Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Quote
PER0
А графиката и таз седмица не ще да пада, я кажете в коя фаза сме, че съвсем се обърках......
Ти Перо, си във фазата на пълното объркване. И търсиш тук във форума отговор на въпросите и мислите, които те измъчват нощем. Ето някои от тях:
1.Какво ще стане с Тухлите Ми в които съм инвестирал като за световно..(как можа на тая къща да и лепнеш тия прозорци, бре Перо.....приличат на бойници от 12 век..)
2.Какво ще стане със къртовски спестените ми пари, защото вече ги харча, ежедневието стана скъпо, а тухли не ям!.
3.Какво ще стане ако си загубя работата.......защото съм сигурен, че работиш някъде за някого на работно време, независимо дали в бг или навън.
4. Ами ако другите се окажат прави? Ако наистина имотите се обезценят тотално? Защото наистина стотици хиляди обяви има в сайтовете и е логично да няма купувач и за една хилядна от тях?
ще изчезне всякакъв вид транспорт,хората ще се събират на групи там където някъде е имало спирки понеже никoй няма да смее да тръгне сам-всички ще ходят пеша.циганите ще станат ужасно много,и като хванат някои българин ще му режат носа и ушите за да всяват ужас сред българире.храната ще е ужасно скъпа и никoй няма да я купува от magazin-храна ще се продава от врата на врата.зимата ще е ужасяващо студена и парче дърво ще е по скъпо от парче злато.Ада ще дойде с пълна сила-хората ще скачат от терасите за да не живеят още един ден в него.това е бъдещето на циганория бивша българия бай перо-намери си своето място в него...а и на тухлите си :}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-08-21 14:14 от portokal.
др Иванов, според теб как ще изглежда следващият парламент?

Не знам! Разчитам БСП да успее да направи правителство.
Quote
др. Иванов

Не знам! Разчитам БСП да успее да направи правителство.

Иванов, ти за др. Първанов или др. Станишев си? Пак ли ще управлявате с др. Доган или с новата другарка?
Аз не съм от БСП и не печеля от политиката, но както и да управляват ще е на светлинни години по-добре от гнусната шайка бъдещи затворници, които управляват сега!
Quote
др. Иванов
Аз не съм от БСП и не печеля от политиката, но както и да управляват ще е на светлинни години по-добре от гнусната шайка бъдещи затворници, които управляват сега!

Мдаааа, комунизмът се завръща с пълна сила, защото сега всички сочат към др Иванов с пръст, и казват ето го тоя дето иска да спечели на наш гръб, ето го печалбаря. И др Иванов, вместо да строи, заема отбранителна позиция, защото той е "виновен" за каквото е станало, става, и ще става !! Иванов, нали е така ???? Предприемач, строител, това са мръсни думи. И аз затова отдавна казвам, като не ви харесва, взимайте си парцела на топ локейшън, и си стройте сами. Колко беше? 149 евро на квадрат? Даже е много, може да направите супер топ лукс ако искате и за 50 лв на квадрат. Хайде, кво чакате толкоз години??
Перо, пробвай в кебапчийница, за анализи не те бива!
Първо, др. Иванов е винаги прав, даже когато не е на 100% прав!
Второ, др. Иванов никога не греши!
Трето, все му е тая на др. Иванов кой го сочи с пръст! Влизането на Мъглявината Андромеда в завода на Цецо Лимонадата при минаването на Юпетер през Луната има по-голямо влияние върху размножаването на пандите, октолкото цял свят да сочи др. Иванов с пръст.
И най-накрая др. Иванов печели винаги от чужд гръб, защото така е нареден света! То оставаше и да работя!
Quote
др. Иванов

Не знам! Разчитам БСП да успее да направи правителство.

А защо се надяваш на БСП? Лапаница по другарски или заради мъдрото и вещо управление на държавата?
Заради мъдрото и вещо управление на държавата!
При БСП нямаше другарска лапаница, а и да е имало нито съм разбрал, нито е била за такива като мене. За такива като мене беше, че имаше високи заплати, народа залеби и плащаше услугите на др. Иванов. И в момента БСП е еденствената партия, която казва, че трябва да се ликвидира безработицата и рязко да се повишат заплати и пенсии, а не да се пробва дали хората могат да оцелеят със заплати равни на сметките за парно на месец. Единствената!
Иванов, Вие сте моят идол! Искам да стана член на Вашата партия! С колко кеш трябва да вляза? И после ще си лапкаме, нали?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход