Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Три години

Публикувано от TZARS 
Re: Три години
05-10-2011 - 15:46:38
avatar
Quote
javcho

4 дена ли търсеше с надеждата да си права, пропаднала боркерко?
Не си разбрала. Наличието на аутсайдери ги прави гета.
Наличието на тухлени сгради в Люлин, не му пречи да е гето. :]
През прозореца не се вижда нито панел, нито ЕПК, колкото и да не ти се вярва.
Нито в моя, нито съседните блокове има панелообитатели.
Това за булеварда беше само пример.

За какво да съм права, Джавчо?
Че в блока ти няма панелообитатели? Сигурен ли си? Що не питаш комшиите ти, може пък те да са тайни панелообитатели, а ти просто да не си забелязал?
Че това, с булеварда е било само пример, щото може пък и да не е шумно, нищо че е един от най- натоварените в града?
Че упорито бягаш от отговора какво си постигнал, за да разберем кой от двама ни е аутсайдера?
Права съм, разбира се и го знам, само ти не знаеш колко си смешен и жалък.
Продължавай с изхвърляниците и качвай снимки от дискотеките- да не мога да заспивам вечер от завист към чудесния живот, който водиш.:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Три години
05-10-2011 - 15:48:15
Quote
ivorad

Джафчо, я пак ни напомни ти от кои си - простолюдието, или качествените хора, че нещо пак забравих.......
winking smiley:]

Еми старост нерадост.
Почни да си записваш, като не можеш да помниш. winking smiley
Re: Три години
05-10-2011 - 16:00:44
Quote
javcho
Quote
ivorad

Джафчо, я пак ни напомни ти от кои си - простолюдието, или качествените хора, че нещо пак забравих.......
winking smiley:]

Еми старост нерадост.
Почни да си записваш, като не можеш да помниш. winking smiley

Кажи, кажи, недей да скромничиш:]
Re: Три години
20-04-2012 - 02:30:29
javcho, доста не си в час, пич, извинявайsmiling smiley Специално влизам в този форум заради теб winking smiley
Доста смешно звучат всички тези джавкания в този форум...
Голата истина е, че цялата ни държавица е една смешна и долна селяния, позьорщина, снобария, чалгария... Ако наистина си много успял и с модерно мислене, нямаше да си тукwinking smiley Нито пък щеше да пишеш в този форум по този груб начин и да обиждаш хората...
Нямат възможност хората, хубаво... утре на теб може да се случи, никой не е застрахован! Недей така грубо! Радвай се на това, което имаш и го оценявайwinking smiley Не се присмивай така! Животът учи всичкиwinking smiley Вижал съм го с очите си, повярвай ми. Обрати много!
От все сърце ти пожелавам всичко добро, наистина! Дай малко по-смирено и се радвай на всичко хубаво около теб!
С най-приятелски чувства и намерения ти пожелавам успехsmiling smiley Дано никога не се приземиш тежко...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход