Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Три години

Публикувано от TZARS 
Re: Три години
29-09-2011 - 12:06:06
Quote
ss7
Показал си ми затворени комплекси. А аз говоря за цели квартали.

Quote
javcho
Quote
ss7
В София хубави локации няма. Когато се появят квартали в които няма дупки по улиците, разбити тротоари, колите не спират по тротоарите и пешеходците могат да отидат от т. А до т. Б без да се налага да ходят по шосето, квартали в които първо са прекарали инфраструктурата (канал, ток, вода, ГАЗ...) , асвалтирали са улиците и чак след това се е започнало строителството, квартали в които междублоковите пространства се косят и тук-там и цветя се садят, квартали където кабелите са под земята, а не по сградите. тогава ще има хубави локации и цените ще са високи в тях. За момента няма как да се случи.

Има локации изпълняващи изискванията ти.

Ето една дело на бъдещия президент.

[www.residentialpark-sofia.com]

Цените са от 1000 до 1500E.

[www.imoti.net]
[www.imoti.net]
[www.luximoti.bg]
[www.luximoti.bg]
[www.luximoti.bg]
[www.luximoti.bg]

И каква е разликата с квартал, според теб?

Тук вече дори име са му сложили- СОФИЯ ПAРК.

[imageshack.us]

Не е ли по-важно, че ти изпълнява изискванията?
Като като няма квартал в името, значи ли че не струва и ти не можеш да живееш там?



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2011-09-29 13:26 от javcho.
Re: Три години
29-09-2011 - 13:24:59
Quote
камелия

Не му обръщай внимание- той така и не можа да схване разликата между квартал, комплекс и затворен комплекс.......:]

Ти схвани разликата между посоченото и гетото от мизерни панели, населено от аутсайдери и мангали, наречено Люлин.
Схвани разликата, че си давала съвети, тук във форума, да се купува на ПО-ВИСОКА цена панел в Младост или Люлин.
Схвани, че си подвела хора да направят лоша сделка и сега те живеят в панелно гето като теб, вместо на подобно място.
Знам, че това те кара да се чувстваш добре, защото и другите трябва да мизерстват и да се ограничават като теб, след като ти нямаш възможности.
Знам че те е яд, че никога няма да можеш да си позволиш да живееш на подбно място, но такива са ти възможностите и сама си си виновена.
Остава ти да продължаваш с самозалъгването, че при теб всъщност не е толкова зле и оправданията, че всъщност си много способна.
Затова го има това място, затова го има и Люлин. И не случайно мястото е отделено от съседните квартали и комплекси.
Просто хората вътре искат да имат възможно по-малко контакти с такива бурсуци като теб. Поне това ясно ли ти е?
Всеки има отреденото мястото в йерархията на местата за живеене, спрямо възможностите и качествата си. А това ясно ли ти е?
Ти например си доказала, че си точно за гетото, при мангалите и аутсайдерите.
Схващаш ли колко е смешно, когато търсиш недостатъци, на хубавите места, за да са ти оправдание на некъдърността, пречеща ти да живееш там.
Дори по твойте думи Хладилника е по-добър от Люлин. Еми премести се де.
Но дори това е извън ограничените ти възможности. А разликата в пари е малка.
Иначе тръгнала лелката да дава акъл на всеки, а не се вижда, че е пълен аутсайдер.

И накрая, каква е разликата между квартал и посоченото от мен?
Re: Три години
29-09-2011 - 13:31:43
avatar
Quote
javcho


Ти схвани разликата между посоченото и гетото от мизерни панели, населено от аутсайдери и мангали, наречено Люлин.
Схвани разликата, че си давала съвети, тук във форума, да се купува на ПО-ВИСОКА цена панел в Младост или Люлин.
Схвани, че си подвела хора да направят лоша сделка и сега те живеят в панелно гето като теб, вместо на подобно място.
Знам, че това те кара да се чувстваш добре, защото и другите трябва да мизерстват и да се ограничават като теб, след като ти нямаш възможности.
Знам че те е яд, че никога няма да можеш да си позволиш да живееш на подбно място, но такива са ти възможностите и сама си си виновена.
Остава ти да продължаваш с самозалъгването, че при теб всъщност не е толкова зле и оправданията, че всъщност си много способна.
Затова го има това място, затова го има и Люлин. И не случайно мястото е отделено от съседните квартали и комплекси.
Просто хората вътре искат да имат възможно по-малко контакти с такива бурсуци като теб. Поне това ясно ли ти е?
Всеки има отреденото мястото в йерархията на местата за живеене, спрямо възможностите и качествата си. А това ясно ли ти е?
Ти например си доказала, че си точно за гетото, при мангалите и аутсайдерите.
Схващаш ли колко е смешно, когато търсиш недостатъци, на хубавите места, за да са ти оправдание на некъдърността, пречеща ти да живееш там.
Дори по твойте думи Хладилника е по-добър от Люлин. Еми премести се де.
Но дори това е извън ограничените ти възможности. А разликата в пари е малка.
Иначе тръгнала лелката да дава акъл на всеки, а не се вижда, че е пълен аутсайдер.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...


Quote
javcho
И накрая, каква е разликата между квартал и посоченото от мен?

Накрая, отново показа колко си ограничен. Но, вече никого не можеш да учудиш.:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
ss7
Re: Три години
29-09-2011 - 14:55:50
Ами разликата е в размера smiling smiley
В кварталите обикновенно има детски градини, училища, паркове, стадиони... Нали за това говоря за добра инфраструктура - за да може като излезеш от блока си да стигнеш до стадиона по читав тротоар където няма спрели коли и тротоара не е на вълни. За да може детето ти да иде до детската градина по тези тротоари като следва внимателно инструкцията на родители те си да излиза на пътното платно само на пешеходна пътека, за да може тийнейджъра ти вървейки от спирката до блока да се радва на цветята по градинките. В затворените комплекси има ли спирки?
Не случайно парижани ходят при Люксембъргските градини да си четат книжка. Софиянци ходят в Борисовата градина. Ама двете не си приличат по нищо!



Quote
javcho
Quote
ss7
Показал си ми затворени комплекси. А аз говоря за цели квартали.

Quote
javcho
Quote
ss7
В София хубави локации няма. Когато се появят квартали в които няма дупки по улиците, разбити тротоари, колите не спират по тротоарите и пешеходците могат да отидат от т. А до т. Б без да се налага да ходят по шосето, квартали в които първо са прекарали инфраструктурата (канал, ток, вода, ГАЗ...) , асвалтирали са улиците и чак след това се е започнало строителството, квартали в които междублоковите пространства се косят и тук-там и цветя се садят, квартали където кабелите са под земята, а не по сградите. тогава ще има хубави локации и цените ще са високи в тях. За момента няма как да се случи.

Има локации изпълняващи изискванията ти.

Ето една дело на бъдещия президент.

[www.residentialpark-sofia.com]

Цените са от 1000 до 1500E.

[www.imoti.net]
[www.imoti.net]
[www.luximoti.bg]
[www.luximoti.bg]
[www.luximoti.bg]
[www.luximoti.bg]

И каква е разликата с квартал, според теб?

Тук вече дори име са му сложили- СОФИЯ ПAРК.

[imageshack.us]

Не е ли по-важно, че ти изпълнява изискванията?
Като като няма квартал в името, значи ли че не струва и ти не можеш да живееш там?
Re: Три години
29-09-2011 - 21:30:19
Quote
ss7
Ами разликата е в размера smiling smiley

Ама теб май те мързи да разгледаш сайта.
Всичко си е описано подробно.
Всичките ти забележки са неоснователни.
За 5 минути разгледай сайта, ама подробно.
Единствено училище до 7ми клас на знам къде има наблизо, но в Младост все ще има някое.
Но пък за след 7ми, може би най-доброто, ти е през булеварда.
Стадион няма. Ама колко квартала имат?
Вътре има фитнес, басейн, баскетболно игрище. Ще има и футболно.
Транспорт-имат си дори частни маршрутки, освен другите видове.
До 2 години метрото ще стигне до входа.
Детска градина-вътре.
Парк-самото място си е парк. Имат си и барбекю кът даже.
Реално липсват само училище и болница.

За размера отиди да видиш на място. winking smiley
На сайта има план, а от bgmaps и google earth също се вижда.
Размерът се е точно колкото на малък квартал.
Например Бели Брези, Иван Вазов, Изгрев, Младост 4, дори и Люлин ако гледаш някоя от частите му.
Ако сравняваш брой население тогава има разлика, но тя не е никакво предимство.

И аз като Плевнелиев съм живял в Германия и комплекса си е направен по немски стандарт отвсякъде.
Ако и това не е достатъчно, незнам.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-09-29 21:43 от javcho.
Re: Три години
30-09-2011 - 08:51:04
Явчо, колко пъти съм казвал, че простия народ трябва да набляга на четенето, нежели на писането!
Първо, германците са социопати и не са за пример в това отношение, но това е белия кахър.Черния е, че всикто това го плащаш! Не го плаща Ками с данъците, които прибира общината, а живеещите в комплекса и то като тежест в нот. акт. И единствения начин да се отървеш от тази тежест е да го продадеш на загуба, ако има кой да го купи, защото историите със "затворените комрлекси" или известни по света най-вече с името "кондоминио/ум" започват да стават ясни на българина и балъците за подобни места се топят като сняг през май. Тука се е писало за един комплеск, от който никой не може да се отърве(да си продаде имота), където таксата за двустаен е 350-400 лв. на месец при сегашните заплати, а като станат след 7-8 години 2-3 пъти по-високи ще отиде на 900-1000 лв. на месец. Защото ти може да си живял в Германия като Плевналиев, в някой фургон, но той успя да паркира после неговия в кабинета на Софиянски и няма повече грижи, а твоята заплата с времето ще намалява при вдигане на таксите.
Re: Три години
30-09-2011 - 10:20:52
avatar
Quote
др. Иванов
Тука се е писало за един комплекс, от който никой не може да се отърве(да си продаде имота), където таксата за двустаен е 350-400 лв. на месец при сегашните заплати, а като станат след 7-8 години 2-3 пъти по-високи ще отиде на 900-1000 лв. на месец.

+ 1
Ей тва е спасението!

Re: Три години
30-09-2011 - 11:23:37
Quote
др. Иванов
Не го плаща Ками с данъците, които прибира общината, а живеещите в комплекса и то като тежест в нот. акт

където таксата за двустаен е 350-400 лв. на месец при сегашните заплати

Защото ти може да си живял в Германия като Плевналиев, в някой фургон, но той успя да паркира после неговия в кабинета на Софиянски и няма повече грижи, а твоята заплата с времето ще намалява при вдигане на таксите.

Еми като нямате възможности да плащате, ще си живеете в мизерните аутсайдерски гета.
Аз не виждам как ще стане хем да не плащате, хем някой да ви го поддържа и прави хубаво.
Остава ви да се организирате и сами да си го направите по-хубаво, но е ясно, че повечето панелообитатели са прекалено мързеливи.

А това, че 400лв на месец ти се виждат много, за пореден път разбива мита за големия инвеститор-милионер Иванов. winking smiley

Някой те е излъгал, че в Германия се живее по фургони.
Нито 1 месец от живота ми не съм получавал заплата и мисля и за напред да е така.
Re: Три години
30-09-2011 - 12:52:40
Quote
др. Иванов
Явчо, колко пъти съм казвал, че простия народ трябва да набляга на четенето, нежели на писането!
Първо, германците са социопати и не са за пример в това отношение, но това е белия кахър.Черния е, че всикто това го плащаш! Не го плаща Ками с данъците, които прибира общината, а живеещите в комплекса и то като тежест в нот. акт. И единствения начин да се отървеш от тази тежест е да го продадеш на загуба, ако има кой да го купи, защото историите със "затворените комрлекси" или известни по света най-вече с името "кондоминио/ум" започват да стават ясни на българина и балъците за подобни места се топят като сняг през май. Тука се е писало за един комплеск, от който никой не може да се отърве(да си продаде имота), където таксата за двустаен е 350-400 лв. на месец при сегашните заплати, а като станат след 7-8 години 2-3 пъти по-високи ще отиде на 900-1000 лв. на месец. Защото ти може да си живял в Германия като Плевналиев, в някой фургон, но той успя да паркира после неговия в кабинета на Софиянски и няма повече грижи, а твоята заплата с времето ще намалява при вдигане на таксите.
Иванов ти досега сам си се определил при богатите и умните.Но защо ли хората те пращат на обратните места.
Re: Три години
30-09-2011 - 14:45:29
Иванов ти досега сам си се определил при богатите и умните.Но защо ли хората те пращат на обратните места.

Защото говоря на простия народ! Ти къде искаш да ме прати? Ако бяхте в състояние да вденете каквото и да е щяхте ли да сте в простия народ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход