Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Три години

Публикувано от TZARS 
Re: Три години
01-10-2011 - 14:21:25
Quote
камелия
А, от висене по дискотеки и употреба на " тонизиращи" химикали, на 27г. проличава изрелкването- ти си сияен пример за неспособност нищо друго да родиш, освен една и съща латернаджийска мантра.:]

Имам информация, това ти е проблема с обясненията- дори по- млади хора от теб, са постигнали много, ама умът и развитието им не са застинали във възрастта на пубертета, а ти оттам не можеш да отлепиш.

Отново някакъв неразбираем люлински диалект ползваш.

И това го казва тролът на форума, който последно време пуска един и същи подпис, от липса на какво да каже.
Демагогстваш за пореден път.

E нали беше невъзможноq дори постигнатото от мен?
Как сега изведнъж се оказва, че имало и по-млади и по-успели?
Нали всички успели бяха далавераджии и измамници?
Можеш ли да си признаеш, че не си постигнала НИЩО и нямаш и капка от КАЧЕСТВАТА спрямо въпросните, за които уж знаеш?
Re: Три години
01-10-2011 - 14:41:58
Quote
камелия

Виждаш ли колко си смешен?
Забрави, явно в кой квартал си казал, че живееш и почна да нижеш безсмислици.
Да ти поръчам екскурзовод, че да те разведе и да ти покаже кое е панел, кое- ЕПК, че с тия си твърдения, изби рибата!

Не съм забравил, но ти си пълна НУЛА като брокер и го доказваш за пореден път.
Аз ти казах, че около моя блок няма панели и ЕПКта и не сме на "на плюнка разстояние прозорец от прозорец."

Да преположим, че живея в карето Твърдишки проход, Тулча, Гоце Делчев, Хайдушка гора.
1во тази улици извън Стрелбище ли са според, глупавата брокерка камелия?
2ра има ли в карето панелен или ЕПК блок, според некадърната брокерка камелия?
3то с кой ще съм на плюнка разстояние, ако живея на Твърдишки проход например, с изглед към бул България, според неспособната брокерка камелия?
Re: Три години
01-10-2011 - 14:56:02
Явчо е още млад и глупав, дано не оправдае поговорката, че акъл и месечно течение не ти ли дойдат навреме да ве ги чакаш!

Вярна си е поговорката!
Re: Три години
01-10-2011 - 16:13:46
avatar
Quote
камелия

Не е нужно- ако човек има малко акъл в главата, а не суроватка като при наш Джавчо, може и да пита, и да прочете, и да размисли.
Хората бягат и от малко съсобственост, а глупчото се възхищава от идеалните части терен и съоръжения, които трябва да плаща като роб, без значение какво му изнася и какво- не.

Quote
javcho
Къде пък видя да се възхищавам?
Това си е едно ПРИЛИЧНО място за живеене за средна ръка хора.
Ти не си и за там обаче.
Ти си точно за Люлин, който е едно ОТВРАТИТЕЛНО място за живеене.

Е как ще плащаш за нещо качество ти, която си мислиш, че ще забогатеш от ограничаване на разходите.
Ще си седиш вечно в мизерната аутсайдерска среда, която си подхожда перфектно с малоумните ти теории за забогатяване.
Ще гледаш как единствените ти "активи" с всеки ден стават по-мизерни, по-циганизирани и по-евтини.
400 лева е плащане като роб. eye popping smiley
Това не стига за уикенд на едно нормално семейство, но за бедната люлинска бабичка са МНОГООО пари.
Ето как лишенията пак те накараха за пореден петък вечер да висиш във форума.
Виж, че вчера си била единствената самотна бедна социопатка, цяла вечер пред компютъра за пореден път.
Представям си как плачеш пред монитора, защото за пореден път си сама и самотна, а за единственото ти развлечение няма хора.
Аз пък мога и обикалям заведенията, като се забавлявам сред готини хора.
Моят вариант ми звучи като доста по-добре прекарано време.

Нещастник, пак не схвана нищо от написаното, нали?
Пак до съзнанието ти не достигнаха обясненията за недостатъците при съсобственост върху голяма площ с още стотици хора.:]
Пак си пееш пуберските мантри за чудесното прекарване, обикаляйки заведенията като цветарка.
И пак бягаш по тъча, за да не кажеш- като си се напълнил с пари от далаверите, що не си се заврял вече в някой затворен комплекс, а продължаваш да живееш сред простолюдието?:]
Дали защото мама и тате със зор ти плащат консумативите на апартаментчето?
Re: Три години
02-10-2011 - 16:08:38
Quote
камелия

Нещастник, пак не схвана нищо от написаното, нали?
Пак до съзнанието ти не достигнаха обясненията за недостатъците при съсобственост върху голяма площ с още стотици хора.:]
Пак си пееш пуберските мантри за чудесното прекарване, обикаляйки заведенията като цветарка.
И пак бягаш по тъча, за да не кажеш- като си се напълнил с пари от далаверите, що не си се заврял вече в някой затворен комплекс, а продължаваш да живееш сред простолюдието?:]
Дали защото мама и тате със зор ти плащат консумативите на апартаментчето?

Ти не можа да схванеш, че това, че на скъсенияци като вас им е скъпо не е недостатък, а плюс.
Аз какво да направя, че панелообитателите сте толкова неспособни и съответно бедни.
В крайна сметка е по-евтино, от панелка купена преди няколко години, в която ще си заобиколен от аутсайдери като теб.
Аз съм сигурен, че всички с изключение на малоумниците като теб и Иванов, ще разберат кое е по-изгодна сделка.

Искаш да предпочета съсобственост с аутсайдери панелообитатели, както е при теб.
Никога няма да стане, защото съм виждал до какви кимизарници си докарате блоковете.

Никъде на бягам, а понеже си стара и глупава, пак забрави, че съм отговорил вече.


Quote
javcho
За мен жилището трябва да е на максимум 10 минути пеша от работата, ако човек може да си го позволи.
Аз мога и не искам да губя по 1 час на ден в път, а и все пак не съм в Люлин и при мен не е в пъти по-лошо от София парк.
Този комплекс е създаден основно за хората работещи в Бизнес центъра и околието, точно за да им е близо и защото доста от тях могат да си позволят да живеят там.

Quote
камелия
Едно е вярно- сега жилището ти е по на 10 минути от купа кръчми, които вдъхновено ми изброи в един пост, та като техен инвентарен номер, си винаги близо до " работата" си.........

И пак ще ти припомня, че простолюдието около мен е по-малко, като процент, от качествените хора около теб.
Така че съвет от теб за това къде да живея, мерси.

Защо не отговори дали има панели и ЕПКта в посочения от мен район, некадърна брокерко?
Защо в събота вечер, последен коментар във форума пак е от теб, асоциализирана аутсайдерко?
За поредна вечер от любимите ти лишения си била самотна пред монитора цяла вечер, нали?



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-10-02 16:11 от javcho.
Re: Три години
05-10-2011 - 11:34:12
avatar
Кризата е стопила почти 1/3 от стойността на жилищата в София от 2008 г. до сега. Ако преди четири години двустаен апартамент в столицата се е оценявал за 78 302 евро, в момента стойността му е 54 073 евро. В изчисленията са включени нивата на инфлацията, отчитани през изминалите полугодия до момента. Данните показват още, че жилищата в София са загубили 9,78% от стойността си през тази година спрямо предходната. Сериозно са се обезценили и имотите в Стара Загора. През 2008 г. средната стойност на двустайно жилище там е била 47 152 евро. Сега обаче тя е около 32 494 евро. За същия период двустайните апартаменти във Варна са се обезценили с 22,25 на сто. Преди четири години този тип апартаменти са се оценявали на 71 585 евро, а сега на 55 654 евро. Инфлацията е оказала най-силно влияние върху цените на имотите преди близо четири години. През юни 2008 г. спрямо юни 2007 г. тя е била 11,7%. След това инфлацията започва да се забавя до 3,8% през юни тази година. Според брокери вече се наблюдават първите признаци на оживление на пазара на недвижими имоти.
По данни на Агенцията по вписванията през първата половина на тази година в България са били сключени общо 102 276 сделки. През същия период на миналата година те са били 73 867, което е ръст от около 27,78%. Близо 25 на сто от всички сделки са били сключени в София, Пловдив, Варна, Бургас и Стара Загора.
Re: Три години
05-10-2011 - 13:00:02
avatar
Quote
javcho


Да преположим, че живея в карето Твърдишки проход, Тулча, Гоце Делчев, Хайдушка гора.
1во тази улици извън Стрелбище ли са според, глупавата брокерка камелия?
2ра има ли в карето панелен или ЕПК блок, според некадърната брокерка камелия?
3то с кой ще съм на плюнка разстояние, ако живея на Твърдишки проход например, с изглед към бул България, според неспособната брокерка камелия?

Кой е поставял въпрос дали има ЕПК или панел в карето ти?
Я, дай линк, че да видя!
Говорим за квартали, които определяш като гета, защото имало панели и ЕПК.
Ако имаше два грама мозък, за да схванеш какво е комплекс, какво е комплексно застрояване и какво " квартал" по смисъла на ЗУТ, пък каква е разликата им със " затворен комплекс", нямаше да се изказваш неподготвен, ама тя, простотията, по хората ходи, не по гората.:]
Да, в карето ти може и да няма панел, но погледнеш ли през прозореца, панели и ЕПК- бол.
Така че, ти " милионерче" също си заобиколен от панелообитатели и ЕПК обитатели.:]
Друг разказ е, че човек със семейство и деца, не би си купил жилище на булеварда, за да не може да си отвори прозореца, ама на теб чист въздух ти "не требе" , щото трябва винаги да си в кондиция за кръчмите.winking smiley

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Три години
05-10-2011 - 15:02:24
Quote
камелия

Кой е поставял въпрос дали има ЕПК или панел в карето ти?
Я, дай линк, че да видя!
Говорим за квартали, които определяш като гета, защото имало панели и ЕПК.
Ако имаше два грама мозък, за да схванеш какво е комплекс, какво е комплексно застрояване и какво " квартал" по смисъла на ЗУТ, пък каква е разликата им със " затворен комплекс", нямаше да се изказваш неподготвен, ама тя, простотията, по хората ходи, не по гората.:]
Да, в карето ти може и да няма панел, но погледнеш ли през прозореца, панели и ЕПК- бол.
Така че, ти " милионерче" също си заобиколен от панелообитатели и ЕПК обитатели.:]
Друг разказ е, че човек със семейство и деца, не би си купил жилище на булеварда, за да не може да си отвори прозореца, ама на теб чист въздух ти "не требе" , щото трябва винаги да си в кондиция за кръчмите.winking smiley

4 дена ли търсеше с надеждата да си права, пропаднала боркерко?
Не си разбрала. Наличието на аутсайдери ги прави гета.
Наличието на тухлени сгради в Люлин, не му пречи да е гето. :]
През прозореца не се вижда нито панел, нито ЕПК, колкото и да не ти се вярва.
Нито в моя, нито съседните блокове има панелообитатели.
Това за булеварда беше само пример.
Re: Три години
05-10-2011 - 15:25:46
Quote
javcho

Нито в моя, нито съседните блокове има панелообитатели.

Живееш в непанелен блок и твърдиш, че в него няма панелообитатели?
Не думай!.........
:]
Re: Три години
05-10-2011 - 15:29:18
Quote
javcho


И пак ще ти припомня, че простолюдието около мен е по-малко, като процент, от качествените хора около теб.

Джафчо, я пак ни напомни ти от кои си - простолюдието, или качествените хора, че нещо пак забравих.......
winking smiley:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход