Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Три години

Публикувано от TZARS 
Re: Три години
21-09-2011 - 14:23:37
Разрешавам, но е глупаво да спориш с мен, ако искаш да успееш в живота е правилно като говоря да си водиш записки!

В Люлин или Младост не знам кое му и хубавото да живееш, защото не мога да дам конкретни примери за там. Мога да кажа, кое му е хубаво да живееш в Центъра, в Тойлстой или Обеля 1, защото от там имам впечатления. Хубавото да живееш в Центъра е, че всичко ти е под ръка от рано сутрин до след 24 ч. Може да пиеш кафе сутрин на няколко хубави места, да се помоташ безцелно, да обядваш на поне десетина хубави места или да вечеряш, а вечер ако не може да заспиш да се разходиш посред нощ по Витошка, докато ти се приспи. Същото е в Толстой и Надежда, като изключим излизането късно вечер. В Обеля много не съм бил, но вероятно има добри места за кафе, има поне 3-4 прилични заведения.
Определено в София с 1000 лв. на месец живееш колкото с 5000Е в Мюнхен ил Амстердам. Всъщност за Мюнхен не знам, но определено в Амстердам заведенията на нивото на тези в Толстой и Надежда са малко.
Re: Три години
21-09-2011 - 20:56:51
В София хубави локации няма. Когато се появят квартали в които няма дупки по улиците, разбити тротоари, колите не спират по тротоарите и пешеходците могат да отидат от т. А до т. Б без да се налага да ходят по шосето, квартали в които първо са прекарали инфраструктурата (канал, ток, вода, ГАЗ...) , асвалтирали са улиците и чак след това се е започнало строителството, квартали в които междублоковите пространства се косят и тук-там и цветя се садят, квартали където кабелите са под земята, а не по сградите. тогава ще има хубави локации и цените ще са високи в тях.
-----------------
Явно отдавна не си идвал в София, иначе щеше да знаеш, че в София има хубави и много хубави локации, да не говорим за сравнението между София и всяко друго кътче в България, всички разлики са в полза на столицата.
ss7
Re: Три години
22-09-2011 - 11:50:24
Quote
bashbroker
В София хубави локации няма. Когато се появят квартали в които няма дупки по улиците, разбити тротоари, колите не спират по тротоарите и пешеходците могат да отидат от т. А до т. Б без да се налага да ходят по шосето, квартали в които първо са прекарали инфраструктурата (канал, ток, вода, ГАЗ...) , асвалтирали са улиците и чак след това се е започнало строителството, квартали в които междублоковите пространства се косят и тук-там и цветя се садят, квартали където кабелите са под земята, а не по сградите. тогава ще има хубави локации и цените ще са високи в тях.
-----------------
Явно отдавна не си идвал в София, иначе щеше да знаеш, че в София има хубави и много хубави локации, да не говорим за сравнението между София и всяко друго кътче в България, всички разлики са в полза на столицата.

Ами ако смяташ, че има квартал подобен на описания от мен - кажи ми кой е че да го посетя следващия път smiling smiley - че в моя и зайчета се разхождат по окосената трева ама айде зайчета няма да ти искам smiling smiley
Re: Три години
22-09-2011 - 11:58:00
Описаният от теб квартал не съществува , но това не значи, че в София е лошо да се живее, или, че другаде е по-добре. Що не вземеш ти да ми опишеш къде в България има квартал като този, който си описал ?
Re: Три години
22-09-2011 - 11:59:43
Quote
bashbroker
да не говорим за сравнението между София и всяко друго кътче в България, всички разлики са в полза на столицата.
Е тва е историческо, майна! Не мое да ти отнеме никой скункса........генялно! Немаш конкуренция!
Re: Три години
22-09-2011 - 12:13:16
Провинциален синдром, запомнете най - после този израз darkside и всички останали провинциалисти, да не се чудите каква е причината вечно да мрънкате, вечно да те недоволни, да мразите софиянци, да мразите имотните, успелите, това е. Простичко е.
ss7
Re: Три години
22-09-2011 - 12:33:29
Quote
bashbroker
Описаният от теб квартал не съществува , но това не значи, че в София е лошо да се живее, или, че другаде е по-добре. Що не вземеш ти да ми опишеш къде в България има квартал като този, който си описал ?

Аз не съм казал, че е лошо да се живее в София. Защо да е лошо - алкохола евтин, жените и те...
Само казвам, че хубави локации в София няма - и ти го потвърди smiling smiley
Re: Три години
22-09-2011 - 13:11:04
Quote
bashbroker
Провинциален синдром, запомнете най - после този израз darkside и всички останали провинциалисти, да не се чудите каква е причината вечно да мрънкате, вечно да те недоволни, да мразите софиянци, да мразите имотните, успелите, това е. Простичко е.
А "нарцисизъм" знаеш ли кво е? В Парламента има ли некой да е от София, от жълтите павета, и колко са? Май селяндурите ви управляват а? А за имотите не само не ви завиждам, ами искам да поднеса моите съболезнования! Щото до няколко години една селска къща с двор 2/5 дка годен да ражда ХРАНА ще е мноу по-ценно нещо за обикновения гражданин. В петък вечер къде пътувате софянци? За бурканите от село ли? За тва не моа да се вреда в тия задръствания в неделя вечер!
Re: Три години
22-09-2011 - 13:16:48
Само казвам, че хубави локации в София няма - и ти го потвърди
-----------
Кога ?
Re: Три години
22-09-2011 - 13:54:54
avatar
Quote
darkside
. В петък вечер къде пътувате софянци? За бурканите от село ли?
За тва не моа да се вреда в тия задръствания в неделя вечер!

Може да различим два вида "софиянци":
1 - в петък вечер драскат за прованса за да напълнят багажниците на колите с манджа
2 - в петък вечер драскат за Халкидики и Гръцкото море за да релаксират след натоварената седмица в столицата

Това е същото като двама рибари на язовир:
- единият разчита на улова за да сложи вечерта нещо в тигана (глад, мизерия)
- втория е отишъл за кеф, дори може и да върне улова обратно във водата
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход