Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КАКВО СТАВА ТУК? ЗАЩО ЦЕНИТЕ НЕ ИСКАТ ДА ПАДАТ ПОВЕЧЕ? НАЛИ УЖ БЯХА ДВОЙНИ„ ТРОЙНИ ? ДОКОГА ЩЕ ЧАКАМЕ ? КАКВО СТАВА С 149Е/м2 ?

Публикувано от PER0 
Загих 2 години от продажбата на един имот , защото го предлагах през агенции.
---------------------
Ако някой ти каже, че си умник, кажи му да ходи да се прегледа и не му вярвай ! Две години си продавал имот и затова ти е виновен някой друг ? Тези тъпотии не вървят вълкодав ли си, какъв си, не са го продали, защото не си приел цената, искал си някакви безумия, друго нормално обяснение няма.
Quote
spgufi
Загих 2 години от продажбата на един имот , защото го предлагах през агенции.
---------------------
Ако някой ти каже, че си умник, кажи му да ходи да се прегледа и не му вярвай ! Две години си продавал имот и затова ти е виновен някой друг ? Тези тъпотии не вървят вълкодав ли си, какъв си, не са го продали, защото не си приел цената, искал си някакви безумия, друго нормално обяснение няма.

дичка за последен път те предупреждавам да не се заяждаш с хората!
стартирай си теми или води спор, давай информация, НО не окачествявай хората на лична основа заради убежденията и разбиранията им.

Това беше наистина последно предупреждение! Иначе боя не ти мърда!
Quote
moskvi4
Quote
PER0
Quote
Брокеръ

:]
Умрял си от страх, нали мойто момче :]

Не разбирам, какво имаш предвид?
Цената на нещо, което няма кой да купи е = 0. Па, ако щеш, го завещавай на пра-пра-внуците си.
Да притежаваш имот в държава, от която населението бяга, е егати актива, честно.

Единственото по-глупаво нещо е да си затваряш очите и да твърдиш, че :"... няма, пък, така да стане...",
... щот, разбираш ли, мен така не ме устройва.

Нула лв ще е за теб, както писах преди току що продадох един от имотите си, само за месец и половина на пазара, щяха да се избият кой да го вземе. И в банковата ми сметка влезе сумичка, в коята наистина имаше нула, но не само една, а цели четири нули smiling smiley
Quote
149лв.\м2
Quote
PER0
Quote
Jimbo
Ще гледам да бъда кратък, изчерпателен и ясен. Причината е, че пионките на т. нар. ни имотен пазар стискат здраво кълки, защото пръцне ли един ще се оакат всички по веригата. Все пак и това ще се случи и първи ще бъдат строителите, които така или иначе вече са мумии и нямат никакъв интерес да се правят на ударени с цената на прогресивно нарастващи загуби. Последното не важи за брокери и пиман инвеститори, които както може да се види от темата преливат от оптимизъм за бъдещето на имотния пазар.

Това, най-общо, ако има нужда от подробности, казвай.....

Не виждам как ще стане това с веригата. Ако някой от строителите се издъни, едва ли 1-2 построени от него блока ще окажат каквото и да е влияние на пазара. Освен това отдавна вече много от бившите строители са се преориентирали към нещо друго, и даже не си и помислят да започват да строят. Тук таме са останали някои, които работят вече само с изключителни гаранции, че ще реализират продукцията си. Не забравяй колко лихви се натрупаха в последните мъртви години, и пазара може да "избухне" само от насъбраните лихви. Защото всеки божи ден лихвите си капят - кап, кап в банковата сметка. И още една причина защо не си прав. По време на добрите години строителите правеха по няколко стотин процента надценка. Само първият строеж са работили назаем, всичко след това е било със собствени средства. Тези собствени средства сега мирно и кротко отлежават в банката, като носят един добър допълнителен приход на собствениците им. Та, откъде ще стане това "оси......не", за което говориш? И пак да питам, какво става с двойните и тройни цени, защо не падат повече, нали криза, нали срив, нали спирала и всеки гледа да се освободи от имота си ?????

Per0, нещо ми се струва че си нервен. Имотите си вървят по нанадолнището и в близките 5 години обратен тренд не се предвижда. Така че спокойно имай търпение и ще видиш ника ми изписан по офертите. А ние кешовиците ще множим кеша през това време, НО кеша ще бъде влаган не в климизарниците ви а в бизнесначинания. Ето например аз вложих едни свободни 50К в акции и досега съм на +25% но съм лаком и ще кеширам на +100%. Как ти се струва при това положение дори и инфлация да има моя кеш пак е нагоре докато твоите тухли са надолу. Който в тия времена купува имотки вместо да множи кеша трябва да е кръгъл идиот.

Позна, много съм изнервен, щото искам да купя един блок на жълтите павета по 149Е метъра, пък вече 5 години и все не стават тия павета, да си ги чукат в главата дано !
Quote
portokal
абе не плашете човека че бега населението.аз вчера видех една жена с 9 деца и не бегаха за никъде...мъкнеха си кротко една количка с железо набрано от близката кооперация :}

аууу, ужас, що не вземеш да си намериш по свястна квартира, а си се наврял в някакво гето? Пари ли нямаш?
А графиката и таз седмица не ще да пада, я кажете в коя фаза сме, че съвсем се обърках......



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-08-20 21:48 от PER0.
Във фаза "отричане" - на факта, че само с приказки не става.
Ние сме във фаза "стопанска" разруха" и не могат да се правят прогнози за развитието на страната до следващите избори. А защо не падат цените на новото е писано в темата "Схемата на инвеститора или защо цените не падат" или нещо от рода.
Айде сега на работа!
др Иванов, според теб как ще изглежда следващият парламент?
Това беше наистина последно предупреждение! Иначе боя не ти мърда!
-------------------
Ти си хем луд, хем нещастен, а па колко си тъп да знаеш !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход