Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?

Публикувано от vania81 
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 13:45:42
4ovek,

Ами не вярвай! И аз не бих вярвала, ако не познавах отдавна и много добре жената. За нейната искреност си залагам главата, виж, дали предприемачът е искрен или ги крие по някаква причина - това не знам. Аз лично не бих допуснала с толкова пари да ме изнудват така, но те така са преценили по няколко съображения, които тя ми ги каза. Но фактът си остава!
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 13:52:49
Явно трябва да се обърнат към агенция, защото не са способни да се справят сами, някъде тотално бъркат и не ги възприемат насериозно или пък плашат продавачите с нещо.
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 13:52:53
Нещо ми обягва този термин - К. Примерно 80 К колко пари е това ?
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 13:53:15
Joan,
За миг се улових в опит да възразя (внимателно) на опита ти за някакво бъдещо сравнение на двете сгради (които фактически са на калкан).
Аз мисля, че бях изразил становище и по-рано.

Погледнах началото на втория строеж (ти го наричаш : срещу белия блок).
Всичко, ама всичко ми миришеше на евтиния. И тя някак не ми се връзваше с цялостната обстановка.

Обратно, сградата с куличката се построи с повече размах (очевидно повече пари) - поне до момента на завършване на грубия строеж. След това (очевидно вече пазарът не е бил като този в началото на строежа) сякаш загубиха мотивация и довършителните работи траяха твърде дълго.
Можех да констатирам разликите поради чести посещения в района.
Ами ти в кое кафене си пиеш кафето ! :-)))) Да не е при Боби ! :-))))

Сега вече съм доста склонен да мисля, че ако случайно попаднеш на някаква достоверна информация за продажби в точто тези две сгради, то може да с еопитаме да си дадем някои отговори.
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 13:53:40
Човеко, аз гледам апартаментите които се предлагат и те определено не ме харесват. Не съм казал, че няма предлагане, а че няма предлагане на стойностни апартаменти! Гледайки цените на куците апартаменти си мисля, че е нормално цената на стойностните да е с 10-15% по-висока! Но такива не се предлагат и това ме кара да защитавам тезата, че те просто са стопирани за да се продават другите!
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 13:54:24
х1000. Киловат - 1000 вата. По-бързо се пише и не се бъркат нулитеsmiling smiley
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 13:57:52
Защо 10-15%, а не 150-200%?
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 13:59:16
Защото е несериозно!!!
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 14:00:59
ОК Боби, щом е вътрешна работата, така да бъде! Времето ще покаже! smiling smiley
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
04-10-2006 - 14:01:00
Ами явно разликата е доста повече от 10-15%. Ти просто изобщо не ги гледаш тези които са по 100К и повече. Този апартамент например за който говоря е практически без забележки - качествено изпълнение, среден етаж, наличен Акт 16, изложение югоизток, няма сграда наблизо която да закрива прозорците и няма да има, гледа към вътрешна уличка спрямо Костенски водопад, много близо до спирки и на 100 м. от Южния парк. Така като гледам явно могат да му се искат 30-40% над цената на подобен "куц" апартамент. smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход