Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

аз ли много давам, или хората само са чували за пари

Публикувано от sashko 
аз ли много давам, или хората само са чували за пари
27-04-2011 - 12:53:43
[forum.imoti.net]

мисля още малко да поизчакам, и да си напазарувам по САЩ и Германско, че почват и тези цени дето съм обявил да ми се виждат височки... явно много високи цени съм обявил че хората не им се вярва winking smiley
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
27-04-2011 - 13:53:34
avatar
Quote
sashko
"КУПУВАМ в идеален център, определени части от лозенец, иван вазов, хиподрума, определени части от борово, стрелбище, последен вариант младост-ите, общо взето южни райони + център
търся около 100 квадрата, а както е казал мечо пух колкото повече толкова повече.
плащам 450-500 евро м2 за тухла, ако е ремонтирана в супер състояние 500-600 евро
панелка 300-350 евро м2, ремонтирана в супер състояние 400-420 евро, без ново строителство, и не ме интересуват общите части.
за много добър имот мога и да поразвържа кесията
плащам веднага"

мисля още малко да поизчакам, и да си напазарувам по САЩ и Германско, че почват и тези цени дето съм обявил да ми се виждат височки... явно много високи цени съм обявил че хората не им се вярва

Господине Сашко, за тези пари по САЩ и Германско имате голям избор в техния прованс.
В хубавите им ситита - Ц, не става майна - там тез пари не са пари.
Мой познат бачка в Ню Йорк за $135.000 годишна заплата.
За София, вашата конкуренцията изграе на търгове по ЧСИ-та или десетки брокери им търси имот.
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
27-04-2011 - 18:48:36
Quote
UP dal
Quote
sashko
"КУПУВАМ в идеален център, определени части от лозенец, иван вазов, хиподрума, определени части от борово, стрелбище, последен вариант младост-ите, общо взето южни райони + център
търся около 100 квадрата, а както е казал мечо пух колкото повече толкова повече.
плащам 450-500 евро м2 за тухла, ако е ремонтирана в супер състояние 500-600 евро
панелка 300-350 евро м2, ремонтирана в супер състояние 400-420 евро, без ново строителство, и не ме интересуват общите части.
за много добър имот мога и да поразвържа кесията
плащам веднага"

мисля още малко да поизчакам, и да си напазарувам по САЩ и Германско, че почват и тези цени дето съм обявил да ми се виждат височки... явно много високи цени съм обявил че хората не им се вярва

Господине Сашко, за тези пари по САЩ и Германско имате голям избор в техния прованс.
В хубавите им ситита - Ц, не става майна - там тез пари не са пари.
Мой познат бачка в Ню Йорк за $135.000 годишна заплата.
За София, вашата конкуренцията изграе на търгове по ЧСИ-та или десетки брокери им търси имот.

Шушльо шушкав, какво друго да кажа.
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
27-04-2011 - 23:02:55
шушко не шушко, не е твоя работа, а и не съм ви искал мнението за международното положение winking smiley
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
27-04-2011 - 23:30:43
И аз мисля, че си бил в добро настроение когато си предложил тези щедри оферти. До края на годината цените ще са поне с 10% под обявените от теб, а за 2012 за тези пари ще си купиш два имота със същите параметри. Имотко се е набълбукал с имоти и сега му е тежичко, не му се сърди. И аз на негово място бих бил в лошо настроение *yes*.
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
27-04-2011 - 23:46:37
Quote

аз ли много давам , или хората само са чували за пари

Даваш предостатъчно. Хората за пари са чували, ама нали занаеш, че апартаментите са магическа вещ, продавана в магическата валута евро, която няма нищо общо с мизерните левчета, в които болшинството продавачи получават заплатките си. Нижно е време за приземяване.

На кратко нито даваш много, нито хората са глухи за пари.

Просто бързаш...

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
28-04-2011 - 00:01:15
avatar
Даваш много по твоите критерии, но никой не ти продава нищо. Значи малко даваш:]
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
28-04-2011 - 00:26:08
Не е смешно, щото хем на продавачите им севиждат малко, хем на купувачите много. Пазар няма и от това страдат всички. Решението е или в шоково вдигане на доходите или в сваляне на цените.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
28-04-2011 - 01:00:15
avatar
Първото няма как да се случи ( няма предпоставка за него ), а второто ще е ... без вазелин, така че писъци ще има до небесата.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
28-04-2011 - 10:36:46
avatar
winking smiley Търпение му е майката господа ...търпение*beer*

От Цезар до наши дни "За народа само ХЛЯБ И ЗРЕЛИЩА"...но НАРОДА надживя зрелищата... smiling smileysmiling smileysmiling smiley...Защото..."Никой не е по-голям от ХЛЯБА!!!"
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход