Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

1200 преди, 750 сега, какво е това?

Публикувано от dodo2 
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
07-06-2011 - 13:58:37
avatar
Quote
k800i
Интересно ми е сега все още ли си брокер?
-----------
Не, шеф на брокери съм. Друго ?

Данъци и осигуровки плащаш ли ? moody smiley

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
07-06-2011 - 14:04:11
Hola espanol мога да ти снимам на момента, защото ми е под ръка последният нотариален акт който адвоката ми донесе вчера. Ако изчакаш няколко месеца да се върна в София, мога да ти щракна още няколко да си имаш за спомен...

И къде ти го донесе адвоката ...в Занзибар ли ..???Или в Чапръченци..??!!!Що купуваш имоти като цените са непосилни за народа.Капиталист гаден
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
07-06-2011 - 14:06:53
За мен цените са нереално високи за положението в което живее народа!
ако има идиоти да плащат високи цени - евала нека се вдигнат цените и десеторно по-добре за мен
Но ако за малко си запушите алчните задници и спрете да гледате само в посоката в която вие искате ще осъзнаете истинската ситуация.
Не че имам някакви надежди че ще го направите.
-----------------
Ето защо казвам, че нищо на знаете, такива лозунги няма да впечатлят никого. Ти знаеш ли случай в нашата история цените на имотите да са съответствали на доходите ? Може би нямаш достатъчно ум да разбереш , че огромната част от хората не купуват имот с цел инвестиция ? Това ти е простено, защото не си брокер, ако беше ,щеше да знаеш. Може много да те е яд, ама хубави, лоши, ние сме хората, които общуваме с купувачи и продавачи и пием водата от извора. 90 % от брокерите били жалки мижитурки, брей, та ти познаваш толкова брокери, колкото даже аз не познавам ?! Я се огледай наоколо, погледни в огледалото, нещо по- добро ли виждаш ? Чии задници са алчни и защо ? Може би защото нямаш достатъчно ум да схванеш, че брокерите са последните хора, които искат високи цени ? Сигурно.И защо пак даваш определения "идиоти" на хора, които и днес купуват имоти ? Може би защото те гони злоба ? И завист ? После пак кажете, че се повтарям, на злобни неуспели поплювковци, какво да кажа ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-07 14:18 от k800i.
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
07-06-2011 - 14:15:58
avatar
Quote
vartoglavio
1200 евро---------------------------700 лева ---------------------------------1700 йени
*angel*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
07-06-2011 - 14:19:03
Ти радко както винаги си супер оригинален, браво.
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
07-06-2011 - 14:25:49
drakkar , питай оня нещастен счетоводител, той ще ти отговори вместо мен. А ти защо питаш ? Защото си загрижен за хазната , или защото се заяждаш ?
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
07-06-2011 - 14:27:19
Quote
k800i
За мен цените са нереално високи за положението в което живее народа!
ако има идиоти да плащат високи цени - евала нека се вдигнат цените и десеторно по-добре за мен
Но ако за малко си запушите алчните задници и спрете да гледате само в посоката в която вие искате ще осъзнаете истинската ситуация.
Не че имам някакви надежди че ще го направите.
-----------------
Ето защо казвам, че нищо на знаете, такива лозунги няма да впечатлят никого. Ти знаеш ли случай в нашата история цените на имотите да са съответствали на доходите ? Може би нямаш достатъчно ум да разбереш , че огромната част от хората не купуват имот с цел инвестиция ? Това ти е простено, защото не си брокер, ако беше ,щеше да знаеш. Може много да те е яд, ама хубави, лоши, ние сме хората, които общуваме с купувачи и продавачи и пием водата от извора. 90 % от брокерите били еди жалки мижитурки, брей, та ти познаваш толкова брокери, колкото даже аз не познавам ?! Я се огледай наоколо, погледни в огледалото, нещо по- добро ли виждаш ? Чии задници са алчни и защо ? Може би защото нямаш достатъчно ум да схванеш, че брокерите са последните хора, които искат високи цени ? Сигурно.И защо пак даваш определения "идиоти" на хора, които и днес купуват имоти ? Може би защото те гони злоба ? И завист ? После пак кажете, че се повтарям, на злобни неуспели поплювковци, какво да кажа ?
Да, преди 89-та! Апартамент 120кв.м. ново стр. тухла в идеален център струваше 55 лева на месец изплатени за 15 години на равни вноски без оскъпяване, нак. лихви а банката беше една - ДСК! Затова до ден днешен поне 90% от хората имат жилища. Моята заплата тогава беше 380 лева. Да ти кажа ли цени на някои стоки? Айде няма, да не те дразня.
После, от 90-та до 92-ра се наду първия балон, подобен апартамент стигна 55-60000$ за кратко и от 97-ма до 99-та същия на обявена цена 15000$ не се продаде при предлагане хиляди пъти под сегашното!
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
07-06-2011 - 14:45:56
Що да не ги казваме цените? Хляб-0,40лв,захар-1,00лв,олио-1,50лв,суджук-16,00лв,бензин А-86-0,70лв,А-91-0,80лв,А-96-1,00лв.Пералня "Перла-05"-520лв,"Татрамат"-620лв,телевизор "Електрон"-950лв, "Инкомс"/Колорстар/-1700лв.Заплатата ти днес колко е?
Съпругата ми взимаше 280лв,днес взима 800лв.Работи една и съща професия.Аз не съм критерий,никога не съм бил на заплата.
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
07-06-2011 - 15:04:00
Да тон 4,5ст дневна,2ст нощна.Но цените на енерго са повишени в цял свят.Другите неща не са кой-знае колко...Затова съм дал и други цени,мога да изброя още доста,просто имам услужлива памет.Всъщност проблема е психологически.Преди 89-а год. цял живот да работиш за 150(имаше и такива заплати),знаеш че на 5-о и 20-о число взимаш пари,а днес не е така.Може и да не съм прав,защото никога не съм бил в такава ситуация.Просто такова впечатление се е натрупало в мен,разговаряйки на тема "преди" и "сега" с хората.
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
07-06-2011 - 15:23:15
В имота ми който е на метри от плажа в който съм сега и в който ще прекарам следващите 4 месеца Капиталист съм.. да гаден съм да... казах че цените са непосилни за народа не и за мен. Понеже се възползвам от факта че съм гаден капиталист.


Като си " гаден капиталист" -като цените станат 150 лв. за 1 кв.м.- ха ха ..Няма ли да станеш гаден клошар ...,"що ривеш ",че е скъпо.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход