Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите

Публикувано от sid 40 
тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
22-04-2011 - 23:51:19
avatar
Тарифите на хазяите трябва да станат като на лекарите и адвокатите. Скоро лекарите си гласуваха минимална цена на преглед -24лв. Което ги доближава до адвокатите и техните тарифи.
Аз смятам, че имотите трябва по същия начин да се обложат: минимален наем за двустаен 250 юро. За тристаен 350 юро. За четиристаенЕ Е500. Пък гащниците ако искат
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
23-04-2011 - 07:31:03
avatar
Бюрократче гладно недорасло тарифи сънува

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
23-04-2011 - 13:10:15
avatar
Сахибе, продавай докато е време !!!

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
23-04-2011 - 18:43:12
Quote
sid 40
Тарифите на хазяите трябва да станат като на лекарите и адвокатите. Скоро лекарите си гласуваха минимална цена на преглед -24лв. Което ги доближава до адвокатите и техните тарифи.
Аз смятам, че имотите трябва по същия начин да се обложат: минимален наем за двустаен 250 юро. За тристаен 350 юро. За четиристаенЕ Е500. Пък гащниците ако искат

Направо въведи тарифа - който навърши 18 години задължително да наема двустайка. Иначе да се глобява по 250 юро на месец и с този фонд от глоби да се подпомагат бедните собственици!
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
24-04-2011 - 18:12:01
Quote
hubb
Quote
sid 40
Тарифите на хазяите трябва да станат като на лекарите и адвокатите. Скоро лекарите си гласуваха минимална цена на преглед -24лв. Което ги доближава до адвокатите и техните тарифи.
Аз смятам, че имотите трябва по същия начин да се обложат: минимален наем за двустаен 250 юро. За тристаен 350 юро. За четиристаенЕ Е500. Пък гащниците ако искат

Направо въведи тарифа - който навърши 18 години задължително да наема двустайка. Иначе да се глобява по 250 юро на месец и с този фонд от глоби да се подпомагат бедните собственици!

За подаръците имам предложение. Който завърши висше образование над 4.00 и остане в България да му се подарява чисто нов тристаен.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 13:17:18
Quote
Върколак
Quote
hubb
Quote
sid 40
Тарифите на хазяите трябва да станат като на лекарите и адвокатите. Скоро лекарите си гласуваха минимална цена на преглед -24лв. Което ги доближава до адвокатите и техните тарифи.
Аз смятам, че имотите трябва по същия начин да се обложат: минимален наем за двустаен 250 юро. За тристаен 350 юро. За четиристаенЕ Е500. Пък гащниците ако искат

Направо въведи тарифа - който навърши 18 години задължително да наема двустайка. Иначе да се глобява по 250 юро на месец и с този фонд от глоби да се подпомагат бедните собственици!

За подаръците имам предложение. Който завърши висше образование над 4.00 и остане в България да му се подарява чисто нов тристаен.

Идеята не е лоша, но успех 4,00, при сегашното ниво на висшето образование съответства не само на липса на компетентност по съответната специалност, но и на пълна неграмотност. *pardon*
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 16:58:27
Намите винаги ще се формират на пазарен принцип. Човекът вероятно има предвид нещо като минималните осигурителни прагове. В смисъл дори и за 150 евро да го дава апартамента, да плаща данък върху 250.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 17:03:57
avatar
Quote
greenbul
Намите винаги ще се формират на пазарен принцип. Човекът вероятно има предвид нещо като минималните осигурителни прагове. В смисъл дори и за 150 евро да го дава апартамента, да плаща данък върху 250.

Напротив. Точно минимална цена имам предвид. Щото баба Пенка със 120лв. заплата пенсия е склонна примерно да даде някоя стая на някой изпосталял студент /сривлю/ и под 100лв. само за да може да си върже песнсията. А той като завърши, вече ще наглее да иска цял апартамент за 200лв. примерно. Все повече е нужно сдружение на наемодателите. И доходите от наем гарантирани.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 17:06:23
avatar
Учудващо е до какви високи нива на идиотизъм може да доведе кризата у някои?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 17:46:33
avatar
Quote
hubb

Направо въведи тарифа - който навърши 18 години задължително да наема двустайка. Иначе да се глобява по 250 юро на месец и с този фонд от глоби да се подпомагат бедните собственици!

Има по- интелигентен начин- след като в закона за защита на животните са определили 10кв.м. задължителна площ за отглеждане на куче, то трябва и за човека да определят. И който наемодател си позволи да даде гарсониера под наем на 5 души, да бъде глобяван- те също.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход