Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите

Публикувано от sid 40 
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 17:56:35
avatar
Идеално - да въведат и задължителни хигиенни условия и като не отговарят блоковете - да бутат. Така ще бутнат всички панелки с "луксозните" им тоалетни.

Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 18:01:50
avatar
Специален поздрав за всички притежатели на подобни тоалетни





*xxx*
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 18:09:03
avatar
Quote
камелия
Quote
hubb

Направо въведи тарифа - който навърши 18 години задължително да наема двустайка. Иначе да се глобява по 250 юро на месец и с този фонд от глоби да се подпомагат бедните собственици!

Има по- интелигентен начин- след като в закона за защита на животните са определили 10кв.м. задължителна площ за отглеждане на куче, то трябва и за човека да определят. И който наемодател си позволи да даде гарсониера под наем на 5 души, да бъде глобяван- те също.

Правилно. Не е хуманно да тъпчеш по 5-има влогари в една боксионера. Поне по двама в стая да са за да се успокояват взаимно. Иначе петимата ако си съберат заедно влоговете в един, може да сколасат за самоучастие за кредит за покупка на гарсионера, която ще ползват на смени. Първи ден без покрив на главата, вторият с покрив и на топло, на третия пак броиш звездите и т.н.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 18:25:31
avatar
Quote
dodo2
Специален поздрав за всички притежатели на подобни тоалетни





*xxx*

Ти си извратен и вече ми е ясно, че снимаш собствената си " тоалетна".
Съмнявах се, когато с наслада пускаше снимки на гадни кенефи, когато пусна отново снимката в горния пост, но сега- с това клипче, място за съмнение няма.
Мога само да те съжалявам.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 18:52:50
avatar
Камелия, това е култов филм, много си задръстена! *xxx*

Ох, още ми е смешно от неадекватния ти коментар :}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-25 19:01 от dodo2.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 19:08:45
avatar
Quote
dodo2
Камелия, това е култов филм, много си задръстена! *xxx*

Ох, още ми е смешно от неадекватния ти коментар :}

Ами, смей се!
Сигурно и снимката, дето я пействаш неуморно, също е култова, затова и двете " произведения" толкова ти харесват.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 19:12:08
avatar
Снимката е отвратителна и вече казах, че панелките с такива кенефи трябва да се бутат, включително и твоята.

Филмът е номиниран за Оскар, така че вероятно не ми харесва само на мен, а ти вероятно само Веселин Маринов си чувала и филма "На всеки километър".

*xxx*
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 19:23:24
avatar
Quote
dodo2
Снимката е отвратителна и вече казах, че панелките с такива кенефи трябва да се бутат, включително и твоята.

Филмът е номиниран за Оскар, така че вероятно не ми харесва само на мен, а ти вероятно само Веселин Маринов си чувала и филма "На всеки километър".

*xxx*

Няма нужда да обясняваш- ясно е какво те влече и от какво се опияняваш.
А това, че филмът е номиниран, не прави сцената по- малко отвратителна и досега никой от познатите ми, които са го гледали, тъй като не са наркомани, не са я харесали.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 19:28:33
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
Снимката е отвратителна и вече казах, че панелките с такива кенефи трябва да се бутат, включително и твоята.

Филмът е номиниран за Оскар, така че вероятно не ми харесва само на мен, а ти вероятно само Веселин Маринов си чувала и филма "На всеки километър".

*xxx*

Няма нужда да обясняваш- ясно е какво те влече и от какво се опияняваш.
А това, че филмът е номиниран, не прави сцената по- малко отвратителна и досега никой от познатите ми, които са го гледали, тъй като не са наркомани, не са я харесали.

А Додо редовно си ги гледа и им се любува. Май е се е напомпал с доста кафяво:}
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 19:30:06
avatar
Веднъж ти подсказах за причината, а ти си живо доказателство и в момента smiling smiley

Още малко и ще помислим, че Камелия по голяма нужда не ходи. Или че повечето панелки са с луксозни тоалетни, а не мухлясали и опикани до тавана.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход