Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прогнози за цените

Публикувано от др. Иванов 
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 20:50:45
avatar
Quote
javcho
Quote
OwnerBG
Джавчо, да си влизал наистина във въпросния блок нещо не ми се вярва.Отвън мяза на мечтата на живота, но отвътре нещата са ужасяващи.Я ни сподели на какво мирише вътре, че е силно специфично, па тогаз и за цени да поговорим.

Първо не е по темата.
Защо като си толкова в час, не коментираш цените, дали са верни.
Второ нещо ти е кисело гроздето май.
Щракни една снимка на твоя вход, е така за сравниние. Може и отвътре, за да не си изгубих анонимността.
Отсреща сградата над Булбанк имаше сделки на 800Е преди няколко месеца, но тя е по-качествено изпълнена наистина.
Кажи на нея какъв и е косура и дали преди 2-3 години, на тази цена, щеше да има нещо останало и 5 минути, а в случая продаваха цяла година.

Абе няма спад. А ръста дето го очакваш, до края на годината, ще видиме дали ще дойде изобщо.

Цените са ясни.Ако имаш пари, купуваш, ако нямаш не купуваш и чакаш мечтите.А на проект там се продадоха на 2150 еврака на българския квадратен метър.Като стана обекта настана драма, не ти е работа.И доста пари се върнаха нъбърже.Ако ходиш на гости пак там, не се вози на асансьор и не се подпирай на парапетите на балконите.В гаражите не знам какво има, не съм имал работа там.
А снимка да щтттракна, ама с какво да сравнявам.И далеч не съм анонимен, че в подписа ми ги има всички телефони.Ако нещо те интересува, обади се.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 20:54:27
Quote
камелия
Quote
javcho
Не е шумно, особенно вътрешните апартаменти.

Джавчо, докато се забавлявам, да ти обясня- " вътрешен апартамент", означава, че не се намира в двата края на блока. Т.е., има най- много две външни стени.И това няма няма нищо общо с шума.
Апартаментът може да е само южен и среден, и пак под него да е паркинга на блока, или натоварения булевард.
Защото пишман- инвеститорите в новото строителство, много обичат да строят така- без тротоар, или с ивица от метър, та звуковата вълна да се катери безпрепятствено по етажите нагоре.
Ама, това са неща, които всеки средно интелигентен човек би трябвало да знае.........

В случай, ако поне знаеше за кой блок става дума, като Имотко и Оунера, щеше да разбереш, че вътрешен имам превид да гледа към дора, а не към булеварда. Ама ти къде да видиш блок, който има собсвен двор. В Люлин е трудно, знам.
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 20:59:02
Аз съм се оправил отвсякъде и то от много отдавна. Това, че някой могат и в затвора или индийско гето да се оправят не означава, че това трябва да е целта на живота им. Аз не работя от 10 години и така мога да съм следващите 90-120, а ако лихвите си останат на 6-7% за следващите 3 млн. години, толкова ще живеят и наследниците ми. Въпросът е защо като си пиеш дойкирито на борда туристическия лайнер решаваш да скочиш в морето за да се пробваш дали ще може да оживееш. Това стана в България.
Между впрочем това съм постигнал без да отворя нито един учебник по икономика. Учебници има по науките, а икономиката не е такава. Ако икономика се учеше по учебник всички щяха да знаят с по 36-54 години по-рано какво ще стане, както знаят на коя дата след 46 хил. години ще има слънчево затъмнение.
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 21:01:46
avatar
Quote
javcho

В случай, ако поне знаеше за кой блок става дума, като Имотко и Оунера, щеше да разбереш, че вътрешен имам превид да гледа към дора, а не към булеварда. Ама ти къде да видиш блок, който има собсвен двор. В Люлин е трудно, знам.

Ех, Джавчо, ако си направиш труда поне да помислиш, ще се сетиш, че в Люлин междублоковите пространства са поне 3-4 пъти по- големи от нещастното вътрешно дворче на блока. И в тях няма паркирани коли, за разлика от нагъчканите паркоместа в двора, който толкова хвалиш.:]
И да питам- това ли ти е представата за лукс- няколко жилища, гледащи към двора, та така избегнали шума от булеварда, над който е надвиснал блока?
Ти някога виждал ли си луксозен блок?
Въпросът ми е риторичен.....:]
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 21:02:33
Quote
OwnerBG
Quote
javcho
Quote
OwnerBG
Джавчо, да си влизал наистина във въпросния блок нещо не ми се вярва.Отвън мяза на мечтата на живота, но отвътре нещата са ужасяващи.Я ни сподели на какво мирише вътре, че е силно специфично, па тогаз и за цени да поговорим.

Първо не е по темата.
Защо като си толкова в час, не коментираш цените, дали са верни.
Второ нещо ти е кисело гроздето май.
Щракни една снимка на твоя вход, е така за сравниние. Може и отвътре, за да не си изгубих анонимността.
Отсреща сградата над Булбанк имаше сделки на 800Е преди няколко месеца, но тя е по-качествено изпълнена наистина.
Кажи на нея какъв и е косура и дали преди 2-3 години, на тази цена, щеше да има нещо останало и 5 минути, а в случая продаваха цяла година.

Абе няма спад. А ръста дето го очакваш, до края на годината, ще видиме дали ще дойде изобщо.

Цените са ясни.Ако имаш пари, купуваш, ако нямаш не купуваш и чакаш мечтите.А на проект там се продадоха на 2150 еврака на българския квадратен метър.Като стана обекта настана драма, не ти е работа.И доста пари се върнаха нъбърже.Ако ходиш на гости пак там, не се вози на асансьор и не се подпирай на парапетите на балконите.В гаражите не знам какво има, не съм имал работа там.
А снимка да щтттракна, ама с какво да сравнявам.И далеч не съм анонимен, че в подписа ми ги има всички телефони.Ако нещо те интересува, обади се.

Виж, че знаеш.

Никъде не съм казал, че това е най-добрия блок в София. Прочети, защо го споменах на Иванов. Просто за него знам на 100% за цени на сделки сега и преди години. Исках да му покажа спад в една и съща сграда, защото по неговите теории не е така, но откъде да предположа, че големия строител не знае, една от най-известните фирми. Трябваше да му дам пример с НИКМИ на Каблешков, поне тях трябва да ги е чувал.

А за качеството преувеличаваш. Имам двама приятели с апартаменти там. Не е толкова зле. И да е имало проблеми си ги оправят, хората се имат пари, за разлика от повечето панелообитатели.

И пак ти казвам, отсреща хубавата сграда над Булбанк, на подобни цени имаше скоро сделки, а тя си е супер.
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 21:06:34
Quote
камелия
Quote
javcho

В случай, ако поне знаеше за кой блок става дума, като Имотко и Оунера, щеше да разбереш, че вътрешен имам превид да гледа към дора, а не към булеварда. Ама ти къде да видиш блок, който има собсвен двор. В Люлин е трудно, знам.

Ех, Джавчо, ако си направиш труда поне да помислиш, ще се сетиш, че в Люлин междублоковите пространства са поне 3-4 пъти по- големи от нещастното вътрешно дворче на блока. И в тях няма паркирани коли, за разлика от нагъчканите паркоместа в двора, който толкова хвалиш.:]
И да питам- това ли ти е представата за лукс- няколко жилища, гледащи към двора, та така избегнали шума от булеварда, над който е надвиснал блока?
Ти някога виждал ли си луксозен блок?
Въпросът ми е риторичен.....:]

Пиши си лелче. Все повече се излагаш. Най-малкото доказваш, че не знаеш за кой блок става дума. Това говори и колко познаваш района. В двора коли на влизат, защото е НЕВЪЗМОЖНО.
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 21:07:33
Quote
камелия
Quote
javcho
Абе няма спад. А ръста дето го очакваш, до края на годината, ще видиме дали ще дойде изобщо.

Кой каза, че няма спад от 2008г. досега?
И ако е казал, къде и в кой сегмен няма?

Иванов за Обеля.
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 21:11:36
avatar
Quote
javcho
Quote
камелия
Quote
javcho
Не е шумно, особенно вътрешните апартаменти.

Джавчо, докато се забавлявам, да ти обясня- " вътрешен апартамент", означава, че не се намира в двата края на блока. Т.е., има най- много две външни стени.И това няма няма нищо общо с шума.
Апартаментът може да е само южен и среден, и пак под него да е паркинга на блока, или натоварения булевард.
Защото пишман- инвеститорите в новото строителство, много обичат да строят така- без тротоар, или с ивица от метър, та звуковата вълна да се катери безпрепятствено по етажите нагоре.
Ама, това са неща, които всеки средно интелигентен човек би трябвало да знае.........

В случай, ако поне знаеше за кой блок става дума, като Имотко и Оунера, щеше да разбереш, че вътрешен имам превид да гледа към дора, а не към булеварда. Ама ти къде да видиш блок, който има собсвен двор. В Люлин е трудно, знам.

То па един двор, с изглед към супера.На това място се набиха първите особеннннно диви инвеститори, и доказани селски парвенюта.Ааааа и в ъгловите апартаменти още мирише на лайна от грешната канализация, между забитите наникъде кръгли колони.
Между другото, имам някакъв опит с доста от обектите в София.С удоволствие мога да насоча някой ако е взел решение да купува за истории и стари проблеми.Хонорар една наливна бира, по възможност студена.*beer*

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 21:12:15
Quote
др. Иванов
Аз съм се оправил отвсякъде и то от много отдавна.

Спрямо някой мангал, може би.
Панелка в Обеля и Пасат на 10-15г.
Беше написал колко харчиш за гориво и храна.
Направо ти завиждам.
И да тичаш срещу нас, не може да те стигнеме.
:]
Re: Прогнози за цените
12-05-2011 - 21:18:26
Quote
OwnerBG
То па един двор, с изглед към супера.На това място се набиха първите особеннннно диви инвеститори, и доказани селски парвенюта.Ааааа и в ъгловите апартаменти още мирише на лайна от грешната канализация, между забитите наникъде кръгли колони.
Между другото, имам някакъв опит с доста от обектите в София.С удоволствие мога да насоча някой ако е взел решение да купува за истории и стари проблеми.Хонорар една наливна бира, по възможност студена.*beer*

Като ти гледам доставчика на интернета nadejda.net и вероятните квартали в които може да се намираш в момента, по тяхното покритие от сайта, в който и от тях да си, в какъвто и блок да си, взимам този на Крит въпреки проблемите.

Да не си и ти панелообитател, че тогава ми е ясна диагнозата.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход