Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Три години

Публикувано от TZARS 
Re: Три години
22-09-2011 - 14:03:34
Tzars, за Халкидики не се минава по магистрала Хемус.........на село си ходят.
Re: Три години
22-09-2011 - 14:18:49
avatar
Моят поглед е само от телевизора, но съм останал с впечатлението че големия гъч е по трасето София - Перник - Кулата. Най-често репортажите са от караулката до Владая.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-09-22 14:21 от TZARS.
1.9
Re: Три години
22-09-2011 - 15:11:50
Quote
TZARS
Моят поглед е само от телевизора, но съм останал с впечатлението че големия гъч е по трасето София - Перник - Кулата. Най-често репортажите са от караулката до Владая.

С малка корекция - само Сф-Пк. Съселяните на най-гоуемия Пернишки Голф (едновременно с Пеунишки и Еуропейски тунинг) - Агент Гоце си ходят на село.
Re: Три години
22-09-2011 - 16:03:25
Quote
TZARS
Quote
darkside
. В петък вечер къде пътувате софянци? За бурканите от село ли?
За тва не моа да се вреда в тия задръствания в неделя вечер!

Може да различим два вида "софиянци":
1 - в петък вечер драскат за прованса за да напълнят багажниците на колите с манджа
2 - в петък вечер драскат за Халкидики и Гръцкото море за да релаксират след натоварената седмица в столицата

Това е същото като двама рибари на язовир:
- единият разчита на улова за да сложи вечерта нещо в тигана (глад, мизерия)
- втория е отишъл за кеф, дори може и да върне улова обратно във водата
В една песен се пее че у София няма уморени хора.
ss7
Re: Три години
26-09-2011 - 20:55:59
Quote
bashbroker
Само казвам, че хубави локации в София няма - и ти го потвърди
-----------
Кога ?

Когато каза, че описания от мен квартал не съществува.
Re: Три години
26-09-2011 - 21:01:28
Описания от теб квартал наистина не съществува, това обаче не значи, че в София няма хубави локации, ела някой път, ще ти покажа.
ss7
Re: Три години
26-09-2011 - 22:13:26
Quote
bashbroker
Описания от теб квартал наистина не съществува, това обаче не значи, че в София няма хубави локации, ела някой път, ще ти покажа.

Точно това значи.
Re: Три години
28-09-2011 - 13:38:06
Quote
ss7
В София хубави локации няма. Когато се появят квартали в които няма дупки по улиците, разбити тротоари, колите не спират по тротоарите и пешеходците могат да отидат от т. А до т. Б без да се налага да ходят по шосето, квартали в които първо са прекарали инфраструктурата (канал, ток, вода, ГАЗ...) , асвалтирали са улиците и чак след това се е започнало строителството, квартали в които междублоковите пространства се косят и тук-там и цветя се садят, квартали където кабелите са под земята, а не по сградите. тогава ще има хубави локации и цените ще са високи в тях. За момента няма как да се случи.

Има локации изпълняващи изискванията ти.

Ето една дело на бъдещия президент.

[www.residentialpark-sofia.com]

Цените са от 1000 до 1500E.

[www.imoti.net]
[www.imoti.net]
[www.luximoti.bg]
[www.luximoti.bg]
[www.luximoti.bg]
[www.luximoti.bg]



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-09-28 14:02 от javcho.
ss7
Re: Три години
29-09-2011 - 11:26:33
Показал си ми затворени комплекси. А аз говоря за цели квартали.

Quote
javcho
Quote
ss7
В София хубави локации няма. Когато се появят квартали в които няма дупки по улиците, разбити тротоари, колите не спират по тротоарите и пешеходците могат да отидат от т. А до т. Б без да се налага да ходят по шосето, квартали в които първо са прекарали инфраструктурата (канал, ток, вода, ГАЗ...) , асвалтирали са улиците и чак след това се е започнало строителството, квартали в които междублоковите пространства се косят и тук-там и цветя се садят, квартали където кабелите са под земята, а не по сградите. тогава ще има хубави локации и цените ще са високи в тях. За момента няма как да се случи.

Има локации изпълняващи изискванията ти.

Ето една дело на бъдещия президент.

[www.residentialpark-sofia.com]

Цените са от 1000 до 1500E.

[www.imoti.net]
[www.imoti.net]
[www.luximoti.bg]
[www.luximoti.bg]
[www.luximoti.bg]
[www.luximoti.bg]
Re: Три години
29-09-2011 - 11:45:25
avatar
Quote
ss7
Показал си ми затворени комплекси. А аз говоря за цели квартали.


Не му обръщай внимание- той така и не можа да схване разликата между квартал, комплекс и затворен комплекс.......:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход