Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КАКВО СТАВА ТУК? ЗАЩО ЦЕНИТЕ НЕ ИСКАТ ДА ПАДАТ ПОВЕЧЕ? НАЛИ УЖ БЯХА ДВОЙНИ„ ТРОЙНИ ? ДОКОГА ЩЕ ЧАКАМЕ ? КАКВО СТАВА С 149Е/м2 ?

Публикувано от PER0 
Quote
nradev
аиде пак реклама. модератора спи
Кольо, на който не му харесват положителните новини около имотите и икономиката нали знаеш, че не трябва да очаква и нищо положително в живота и в личен план?
аиде пак реклама. модератора спи
------------
Мрачен субект, дали се усмихваш някога ?
ПОСКЪПВАНЕ С 20%!!!eye popping smiley
[fakti.bg]
мисля, че утре у нас ще е същото
Quote
PER0
Quote
камелия
Quote
PER0
Време е да разберете простата истина, че човек има нужда и от имот, и от храна. Но има и много съществена разлика. Човек се насища с храна, но насищане с имоти няма.

За кой човек е меродавно мнението ти?
За този, който мисли че ще живее с орлите и вярва, че щастието е в трупането на нотариални актове за собственост върху нещо, което по стечение на обстоятелствата обитаваш за кратко, преди да отпътуваш завинаги във вечността?*xxx*

Не знам какво имаш предвид, при мен е просто. Например 100 лв са по добре от 20 лв, но още по добре е вместо 100лв да имаш 10000лв. Обаче ако имаш 100 000 лв е още по добре. По същият начин и за имотите - ако имаш 3 вместо 1 имот е по добре, но още по добре е ако имаш 5 вместо 3 имота. Аз съм така - правя парите, и бум в имот, правя още пари - бум още един имот. Ся ако вземеш да ме убеждаваш, че не трябва да сме материалисти, а идеалисти, вземи убеждавай някой друг. Аз разглеждам имотите като акумулатор на стойност, и въпреки че са нисколиквидна стока, предпочитам така да си държа асетите (сори не се се сещам за бг дума), отколкото в бързоликвиден кеш. Животът така ме е научил.
+1 Истинската истина, а кака явно вече работи и срещу имотните!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход