Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

1200 преди, 750 сега, какво е това?

Публикувано от dodo2 
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
08-06-2011 - 16:02:52
avatar
Quote
dodo2
Ето появи се и лелята! Циркът става пълен.

Ами, да се посмеем, тогава.
Ето какво те пита Драгула:

Въпросът е защо големите експерти не СТЕ продали цялата си недвижима собственост през 2008 и след две-три години още, към 2014, да си я купИТЕ обратно за половината пари, че даже и за една трета.
Глупав човек да постъпи глупаво е нормално, но умен човек да не постъпи умно е озадачаващо.


И тъй като ти, Додко2 се опитваш да минеш за собственик на имоти в столицата, а Грийнбула и Радославчо също, хайде да ни обясните защо не си продадохте имотите през 2008г., че да купите през 2015г. например.
Нека не се срамуват да си кажат и останалите сривльовци, дето уж са тъпкани със собственост, но все чакат 149 долара на жълтите павета.
Само да не ми излезеш с номера на един съфорумец, дето се изцепи, че му били давали 1200Е на квадрт, ама той от мързел не бил продал.
Взех си пуканките и чакам...........бисерите ви.
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
08-06-2011 - 16:36:11
avatar
Quote
greenbul
На един кораб имало спусната въжена стълба с десет стъпала, като последното стъпало докосвало водата. При прилив водата се покачвала на час с едно стъпало. След шест часа на кое стъпало ще е водата?

Quote
javcho
Тази гатанка много подвеждаща ще се окаже.

Не казваш отгоре-надолу или отдолу-нагоре са номерирани стапалата и съответно май има два отговора - 4 и 7.

Ми, да, така да те лъзга- да не ти каже най- важното, откъде да броиш стъпалата!
Не го е срам да те подвежда............
Последно- 4 или 7, специалисте многонаучен?:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-08 16:49 от камелия.
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
08-06-2011 - 16:51:14
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
Ето появи се и лелята! Циркът става пълен.

Ами, да се посмеем, тогава.
Ето какво те пита Драгула:

Въпросът е защо големите експерти не СТЕ продали цялата си недвижима собственост през 2008 и след две-три години още, към 2014, да си я купИТЕ обратно за половината пари, че даже и за една трета.
Глупав човек да постъпи глупаво е нормално, но умен човек да не постъпи умно е озадачаващо.


И тъй като ти, Додко2 се опитваш да минеш за собственик на имоти в столицата, а Грийнбула и Радославчо също, хайде да ни обясните защо не си продадохте имотите през 2008г., че да купите през 2015г. например.
Нека не се срамуват да си кажат и останалите сривльовци, дето уж са тъпкани със собственост, но все чакат 149 долара на жълтите павета.
Само да не ми излезеш с номера на един съфорумец, дето се изцепи, че му били давали 1200Е на квадрт, ама той от мързел не бил продал.
Взех си пуканките и чакам...........бисерите ви.

Има си отделна тема за това, където е отговорено.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
08-06-2011 - 17:05:32
Quote
dodo2


Има си отделна тема за това, където е отговорено.

Г-н ПапаГал, нямам време да ровя обстоятелствено, та мога ли да Ви задам един леко недискретен въпрос - притежавате ли някаква съществена недвижима собственост към настоящия момент?
Няма нужда от никаква конкретика - просто "имам/нямам, ако имам - горе-долу едикакво си, с горе-долу такава оценка към днешна дата". Ако се осмелите да отговорите, готов съм да дам реципрочни данни за своето имотно състояние, при положение, разбира се, че това Ви интересува, т.е. - готов сте да повярвате умерено на инфо от анонимен източник. Предварително предупреждавам, обаче, че при мен няма нищо изключително - аз не съм холандски милионер с инвестиции в хотели и любовници из цяла България, просто един среднозаможен българин на заплата при своя работодател....
Та?
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
08-06-2011 - 17:08:55
avatar
Додко2, Грийнбул, Валсождарчо, Бота и всички многоимотни сривльовци, дето вече 3 години рИвете на чужди гробища.
Драгула зададе елементарен въпрос, защо се изпокрихте по дупките си и не смеете да си подадете носовете?

Въпросът е защо големите експерти не СТЕ продали цялата си недвижима собственост през 2008 и след две-три години още, към 2014, да си я купИТЕ обратно за половината пари, че даже и за една трета.
Глупав човек да постъпи глупаво е нормално, но умен човек да не постъпи умно е озадачаващо.
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
08-06-2011 - 17:12:12
абе на кой му пука, глейте какво става в Банско.
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
08-06-2011 - 17:16:49
Аз продадох 2 апартамента през лятото на 2008. За 1240 и за 1210 Е на м2 (след около 15% отстъпка от първоначално исканата цена) - става въпрос за юли и август 2008, тогава майка ми ме обяви за балък). Единият за 25 дни след обявяване за продажба, другият за 7 дни. За парцелите вече беше късно.

P.S. Идеята ми беше да отговоря на поста на Дракула, но съм забравил как се цитираше във форума.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-08 17:18 от BulCan.
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
08-06-2011 - 17:20:16
Права е била майка ти. Абсолютен балък си бил. Глей какво ще стане сега с цените в Банско... поне Х 3
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
08-06-2011 - 17:22:59
Quote
камелия
Quote
dodo2
Ето появи се и лелята! Циркът става пълен.

Ами, да се посмеем, тогава.
Ето какво те пита Драгула:

Въпросът е защо големите експерти не СТЕ продали цялата си недвижима собственост през 2008 и след две-три години още, към 2014, да си я купИТЕ обратно за половината пари, че даже и за една трета.
Глупав човек да постъпи глупаво е нормално, но умен човек да не постъпи умно е озадачаващо.


И тъй като ти, Додко2 се опитваш да минеш за собственик на имоти в столицата, а Грийнбула и Радославчо също, хайде да ни обясните защо не си продадохте имотите през 2008г., че да купите през 2015г. например.
Нека не се срамуват да си кажат и останалите сривльовци, дето уж са тъпкани със собственост, но все чакат 149 долара на жълтите павета.
Само да не ми излезеш с номера на един съфорумец, дето се изцепи, че му били давали 1200Е на квадрт, ама той от мързел не бил продал.
Взех си пуканките и чакам...........бисерите ви.
Аз разчистих всичко. Две селски къщи разтиках, уж брокерите имаха сигурни клиенти дадоха маса пара, а още си седят празни и само са сложили табели продава. Интересно кога ще се нанесат неканени гости (цигани) там, ама да се оправят. Всичко вложих в земеделска земя и сега съм около двойно на плюс (ако броя и обезценката на къщите може и четворно да е станало). Ако ги имах (къщите) не се знае и кога, и за колко съм можел да ги продам в момента. Инак апартамента в който живея се сетих да го продавам чак януари, ама късно майна и наистина не си заслужава главоболията с брокери за продажби, изнасяне на квартира и в последствие нанасяне в новия апартамент, все пак за 10000 евро печалба не смятам да си развалям кефа и да ходя да се разправям да си продавам апартамента, нямам и времето за това.
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
08-06-2011 - 17:33:11
Quote
hunterA
Инак апартамента в който живея се сетих да го продавам чак януари, ама късно майна и наистина не си заслужава главоболията с брокери за продажби, изнасяне на квартира и в последствие нанасяне в новия апартамент, все пак за 10000 евро печалба не смятам да си развалям кефа и да ходя да се разправям да си продавам апартамента, нямам и времето за това.


Oппаааааа, ето един аргумент, който никак не съвпада с графиките и стъкмените сметки - оказва се, че 10 000 невинаги и не за всекиго са стимул за продажба, съществуват и понятия "кеф", "риск", "удобство", "пропуснати ползи с нефинансов характер" и пр. "дреболии" ........
А дали и при покупките е така?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход