Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите

Публикувано от sid 40 
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
26-04-2011 - 09:55:59
Явчо, големи глупости си писал, точно в центъра някои училища са всеизвестни като наркомански сборища, 7мо например, откъдето са половината бандити. И как ги сметна "горните вероятности"???
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
26-04-2011 - 10:15:50
Kaмелия ти какво предпочиташ самостоятелна къща или апартамент независимо дали е панелка или тухла?И според теб може ли нормален човек да иска да живее в колективна сграда?И то с българи.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
26-04-2011 - 10:17:45
Всички предпочитаме нов мерцедес с всички екстри, но всички ли караме такъв? Ела си построй къща в София, като си толкова отворен, да видим какви цени на имотите ще чакаш тогава.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
26-04-2011 - 10:27:17
Quote
Boby
Всички предпочитаме нов мерцедес с всички екстри, но всички ли караме такъв? Ела си построй къща в София, като си толкова отворен, да видим какви цени на имотите ще чакаш тогава.
Аз съм си построил.И си живея в нея.Не преча на съседите нито те на мен.Построил съм и апартамент в който живее сина ми.Когато се наложи да ходя при него и не дай си Боже да преспивам няколко дена след това не мога да се оправя.И във входа са само 12 семейства.Коли паркирани кой където свари,боклуци,силна музика,от мазите мирише на прокиснало вино и кисело зеле.Кучета лаят деца викат и крещят,семейни скандали тупуркане и всевъзможни екстри.Отвориш прозореца на спалнята да влезе въздух и като отидеш да си легнеш вътре умирисано на кебабчета и пържоли щото някой дивак решил да си запали барбекюто под твоя а не под неговия апартамент.И това в престижен и с отлична локация според софиянци район.Няма колективна сграда и не само в София а в цяла България в която да няма поне по един такъв идиот.Изобщо трябва да си умствено увреден за да предпочиташ такъв живот.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
26-04-2011 - 10:45:26
Quote
Boby
Явчо, големи глупости си писал, точно в центъра някои училища са всеизвестни като наркомански сборища, 7мо например, откъдето са половината бандити. И как ги сметна "горните вероятности"???

Но в центъра има и прилични училища, каквито в Люлин няма.

Пример за добра гимназия, сравнена с другите, над която имам поглед, е Финасово стопанската гимназия.

От 8 паралелки по 32, защото имаше и техникум, общо 256 човека. Имаше само 1 наркоман на твърда дрога, като даже и той не беше деградирал съвсем. Само 10-20% от момичетата се бяха ориентирали към странични доходи с батковците. Това е училище от топ 10. На 200м от там е 35то където картинката е като в Люлин. В скришните градинки около него неможеш да стъпиш от спринцовки и опаковки лепило.

Идеята е, че детето като е малко, до седми клас не може да пътува много. А в Люлин няма нито 1 прилично училище. Вече възрастовите граници падат постоянно. наскоро минах до 120то, на България. То е до 7ми клас. Имаше деца 5-6 клас, които голямото междучасие пушеха отвън. И това пак е прилично училище, защото съм му бил в двора години на ред, почти всеки ден, докато играех баскетбол и имам поглед.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
26-04-2011 - 11:04:16
Аз също не понасям колективния начин на живот, затова и аз си построих къща до София, и точно затова знам за какво иде реч като цени за строителство, инфраструктура и т.н. Това не значи че ще плюя тези които не им пречи да живеят в кооперации, различни хора, различни нрави.
Честно казано не разбирам какъв ти е проблема - живееш си като цар на село и непрекъснато сипеш злоба - умствено увредени, 6та по Рихтер, което било най-хубавото и прочие. Май живота на село не ти понася много добре.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
26-04-2011 - 11:47:51
Quote
Boby
Аз също не понасям колективния начин на живот, затова и аз си построих къща до София, и точно затова знам за какво иде реч като цени за строителство, инфраструктура и т.н. Това не значи че ще плюя тези които не им пречи да живеят в кооперации, различни хора, различни нрави.
Честно казано не разбирам какъв ти е проблема - живееш си като цар на село и непрекъснато сипеш злоба - умствено увредени, 6та по Рихтер, което било най-хубавото и прочие. Май живота на село не ти понася много добре.
Нещо си се объркал.За твое успокоение къщата не е на село.Никаква злоба не сипя по никого.Няма обаче как да се съглася разни тарикати да искат толкова пари за откровени боклуци.Но теб щом те устройва да дадеш толкова пари за нещо което е строено против всякакви норми и правила и без никакъв контрол твоя воля.После няма да ми ревете как банките са лоши как лихвите ви убивали как държавата я нямало.И няма да искате помощ от държавата и общината.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-26 11:50 от batko.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
26-04-2011 - 12:40:22
И какви са тези "толкова пари" за кое "строено против всякакви норми и правила и без никакъв контрол"? Не че няма и такива които нарушават нормите, но ти наистина ли мислиш всички освен себе си за идиоти?
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
26-04-2011 - 14:31:59
avatar
Една човешка трагедия се разигра навръх Възкресение във Варна. Докато всички празнуват, семейство с 4 деца е изгонено на улицата за остатък от неплатен наем в размер на 34 лв. Навръх най-светлия християнски празник , останала със семейството си на улицата в 9 часа вечерта майката издъхва в ръцете на домоуправителя. Човекът бил полицай и веднага се обадил в полицията да моли за съдействие. От там му отговорили, че нищо не могат да направят. Оказало се, че през почивните дни няма кой да се отзове и тялото на жената било прибрано в мазето. Децата останали на площадката с бащата, а съседка им занесла храна. Драмата се разиграла в бл. 109, вх. Б на ж.к . „Младост”. От тази сутрин хората са се изнесли с багажа си. Към настоящия момент не се знае къде са отишли те, нито как са се развили нещата.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
26-04-2011 - 14:52:32
avatar
Quote
dodo2


Добре, Люлин е най-хубавият квартал на София с най-прекрасните тоалетни, а на Камелия е най-луксозната с плочки от 8.90 лева. Сега се надявам да се успокоиш.

Нищо такова не съм твърдяла. Няма понятие " най- хубав/о/а", когато иде реч за квартал, жилище, баня, защото хубавото за един, може да е грозно за друг. Само че, трябва малко мисъл, не само писане.
А ти, дето си се сврял под наем, въобще нямаш думата за цена на каквото и да е, след като през живота си нищо не си си купил и нищо не си обзавел.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход