Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

1200 преди, 750 сега, какво е това?

Публикувано от dodo2 
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
07-06-2011 - 11:38:11
darkside ,майна, на чужд гроб не се плаче, щото не знаеш къде му е главага, може да се окаже, че му ревеш ...другаде.
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
07-06-2011 - 11:42:42
Додко, ако брокери си нямат понятие от пазар, то кой друг, ти ? Смешко. Угризения ? Смешко. От висотата на незнанието си ти и останалите поплювковци смятате, че всички , закупили имоти през последните години реват, та се късат, а вие им се надсмивате Смешко. Поради факта, че вие никога не сте купували имоти, няма как да знаете, кога и защо човек купува имот. Освен това кои сте вие, че да съдите когото и да било ? Купилите имоти са нещастници, брокерите са пълни идиоти, кои сте вие да давате оценки и присъди ? Смешко.
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
07-06-2011 - 11:50:00
avatar
Quote
k800i
...ако брокери си нямат понятие от пазар, то кой друг, ти ? ... останалите поплювковци смятате, че всички , закупили имоти през последните години реват, та се късат, а вие им се надсмивате ... Поради факта, че вие никога не сте купували имоти, няма как да знаете, кога и защо човек купува имот....

Тоя е Дичо smiling smiley Няма как да се сбърка с някой друг !

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
07-06-2011 - 11:53:30
avatar
Как пък не ти омръзна едно и също да повтаряш. Този път пропусна да споменеш, че 21 години си брокер.

Работата е в това, че сте некадърни. Тези които се изявявате тук. Със сигурност има и добри брокери, но това не сте вие. Освен, че сте некомпетентни, имате и сериозни психични проблеми, демонстрирайки го почти във всяко едно мнение, включително и последното.

Добрата новина е, че за почти всеки проблем са измислили хапчета. Знаеш ли колко спокойно ще ти стане и от най-баналното - Лексотан. Try it!


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
07-06-2011 - 11:57:02
Как пък не ти омръзна едно и също да повтаряш
------------
Няма други думички за вас, не се променяте, аз какво съм виновен ?!
-------------
Работата е в това, че сте некадърни. Тези които се изявявате тук.
------------------
Ей това ако ми обясниш как го разбра, ще ти бъда безкрайно багодарен, моля те !
--------------------
Добрата новина е, че за почти всеки проблем са измислили хапчета. Знаеш ли колко спокойно ще ти стане и от най-баналното - Лексотан. Try it!
-----------------
Някъде да прочете, че искам да споделяш личният си опит ?
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
07-06-2011 - 12:06:54
Quote
k800i
darkside ,майна, на чужд гроб не се плаче, щото не знаеш къде му е главага, може да се окаже, че му ревеш ...другаде.
Много си остроумен майна! Аз много харесвам хората с чувство за хумор. Но на имотния фронт инвестиралия в имоти е в положението на Наполеон при Ватерлоо......
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
07-06-2011 - 12:16:10
avatar
Quote
dodo2
Как пък не ти омръзна едно и също да повтаряш. Този път пропусна да споменеш, че 21 години си брокер.

Работата е в това, че сте некадърни. Тези които се изявявате тук. Със сигурност има и добри брокери, но това не сте вие. Освен, че сте некомпетентни, имате и сериозни психични проблеми, демонстрирайки го почти във всяко едно мнение, включително и последното.

Добрата новина е, че за почти всеки проблем са измислили хапчета. Знаеш ли колко спокойно ще ти стане и от най-баналното - Лексотан. Try it!

А, това е нещо друго!:]
Вместо да ръсиш само глупости, сподели какви още лекарства ползваш, та хората с проблем да изберат други- че, тези явно, не действат!
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
07-06-2011 - 13:05:19
1200---------------------------700---------------------------------1700
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
07-06-2011 - 13:20:30
Topobserver -Купувал си имоти толкова колкото аз съм испанец...*yes*"Цените са нереално високи за положението в което народа живее"Ти да не си от предизборния щаб на БСП в Локорско..бе...
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
07-06-2011 - 13:56:13
Въпросът тук не е колко хора мразиш ти
----------------
Напротив, въпросът е,че вие мразите по принцип, а аз - не.
---------------
А колко хора са те намразили за тези 21 години...
---------------
Мислиш ли, че някоой ме мрази ? Може би тези, чийто ръце извивах да си купуват имоти и да ми плащат ? А ако има такъв, то той не заслужава внимание, щото е някъде на твоето ниво.
------------------
Интересно ми е сега все още ли си брокер?
-----------
Не, шеф на брокери съм. Друго ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход