Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Апартаментче във Варна

Публикувано от oncho99 
Апартаментче във Варна
24-11-2010 - 23:26:10
Притежавам малък тухлен апартамент - хол и кухня около 37 кв.м във не лош район във Варна,т.н. широк Център!
Желая да го продам !
Кажете ми каква е реалната му цена която мога да му взема при положение че искам бързо да се отърва от него!
Мислех си за около 25 до 30 хиляди евро ,може би! winking smiley

Благодаря!
Re: Апартаментче във Варна
24-11-2010 - 23:29:58
avatar
Странно, до сега не знаех, че форумът позволява опцията "отложена публикация" ?

Ако питането ти е за тази година и искаш да се забавляваш още много години с продажбата му, пробвай наистина на тази цена. winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Апартаментче във Варна
24-11-2010 - 23:55:54
Не не иска да протаквам нещата!
Даа усетих иронията! smiling smiley
Всъщност съм готов да продавам на всякаква цена,това е истината!
Re: Апартаментче във Варна
25-11-2010 - 00:38:46
Според мен за Варна около Е550-600 е оптимална цена за бърза продажба на гореописаният имот. При Е600 м2 ще излезе, че трябва да го обявиш за Е22 200. Ако при продажбата отстъпиш още около 5% ще успееш да го продадеш за около Е21 000. За съжаление не следя периодично цените на НИ във Варна, но мисля, че това е реална цена. Разбира се има допълнителни фактори, които могат да окажат влияние - етаж, асансьор, ремонтиран ли е наскоро и т.н. Т.е в най-лошият случай Е19 000, в най-добрият (ако всичко, което евентуалният купувач търси е налице - Е24 000.
Успех с продажбата!*beer*
Re: Апартаментче във Варна
25-11-2010 - 01:06:21
Апартамент-37 кв. м. :}:}:} , това с общите части ли е?
Re: Апартаментче във Варна
25-11-2010 - 07:25:09
Quote
antoninus_pius
Според мен за Варна около Е550-600 е оптимална цена за бърза продажба на гореописаният имот. При Е600 м2 ще излезе, че трябва да го обявиш за Е22 200. Ако при продажбата отстъпиш още около 5% ще успееш да го продадеш за около Е21 000. За съжаление не следя периодично цените на НИ във Варна, но мисля, че това е реална цена. Разбира се има допълнителни фактори, които могат да окажат влияние - етаж, асансьор, ремонтиран ли е наскоро и т.н. Т.е в най-лошият случай Е19 000, в най-добрият (ако всичко, което евентуалният купувач търси е налице - Е24 000.
Успех с продажбата!*beer*

Благодаря ти за отговора звучи логично.И аз си мислех за 20 000 като минимум това изобщо не са много пари като се има предвид че все пак получаваш цяло жилище макар и малко .
smiling smiley
Ще пиша какво е станало с продажбата ако има развитие скоро!
Поздрави!
Re: Апартаментче във Варна
25-11-2010 - 07:44:44
виж на лични
Re: Апартаментче във Варна
25-11-2010 - 07:56:26
Ако го предлагаш на форумците прибави и зимнина за няколко месеца и цена от 3000-5000 лв. на изплащане.
PMP
Re: Апартаментче във Варна
25-11-2010 - 11:13:39
...а ако го предлагаш на бай Иван дискотекаджийчето прибави и няколко шукарийки за Жакузиту на покрива и цена от 200 иляди евро, че се чуди къде да си намести несметното богатство тоз едър робовладелец...
Re: Апартаментче във Варна
25-11-2010 - 12:23:32
Quote
oncho99
Quote
antoninus_pius
Според мен за Варна около Е550-600 е оптимална цена за бърза продажба на гореописаният имот. При Е600 м2 ще излезе, че трябва да го обявиш за Е22 200. Ако при продажбата отстъпиш още около 5% ще успееш да го продадеш за около Е21 000. За съжаление не следя периодично цените на НИ във Варна, но мисля, че това е реална цена. Разбира се има допълнителни фактори, които могат да окажат влияние - етаж, асансьор, ремонтиран ли е наскоро и т.н. Т.е в най-лошият случай Е19 000, в най-добрият (ако всичко, което евентуалният купувач търси е налице - Е24 000.
Успех с продажбата!*beer*

Благодаря ти за отговора звучи логично.И аз си мислех за 20 000 като минимум това изобщо не са много пари като се има предвид че все пак получаваш цяло жилище макар и малко .
smiling smiley
Ще пиша какво е станало с продажбата ако има развитие скоро!
Поздрави!

Има 1 лаф, че 1 минута е относително понятие - зависи от коя страна на тоалетната се намираш. Ти казваш, че Е20 000 не са много пари, някой купувач ще каже, че 37 м2 не е апартамент.
Ако искаш пробвай и на Е750-800 м2, но имай в предвид, че ако не успееш да продадеш до месец, през първите месеци на всяка година сделките са доста по-малко, т.е. шансът ти за продажба доста намалява, пък ти искаш спешно да продаваш.
Иначе сподели на каква цена си направил продажбата.
А за 1 съфорумец, който ще се заяде откъде съдя за броя на сделките, ето.spinning smiley sticking its tongue out
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход