Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Скок или срив на цените

Публикувано от 302 
Re: СКОК ИЛИ СРИВ НА ЦЕНИТЕ
06-04-2007 - 12:03:56
Поне не ме сектирдисахте за диагноза...
А това, че не задавам въпрос, Вие сте схванали "интуитивно" моите въпросителни и сте ми отговорили така, както смятате за добре.
По-добре да бяхте написали -"действайте по интуиция", отколкото на база минал опит.
За съветите Ви, мисля, (ако Ви интересува), че и моята прогноза за нивата на цените през следваща година се покрива с Вашата.
За цените на жилищата в момента, ще Ви отговоря, че този въпрос лично не ме интересува, защото отдавна живея в къщата на моите скромни мечти. Човешки ме интересува, защото считам, че е по-добре хората около мен да са щастливи и задоволени, а не да гледат като зверове по улицата.
За инвестиции, въпросът е по-интересен. При кой специалист бихте ме пратили?
Разбирате ли, фелфебелският тон накрая в поста Ви, прави темата безмислена. Надявам се само така да ми е прозвучало...
Re: СКОК ИЛИ СРИВ НА ЦЕНИТЕ
06-04-2007 - 12:27:03
Не е сериозно да си играем на въпроси и отговори, госпожо.
За тона - погрешно сте ме разбрали winking smiley
Приемете ме, моля, като кратък свеж повей в една разгневена и затормозяваща тема winking smiley
Re: СКОК ИЛИ СРИВ НА ЦЕНИТЕ
06-04-2007 - 12:31:54
Re: СКОК ИЛИ СРИВ НА ЦЕНИТЕ
06-04-2007 - 14:15:00
А зпитам за след това - купуването на автомобили и екскурзии не след това. Имам пердвид, че ако решиш да купуваш по-голяма къща, по-хубав автомобил няма да има "след това".
Точно за живееш си живота питам - как по точно го живееш? Един вид каква цел имаш - до тогава ясно , къща, кола, деца... постигнал си го, изкачил си този връх, кой е следващия?
Re: СКОК ИЛИ СРИВ НА ЦЕНИТЕ
06-04-2007 - 20:39:06
V diskuia se okriva istinata, kojato e jasna veche na vsichki (dori i na Joan I boby). Na poslednite im se iska da pozilygat oshte njakoj balyk, ne vjarvam da sa tolkova glupavi che sami da vjarvat na prikazkite si pri tova pri tolkova izneseni fakti.

Pancho, kato ne ti haresvat diskusiite en se vkljuchvaj be chovek...
Ima tolkova po-interesni neshta (big broder2,...) po tv-to,
Re: СКОК ИЛИ СРИВ НА ЦЕНИТЕ
06-04-2007 - 20:43:06
Ako Bylgaria e novata strana na neogranichenite vyzmognosti (spored komentatire na razbirachi iz foruma) njamashe da dlegam vsjaka godina vse novi i novi emigranti da pristigat v Canada i vse poveche mladi hora da napuskat zavinagi Bylgaria.

Chatvah si po skype-a s edin moj kolega ot studentskite godini (bashta mu e Akademik medgu drugoto). Na vremeto ne iskashe i da chue za napiskane na Bylgaria, sega e v Germaija sys semjstvoto si i mi kaza: V Bylgaria ne se vryshtam for life...

Ta toklova za standarta v BG...
Re: СКОК ИЛИ СРИВ НА ЦЕНИТЕ
06-04-2007 - 20:44:38
Mangalite shte vi oprvajta sled 20 godini... (kakto chernite sega 'opravjat' South Afrika...
Re: СКОК ИЛИ СРИВ НА ЦЕНИТЕ
06-04-2007 - 21:33:20
kuku,
Не е нужно да пишеш в три поста. Имай малко форумна култура, та да разберем, че и общата ти култура е с правилния знак. По принцип постове на шльокавица не чета. Не е оправдания, че пишеш от чужбина - кирилизатори бол. Питай Академика, ако не вярвяш.
Мисията ми в този форум приключи отдавна. Сега влизам много рядко и с най-голямо удоволствие се бъзикам с такива нарциси като теб. Ехоооо, да тук в България има доста хора, които се чувстваме добре и не искаме да бягаме навън, освен за почивка и екскурзия - това проблем ли е за теб?
Да, да - току що и аз не показах форумна култура, но другите ще ме разберат. Това беше помията от мен, повече няма - обещавам.
Re: СКОК ИЛИ СРИВ НА ЦЕНИТЕ
06-04-2007 - 22:48:16
Ехоооо, да тук в България има доста хора, които се чувстваме добре и не искаме да бягаме навън, освен за почивка и екскурзия - това проблем ли е за теб?
-------------------

Tezi 'dosta' hora kojto givejat dobre v Bylgaria sa:
-chengeta i tehni rodnini.
-podstaveni mutri.
-politicheski prostitutki.

Obshto 0.1 prozent ot naselenieto.

Normalni hora v Bg kojto da givejat normalno njama. Tjah ili pone tezi kojto sa ostanali gi obuvat sys zaemite za gilishta, sys visoki zastrahovki, zdravni kasi, vinetki, pensionni fondove, 20 prozenta DDS, skyp tok, skypo parno, skyp benzin ...
Normalnite hora pochti izcheznaha ot Bg. Izbjagaha e mnogo tochna duma. Ne sym vidjal njakoj da e izbjagal ot neshto hubavo.

Mnogo dobre znam kak se pravi business i koj givee dobre v Bylgaria, imam 10-na poznati i dori njakoj blizki prijateli i dori za moj sram blizki rodnini kojto stanaha milioneri taka che ne mi prikazva vreli - nekipeli. Ne se mychi da prodavash krastavizi na krastavichar.

Bryshtolevenijata gi ostavi za balamurnizite v Bylgaria deto vi vjarvat na elementarnite postanovki.

Dokato gi ima tezi balumurnizi takiva kato teb shte si pogivejat. Posle obache idvat mangalite i vyobshte ne moga da gi mislja dezata vi deto shte ostanat v Bylgaria.
Re: СКОК ИЛИ СРИВ НА ЦЕНИТЕ
07-04-2007 - 00:59:00


- Altitudes by Jason Becker /невероятен кавър/.

Разпусни малко човек - бъди "над нещата". Спри да сипеш огън и жупел.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-04-07 01:04 от Pancho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход