Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КАКВО СТАВА ТУК? ЗАЩО ЦЕНИТЕ НЕ ИСКАТ ДА ПАДАТ ПОВЕЧЕ? НАЛИ УЖ БЯХА ДВОЙНИ„ ТРОЙНИ ? ДОКОГА ЩЕ ЧАКАМЕ ? КАКВО СТАВА С 149Е/м2 ?

Публикувано от PER0 
Жалко, но 99% от упражняващите тази професия " брокер" са профани.
--------------
Не знам това как го разбра, ама сигурно смяташ себе си за нещо повече ? На кое отгоре ?
Quote
spgufi
Жалко, но 99% от упражняващите тази професия " брокер" са профани.
--------------
Не знам това как го разбра, ама сигурно смяташ себе си за нещо повече ? На кое отгоре ?

Загих 2 години от продажбата на един имот , защото го предлагах през агенции. Продажбата стана за полови година след като дадах жилт картон на всички агенции. Сега идва най - интересното продажбата стана на 10% по-висока цена от тази ,която щях да получа преди това.
Quote
фло
Quote
magic
До колкото знам шанса за сделка намалява правопорционално на броя на агенциите, с които работиш...

Обратното е вярно и ....важи за всяка стока:: на колкото повече места се предлага,вероятността да се купи е по-голяма!

Не съм сигурен, добрата агенция ще рекламира имота на много места, и в този смисъл предлагането няма да е ограничено. А имота и в 100 агенции да го пуснете, е само един имот, не е като в тоя магазин продават този тип телевизор, и в конкурентния магазин е същия тип.
Перо, като те чета се чудя за тия търговски трикове как можа да го напишеш това, приятелю! Да си мисли клиента, че купува от фалирал!!!
Тоя клиент трябва да е на нивото на...........и аз не знам колко тъп трябва да е, за да се върже!Май не си мирисал бизнес.....
Джимбо, абсолютно си прав! Точно тия крупни инвеститори с кредитите надуха балона, остави брокерите какво говорят...те не са в час! Алъш-вериша, дето го въртяха допреди две години повечето "брокери", си беше чист търгашлък, това не заслужава думата бизнес!
Quote
Върколак
Quote
фло
Quote
magic
До колкото знам шанса за сделка намалява правопорционално на броя на агенциите, с които работиш...

Обратното е вярно и ....важи за всяка стока:: на колкото повече места се предлага,вероятността да се купи е по-голяма!

Това го пробутват като аксиома на клиентитете си и даже не могат да разберат как изглеждат в очите на разбиращитите.
Жалко, но 99% от упражняващите тази професия " брокер" са профани. Това ще ми донесе бан, но ще си направите правилните изводи този сайт към коя категория спада.

Е ти кви искаш да са като приходите са мизерни и не се иска никаква квалификация
С агенции, без агенции, все тая. Пазарът е сходен със или без посредници.
Студентски град беше едно от най-надценените места в София, гадно за живеене от хора, които не са студенти, та затова нашия приятел и колега е продавал 2 години апартамента. Просто надценката е била 50%, а той си е мислел, че е 20%. Ако за същото това дърво е теглил кредет, мога само да го съжалявам. Но не е първия балък, няма и да е последния. За жалост обаче личния му опит го кара да мисли, че светът като цяло и България в частност се състои главно от балъци /като него/. Което няма нищо общо с истината.
Закъсали строители с кредити вече НЯМА или има МНОГО МАЛКО и, понеже от тая трънка заек няма да излезе, ви се налага да измислите нещо друго. Това не струва и пет пари, независимо кой точно форумен лузър го пише и по колко пъти го повтаря.
Quote
paio
Перо, като те чета се чудя за тия търговски трикове как можа да го напишеш това, приятелю! Да си мисли клиента, че купува от фалирал!!!
Тоя клиент трябва да е на нивото на...........и аз не знам колко тъп трябва да е, за да се върже!Май не си мирисал бизнес.....
Джимбо, абсолютно си прав! Точно тия крупни инвеститори с кредитите надуха балона, остави брокерите какво говорят...те не са в час! Алъш-вериша, дето го въртяха допреди две години повечето "брокери", си беше чист търгашлък, това не заслужава думата бизнес!

Фло, точно в "фалирващи" магазини съм виждал двойни цени на това, което иначе може да се намери на нормална цена, предполагам, че и при имотите ще е същото... Трик, стар колкото сътворението на света......Не забравяй, клиенти има всякакви, без да подценявам клиентите, но понякога логиката може да е много странна, както и за продавачите разбира се......
Имотко далече си от истината. закъсали стрители бол.има една банка дето даваше предимно на такива и сега 64% лоши кредити
Quote
Imotko
С агенции, без агенции, все тая. Пазарът е сходен със или без посредници.
Студентски град беше едно от най-надценените места в София, гадно за живеене от хора, които не са студенти, та затова нашия приятел и колега е продавал 2 години апартамента. Просто надценката е била 50%, а той си е мислел, че е 20%. Ако за същото това дърво е теглил кредет, мога само да го съжалявам. Но не е първия балък, няма и да е последния. За жалост обаче личния му опит го кара да мисли, че светът като цяло и България в частност се състои главно от балъци /като него/. Което няма нищо общо с истината.
Закъсали строители с кредити вече НЯМА или има МНОГО МАЛКО и, понеже от тая трънка заек няма да излезе, ви се налага да измислите нещо друго. Това не струва и пет пари, независимо кой точно форумен лузър го пише и по колко пъти го повтаря.

Постоянно поддържаш тезата , че проблем няма. Е добре приемам го. Сега два въпроса:
- след като си "Имотко" колко имота в повече имаш спрямао 2009 или с колко по-малко?
-Ти си брокер без образование даже , как може да се мислиш за по-умен от инвеститорите на този пазар?
Един съвет от мен - видите ли че нещо се продава щото някой си бил на голям зор, че бил фалирал и му трябвали спешно пари, бягайте далече от този. 99% от подобни сделки има нещо, което продавача се опитва да скрие, и се надява че именно това ще бъде недогледано поради спешността на сделката, така че стойте надалеч, почти е сигурно, че има скрита уловка....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход