Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?

Публикувано от vania81 
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 13:01:34
Според мен просто търсите това, което липсва на пазара. Най-вероятно питате за определена цена и е възможно продавачът да не ви обявява доста по-скъпите си имоти за да не си губи времето.
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 13:08:52
ААА 4ovek, не си прав smiling smiley Аз преди в други теми бях споделил опита ми с губенето на време от брокери с "дървените" оферти. Според теб 75000 - 80000 евра не стигат ли за сносно тристайно жилище в по престижните квартали на София?
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 13:20:18
Ами явно не. Щом не можеш да намери - значи не стигат.
Ако поставиш въпроса така "Заслужава ли си да дам 80000 евро за апартамент". Ще ти отговоря, че според мен не си заслужава, но ако ти доставя удоволствие и можеш да си го позволиш - купи си даже и за 200К.
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 13:26:10
4ovek,

Ама ХИЧ не си прав! smiling smiley) Казвам ти, че хората са питали изрично и са им казали, че всички останали са изкупени. Цената на последния етаж не е по-различна от тази на другите етажи, при това. Не са от хората, на които да не им обявяват по-скъпи имоти, даже напротив - и им личи.
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 13:29:30
Искаш да ми кажеш, че не могат да си намерят добър апартамент независимо от цената? НЕ мога да го повярвам - има някаква друга причина.
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 13:34:55
Не стигат, да. Предполагам Гоце Делчев може да мине за "по-престижен" квартал например. В момента там на Костенски водопад шефа ми продава тристаен ново строителство, акт 16 отпреди 2 месеца за 1000 евра на м2. Апартамента не е лош, 85 кв. чиста площ, 103 с общи части. Аз не смятам, че той струва и 50 000, нито виждам какво му е престижното на района, очевидно и той не смята защото първоначалното му намерение беше да живее там, но при тези цени сметна че е по-добре да го продаде. Явно аз не съм му таргет, нито ти, но очевидно има кой да ги даде тия пари, защото предприемача продаде последния останал апартамент в кооперацията наскоро тъкмо за 1000 евра на квадрат. smiling smiley
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 13:36:11
4ovek,

Тук не става въпрос за удоволствия. smiling smiley И според мен не си заслужава да дам 80000 евро за апартамент, но дори и да съм решил да направя това, което не си заслужава, пак не се получава, защото няма апартаменти! Но при положение, че последен етаж, североизточно изложени в дадена сграда струва 65-70 К, защо пък среден етаж с югоизточно изложение да не струва 80К?
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 13:41:07
Няма лошо Боби, ако ще и 200 К да иска, въпроса е дали има кой да му ги даде, защото за тея пареи се купува апартамент в Изток или Лозенец, а Гоцето има бая хляб да изяде за да стигне това ниво! Апропо ти или шефа ти откъде знаете, че последния апартамент е продаден за 1000 евро/м.? Вдяли ли сте черно на бяло някъде тая цена smiling smiley
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 13:43:42
Едно е да кажеш, че няма апартаменти, които да ти харесват и да струват до 80000 евро. Това го приемам - имаш си някакви изисквания, които не се покриват до тази сума. Но да казваш, че няма предлагане изобщо - не е вярно.
Дали струва 80К - ами ако няма кой да ги даде значи не струва, ако има кой да даде 100, значи струва 100.
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 13:44:37
Предприемача е много близък приятел на семейството на шефа ми. Цената е точно такава, няма лъжа няма измама smiling smiley
Най лесното е да изчакаме и да видим кой ще снесе 103 000 евра за този конкретен апартамент. И на мен ми е интересно да го видя що за птица е smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход