Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ОТНОВО ИМОТИ

Публикувано от САХИБ 31 
ОТНОВО ИМОТИ
20-12-2012 - 18:48:51
avatar
Днес златото падна с 50-тина долара. Депозитите са наложени с данък. Време ли е да оставим тези консервативни инструменти на кътане в криза и да се насочим отново към слънчевия пазар на домове? На имота цял живот му се наслаждаваш, на хартията и метала, няма как!
Весели празници на всички!
Re: ОТНОВО ИМОТИ
20-12-2012 - 19:01:12
Quote
САХИБ 31
Днес златото падна с 50-тина долара. Депозитите са наложени с данък. Време ли е да оставим тези консервативни инструменти на кътане в криза и да се насочим отново към слънчевия пазар на домове? На имота цял живот му се наслаждаваш, на хартията и метала, няма как!
Весели празници на всички!
Сахибе, ти некъв вещоман лиси бре? Насладата от имота!
Re: ОТНОВО ИМОТИ
20-12-2012 - 19:11:11
avatar
Quote
paio
Quote
САХИБ 31
Днес златото падна с 50-тина долара. Депозитите са наложени с данък. Време ли е да оставим тези консервативни инструменти на кътане в криза и да се насочим отново към слънчевия пазар на домове? На имота цял живот му се наслаждаваш, на хартията и метала, няма как!
Весели празници на всички!
Сахибе, ти некъв вещоман лиси бре? Насладата от имота!
Пайо, всички тук, независимо сривльовци или ъпъри ни вълнуват имотите. Във форума на инвестора примерно мен ме вълнуват много неща, но имотите на всички тук са ни голямата тема. Не вярвам и ти да не се наслаждаваш на имота си ако си купиш някой ден с твои средства и усиилия и го ремонтираш или просто създадеш интериор който ти допада. Напоследък след голяма чуденка, диверсифицирам в акции носещи дивидент. Въпреки, че те са единствената инвестиция която може да се сравнява с имотите понеже носи текущ доход, пак имам тягостно усещане защото дивидента го определя мажо. Докато наема го определя пазара. Чак вещоман не съм, но напоследък събирам антикварии.
Дори и сривльовците ви приемам като съмишленици, щом пишете в този форум. Желая ти хубави празници след "края на света"!
Re: ОТНОВО ИМОТИ
21-12-2012 - 10:53:06
Quote
САХИБ 31

Дори и сривльовците ви приемам като съмишленици, щом пишете в този форум. Желая ти хубави празници след "края на света"!
И аз ти желая същото! Бъди здрав!
Re: ОТНОВО ИМОТИ
22-12-2012 - 18:29:56
avatar
Цените на жилищата ще останат без промяна и догодина

[profit.bg]
ТОВА ГО СЛУШАМЕ ОТ 3 ГОДИНИ ВЕЧЕ, КАЖЕТЕ НА ХОРАТА, ЧЕ ИДВА РЪСТ И ЧЕ ИМА РЕАЛЕН РЪСТ. ЗАЩО ГИ ОСТАВЯТЕ В НЕВЕДЕНИЕ?!:g:
Re: ОТНОВО ИМОТИ
22-12-2012 - 19:32:44
Драгомире казах ти да не четеш платени статии
Re: ОТНОВО ИМОТИ
22-12-2012 - 19:33:50
avatar
Quote
nradev
Драгомире казах ти да не четеш платени статии
Добре Николай І:]
Re: ОТНОВО ИМОТИ
22-12-2012 - 19:45:42
и не злоупотребявай с Пещерската мастика
Re: ОТНОВО ИМОТИ
23-12-2012 - 23:21:24
avatar
Русия- пример за това, че имотния пазар е безсмъртен!
[borsi.blog.bg]
ИМОТИТЕ- НАЙ ПРЕКРАСНОТО ВЛОЖЕНИЕ ПО ВСЯКО ВРЕМЕ!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход