Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите

Публикувано от sid 40 
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 18:29:34
Quote
sid 40


Тази харесва ли ти? Коняк не съм пил от 10 години. Мезетата му не са ми по вкуса. Но преди 18-13г. пиех всякакви, защото бях управител на елитен ресторант в центъра на София, на топ локейшън. Сега сети ли се? С питиета въобще не можеш да ме впечатлиш. Пробвал съм всичко произведено под слънцето, но водката "Борзой" и "Столичная" ми бяха любимите питиета, както и тъмната белгийска бира "Леф". А ако си на 26, значи мерло от Стамболово и гъмза от Ново село съм пил когато са ти били първата ваксина. На едни англичани продадох едно пале с новоселска гъмза.

Добре бе Сахибе снимай по избор нещо от барчето.

Или сега ще кажеш, че изобщо не пиеш.

Снимай от хладилника тогава.

Снимай нещо ценно, все нещо има у вас, дето да е над средното за страната.

Снимай тоя матрак, ако си взел например от МАГНИФЛЕКС.

Докажи че не си беден, самотен, слатински панелообитател.

Толкова е лесно.

Или спри да раздаваш квалификации на тоя и на оня, когато ти самия отговаряш на тях.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 18:31:41
avatar
Я вземете го изпиите заедно този Луи 13 за 3.000лв, че да не изветрее.*drunk*
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 18:36:12
avatar
Quote
javcho
Quote
sid 40


Тази харесва ли ти? Коняк не съм пил от 10 години. Мезетата му не са ми по вкуса. Но преди 18-13г. пиех всякакви, защото бях управител на елитен ресторант в центъра на София, на топ локейшън. Сега сети ли се? С питиета въобще не можеш да ме впечатлиш. Пробвал съм всичко произведено под слънцето, но водката "Борзой" и "Столичная" ми бяха любимите питиета, както и тъмната белгийска бира "Леф". А ако си на 26, значи мерло от Стамболово и гъмза от Ново село съм пил когато са ти били първата ваксина. На едни англичани продадох едно пале с новоселска гъмза.

Добре бе Сахибе снимай по избор нещо от барчето.

Или сега ще кажеш, че изобщо не пиеш.

Снимай от хладилника тогава.

Снимай нещо ценно, все нещо има у вас, дето да е над средното за страната.

Снимай тоя матрак, ако си взел например от МАГНИФЛЕКС.

Докажи че не си беден, самотен, слатински панелообитател.

Толкова е лесно.

Или спри да раздаваш квалификации на тоя и на оня, когато ти самия отговаряш на тях.

Защо трябва да ти снимам нещо? Аз не съм ексхибиционист и нарцисист като тебе. Пък и да предлагам алкохол на 12 г.момче не е според закона. И все пак, понеже съм в ремонт, довечера може да ти снимам тавана на новата ми детска стая. Все пак сме във форум за имоти, не за барове и кръчми.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 18:43:58
avatar
Quote
Гладен Брокер
Та как ще обясниш ти дърта лелко как от една страна тръбеше че ефтини имоти няма и нямало да има и как криза в БГ също нямало да има, а от друга страна да се сещаме защо си била започнала друг бизнес още в първите дни на кризата. Лошото да лъжеш е че трябва да помниш какви си ги плямпала.

На такъв като теб, нищо не може да се обясни- за теб, винаги и всичко е било скъпо.
И не теб съм призовавала да се сетиш нещо- нямаш капацитет за логическо мислене.
Когато намериш мои твърдения, че криза няма и не може да има- можеш да потвърдиш писаниците си.
Ама, няма дори и да потърсиш- като видиш, че си се оцапал достатъчно, пак ще се скриеш зад нов ник.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 19:07:48
avatar
Quote
камелия
Дали пък, не бих могла да ти покажа бутилка с какъвто искаш надпис?
Дали пък, не бих могла да ти покажа какъвто искам документ, на каквото искам, име?:]
Вие с Додко2, съвсем изтрещяхте!:}

Щях да пиша КАМИ, ама се оказа много досадна тази работа, така че ще се задоволиш само с К. :}



Сега иди и снимай тоалетната си и дай да видим, за да докажеш, че не е като онази smiling smiley

Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 19:10:26
Quote
sid 40
Защо трябва да ти снимам нещо? Аз не съм ексхибиционист и нарцисист като тебе. Пък и да предлагам алкохол на 12 г.момче не е според закона. И все пак, понеже съм в ремонт, довечера може да ти снимам тавана на новата ми детска стая. Все пак сме във форум за имоти, не за барове и кръчми.

Защото мъжкарската постъпка е да си защитиш думите, но за теб това е чуждо и непонятно. То си е до характер. За теб думата е равна на 0 и си го доказал многократно.

А и по-вероятно е да нямаш нищо интересно, което е доста вероятно, като се има предвид, че живееш в панел в Слатина и си на заплата 1000 или 1300лв.

Тавана може да не го снимаш, невиждам особенна ценност в него, освен ако си го позлатил.

Ето колко е лесно бъркам в джоба, снимам с телефона, качвам в интернет и ти доказвам, че не съм гащник. Или познаваш гащници, които подписват договори с MONTBLANС, а не с химикалка за стотинки. Ти от друга страна засега не можеш да защитиш думите си и съответно олекваш.

http://media.snimka.bg/8485/023226071.jpg?r=0

http://media.snimka.bg/8485/023226062.jpg?r=0
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 19:16:54
avatar
Аз пък започвам готварски курсове чрез снимки.

Също така, който се чувства дебел да каже, защото ще му предложа диетата на додо2 за смъкване на холестерол, защото се оказа че покрай нея и се отслабва.

Камелия, колко килограма тежиш?
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 19:23:14
avatar
Quote
dodo2
Аз пък започвам готварски курсове чрез снимки.

След храна идва WC .............

Това е средностатистическа WC.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 20:49:33
avatar
Quote
javcho
Quote
sid 40
Защо трябва да ти снимам нещо? Аз не съм ексхибиционист и нарцисист като тебе. Пък и да предлагам алкохол на 12 г.момче не е според закона. И все пак, понеже съм в ремонт, довечера може да ти снимам тавана на новата ми детска стая. Все пак сме във форум за имоти, не за барове и кръчми.

Защото мъжкарската постъпка е да си защитиш думите, но за теб това е чуждо и непонятно. То си е до характер. За теб думата е равна на 0 и си го доказал многократно.

А и по-вероятно е да нямаш нищо интересно, което е доста вероятно, като се има предвид, че живееш в панел в Слатина и си на заплата 1000 или 1300лв.

Тавана може да не го снимаш, невиждам особенна ценност в него, освен ако си го позлатил.

Ето колко е лесно бъркам в джоба, снимам с телефона, качвам в интернет и ти доказвам, че не съм гащник. Или познаваш гащници, които подписват договори с MONTBLANС, а не с химикалка за стотинки. Ти от друга страна засега не можеш да защитиш думите си и съответно олекваш.

http://media.snimka.bg/8485/023226071.jpg?r=0

http://media.snimka.bg/8485/023226062.jpg?r=0

Ти си доста странен малчуган Явчо. Сам си измисляш някакви простотии, което си е чист спам, след което ми снимаш някаква бутилка коняк, след което влизаш в някакъв измислен от теб спор и доказване на нещо, което те вълнува само тебе, след което като ти предлагам да снимам новата ми детска стая, решаваш, че това за тебе не е важно и заключваш, че аз съм наркоман. Хапчетатааа Явчооооооооо!
И ако мислиш, че старите БМВ-та от 90-те години са признак на суперлукс или това да ми снимаш бутилка върху бар плота, не може да се контактува нормално с такъв. Снимай нещо от дома си понеже си тарикат. Уууу, аз пък забравих, че нямаш дом.*yes*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-27 21:01 от sid 40.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 20:59:47
Quote
sid 40
решаваш, че това за тебе не е важно и заключваш, че аз съм наркоман. Хапчетатааа Явчооооооооо!

Къде пък видя, че става дума за наркоман?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход