Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?

Публикувано от vania81 
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 14:03:35
Е не съм съгласен! Като купуваш примерно базов модел автомобил и модел с екстри 50 % ми е разликата? Или може би 100% или 150% smiling smiley
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 14:09:16
Като нищо може да е 50% и повече разликата, въпрос на маркетинг. Но това е без значение. За мен, както вече ти казах 75 000 евро за такъв апартамент са също толкова безумна цена, колкото 100К или 200К. Той няма да го продаде на мен, нито на теб, а на някой който е още по-снобски настроен и от теб smiling smiley.
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 14:10:48
Nacheff,

Съвсем ще ме разконспирираш :-))))! всъщност по-често при Жоро - червенкото до лъвчетата, понякога и при лъвчетата. Кое е "при Боби" - не е ли онова гаражче на Милин камък, отсреща през улицата има цветарски магазин? Да не сме се засичали там ?:-)))))

За сградата - не съм правила паралел между двете, просто споменах докъде са я докарали втората. И че не съм видяла табели с обяви. Ако нещо науча, ще споделя. Ще опитам да поразпитам, по-възрастните хора са местни и се познават повечето.

Ами аз някак я подминавам - може би прекалено често минавам покрай нея и вече не я забелязвам. Отначало ужасно ме дразнеше такава кула извисена, особено имайки предвид каква никаква къща имаше преди там - с едно черно куче, дето доста лаеше по минаващите. Ама вече й свикнах да стърчи.
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 14:15:08
Значи мойте изисквания са снобски???? Готин етикет ми лепна clap:
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 14:19:19
Ами в Обеля или Люлин например ще вземеш тристаен, с отделна кухня при това за половината от тази сума. Какво им е на тия квартали, и метро си имат и всякаква инфраструктура. smiling smiley
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 14:22:43
Всъщност, Nacheff, за лукса си прав - онази първата е облицована цялата с полиран гранит (мисля, поправи ме, ако е някакъв друг полиран камък smiling smiley) и изглежда доста изпипана поне отвън, дори само вратите на гаражите ако вземеш. Иначе архитектурният замисъл е на някой пишман архитект, според мен, ама вероятно е бил подчинен на зова на парите, а не на естетиката. Мнооого грозно стърчи! Макар че гледам, по-нататък пак срещу 35-то строят друга - може би тя ще щръкне за равновесие smiling smiley А къщата на чичо доктор съвсем ще я захлупят.... Ами те са оставили калкан откъм него, може би му се гласят и на неговия имот.
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 14:25:14
No comment Батенце clap: smiling smiley

сноб - идва от английски snob. има се предвид хора, които нямат благородно потекло, но се стремят да научат маниерите на аристокрацията и да достигнат тяхното интелектуално и икономическо ниво.


Според теб при аристокрацията ли се бутам :crazy:
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 14:30:10
Aми ако 100 000 са ти много, значи се буташ при "аристокрацията". Ако не са ти много значи си част от нея smiling smiley. Всичко е относително.
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 14:38:26
Аристокрацията строи къщи и купува лукс апартаменти, а аз си търся сносно жилище приятел smiling smiley
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 14:48:34
Какви точно къщи? Къщички в Куртово Конаре или имения в Малибу? 50 квадрата или 5000 квадрата с огромен басейн и персонал? И кое точно е "лукс" апартамент?
Аз затова ти казвам че всичко е относително и сноб значи точно това - човек който се стреми да надскочи възможностите си за момента. smiling smiley
Явно за 75 000 няма да намериш приличен тристаен без забележки в "престижен" квартал. Значи или гледаш друг квартал или намаляваш претенциите за апартамента. Или търсиш трети път, както например правя аз. smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход