (без да сърдиш) нали си говорим
мога ако имаш някои апартамент в софия ...така да го погледна евентуално да го спазарим на рвоите прогнозни цени....това едно на ръка
сега другото ..кажи си бе човек ако нещо си спастрил настрани и ако не ти стигат направо си кажи -имам ама ако квадрата е 120 евро и готово

пс куку не се сърди занасям се ( извинявам се ако нещо се засягаш)
Re: Моят сценарии
04-07-2008 - 22:29:23
Julius, във връзка с линка към постинга на dragula, който си дал - в Берлин има и много обяви за имоти Provisionsfreie (без комисион), дори има сайтове за такива - печелят от абонамент, който не е скъп.

А иначе да се сравнява Берлин с наш'та кочинка верно е неуместно, ама за сравнението с Париж пък нямам думи тогава. Според мен в Берлин се живее далеч по-приятно от повечето големи градове в Европа, казвам го с пресни впечатления, бях там съвсем скоро. Доходите са по-ниски от тези в Мюнхен и Хамбург, но пък е невероятно евтино - по ресторантите е по-евтино от тук.
Re: Моят сценарии
04-07-2008 - 22:33:22
абе джулиус ти маи си истинския.....
ако мога ще скоча до каварна но не искам да обещавам че аз като обещая е мъжка дума...просто още не си знам програмата ....
сега за божурец да ти кажа за промоцията :}
сега като ходиш погледни близо е до каварна ...като минеш краварниците - и после изглед към морето :}
остави се голям срам :}
Re: Моят сценарии
04-07-2008 - 23:28:14
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> джулуис, точно в стила на манипулатор 'забрави'
> страничния факт че Рим, Мадрид и че дори и Прага
> са световни градове и там има наплив от хора с
> пари от целия свят.
> Такъв наплив има и в Милано, Женева, Лондон и
> Париж, затова това са толкова скъпи градове.
>
> докато имаш наглостта да сравняваш София с тези
> градове ще ти пиша имато с малка буква.
>
> в момента в който София заприлича поне малко на
> тези градове с история, култура, който са между
> другото и световни бизнес центрове, когато София
> стане магнит за милиардерите от цял свят, когато
> Абрамович дойде да живее в София а не в Лондон,
> когато затворят кремиковци, разкарат мангалите,
> оправят улиците, изградят инфраструктурата, когато
> папата премести Ватикана в София, когато Саркози
> премести Нотр Дам в София,
>
> тогава абсолютно ще се съглася с твърдението че
> София заслужава да има такива цени на имотите.
>
> а това което представлява София в момента е едно
> малко мизерно, неблагоустроено и скъпо село.
>
>


Куку, писна ми от теб! Как сам се понасяш, не знам!
София си е София и няма нужда да заприличва на нито един друг град по света. И не ни трябва никой, нищо да мести тук. Имаме си достатъчно паметници от различни епохи- много преди да построят Нотр Дам.Ценно е да си уникален, не да си копие на нещо. Схваща го,обаче, само този, който има съзнанието, че е уникален по своята същност така, както и всеки от останалите. За твоя мъничък свят, това е непонятно.
Дали ти ще се съгласиш нещо, някъде да се случи- няма абсолютно никакво значение. То си се случва. А ти си кътай нещастните доларчета и чакай имотите тук да станат по 200$, че да си купиш нещо.
Що,освен разнасянето на пици, не хванеш и някой кенеф да чистиш, та белким по- бързо ги събереш? smoking smiley
А писането ти с малка буква, не може да учуди никого- че си зле с българския, е ясно отдавна. Не ща да мисля как се оправяш с английския...........



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-04 23:30 от камелия.
Re: Моят сценарии
04-07-2008 - 23:41:44
душо, простодушието ти ме трогва.

това да си уникален е гуд, обаче няма никаква връзка с привличането на богаташите на света. и Занзибар е уникален обаче не съм чул някой да се е засилил да живее там.

айде да тичам да разнасям пица че цял уикенд това ме чака. за чистене на кенефи не ме вземат, нямам нужната квалификация.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход