Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Скок или срив на цените

Публикувано от 302 
Re: Скок или срив на цените
20-04-2007 - 13:24:49
Аз от Обеля с метрото , а ти от Витоша с градски транспорт- става ли ? Или от Хаджи Димитър пеша до военния клуб - ти от квартал Витоша. Щото май беше и против Н
Иво и Обеля и Витоша са на майната си - но в едното цените са доста по-ниски от другото. Витоша е квартал в който не може да се отглежда семейство - става за квартира на тайната любовница на някоя мутра, ама за четиричленно семейство с работещи родители, решили да се развиват в областта си - просто абсурд. Много важно, че след десет години ще се оправи инфраструктурата - децата ще са пораснали и ще трябва вече да се отделят или ще заминат да учат някъде....
Re: Скок или срив на цените
20-04-2007 - 13:49:44
4OVEK,

Защо си губиш времето да отговаряш на ИВо, той само се инати и обижда.

А иначе, той като тръгне от Витоша, докато чака в задръстванията, за да стигне до Военния клуб, ще си изяде сандвичите, които предвидливо си е намазал, а ти ще си изпил няколко бири, ако изобщо имаш нерви да го чакаш.
Re: Скок или срив на цените
20-04-2007 - 13:54:05
Човек,
да не вземат да те изключат от Масонската организация в хотел "Анел", заради това, че ще пътуваш с Метрополитена или пък ще ходиш пеш???? :}
Re: Скок или срив на цените
20-04-2007 - 15:03:26
Много ми харесват веселите компании!

Все така хубаво да се усмихвате smiling smiley

Киба Кан
Re: Скок или срив на цените
20-04-2007 - 17:31:28
kiba Написал:
-------------------------------------------------------
> Много ми харесват веселите компании!
>
> Все така хубаво да се усмихвате
>
> Киба Кан


Тенкс, да ти се връща!

smiling smiley
Re: Скок или срив на цените
21-04-2007 - 08:32:10
Иво ми приписа масонството, него го питай дали няма да ме изключатsmiling smiley
Аз по принцип съм инженер, а не майстор и членувам в организации на инженери, а не на майсториsmiling smiley
А и съм гледал филма Баш Майстора и някак нямам респект от ръководителите на масонска организацияsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход