Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите

Публикувано от sid 40 
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 19:36:30
avatar
Quote
dodo2
Веднъж ти подсказах за причината, а ти си живо доказателство и в момента smiling smiley

Още малко и ще помислим, че Камелия по голяма нужда не ходи. Или че повечето панелки са с луксозни тоалетни, а не мухлясали и опикани до тавана.

Ти я подсказа причината, аз я изрекох на глас.
Всички ходим до тоалетна, но само ти се опияняваш от снимки и клипове на гадни , вмирисани кенефи и ровещи в тях дрогирани типове.
Което е жалко- за теб.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 19:42:33
avatar
Много изкривихте темата от минимални наемни цени на стари мръсни кенефи. Вижте една Гърция. Там на много места са толкова консервативни в отношението си към имотите, че едва ли току така коригират цени на наеми. Вярно, че и там не се строеше така стахановски, но.....
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 19:49:27
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
Веднъж ти подсказах за причината, а ти си живо доказателство и в момента smiling smiley

Още малко и ще помислим, че Камелия по голяма нужда не ходи. Или че повечето панелки са с луксозни тоалетни, а не мухлясали и опикани до тавана.

Ти я подсказа причината, аз я изрекох на глас.
Всички ходим до тоалетна, но само ти се опияняваш от снимки и клипове на гадни , вмирисани кенефи и ровещи в тях дрогирани типове.
Което е жалко- за теб.

Нали не фантазираше? Казах ли някъде, че се опиянявам? Просто казах, че живеете в кочини, които трябва да се бутнат, а ти се опитваш да говориш за мен.

Като бутнат кочините ви, ще се вдигнат наемите, защото тогава може да има малко баланс между търсене и предлагане.


sid 40 - кое е по-добре да намалиш наема с 10% като търсиш наемател за твоята 10 квадрата баничарница или да чакаш трето пришествие 1 месец? Или да чакаш 2 месеца? Или 6? И тогава месечният наем от 180 лева става на 90. И като си го разделите двамата съсобственика - по 45 на всеки.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 19:57:03
avatar
Quote
dodo2
[

Като бутнат кочините ви, ще се вдигнат наемите, защото тогава може да има малко баланс между търсене и предлагане.


sid 40 - кое е по-добре да намалиш наема с 10% като търсиш наемател за твоята 10 квадрата баничарница или да чакаш трето пришествие 1 месец? Или да чакаш 2 месеца? Или 6? И тогава месечният наем от 180 лева става на 90. И като си го разделите двамата съсобственика - по 45 на всеки.

По първия въпрос, много добре знаеш, че един имот дали е кочина или не, не се определя от типа строителство, а това че ти и някои други се опитвате да охарактеризирате панелните комплекси като гета в които живее само простолюдие е още по-невярно. Справка мога да ти дам за доста известни и богати люде които живеят в панелки. Веднага се сещам за един- Вальо Михов.
Що се отнася до наемите, да бих бил принуден да намаля, когато всички намаляват. Но някои кандидат наематели се увличат и искат едва лине без пари да ползват даден имот. 10 квадрата са ми най-малкия проблем. Имам много по-големи имоти с много по-големи дертове. Като сложим настилките и мебелите в детската стая ще ти пратя снимки да видиш дали е кочина. Не искам да се хваля с нещо, но ти много упорито повтаряш едни и същи лични впечатления отнякъде си и генерализираш.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 20:10:20
avatar
Ти хубаво ще направиш детската стая, но съседът отстрани като надъни чалгата, този отгоре като е с мозайка (или каквото имат панлките) и ти прави тавана на гъз, този под теб стреля през ден от балкона, а на първия етаж има публичен дом, голяма работа.

Най-евтини ли са панелките? Да. От тук следва, че нивото ще запада, защото се получава кръгче - идват отрепки, изнасят се нормалните.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 20:24:12
avatar
Quote
dodo2
Ти хубаво ще направиш детската стая, но съседът отстрани като надъни чалгата, този отгоре като е с мозайка (или каквото имат панлките) и ти прави тавана на гъз, този под теб стреля през ден от балкона, а на първия етаж има публичен дом, голяма работа.

Най-евтини ли са панелките? Да. От тук следва, че нивото ще запада, защото се получава кръгче - идват отрепки, изнасят се нормалните.

А това какво би трябвало да ти говори:[www.odit.info]
Средния депозит е 2803лв., а най-много са тези до 1000лв.
Тогава кои са отрепките тези които дават от 20 до 50 бона в евро за панелка или тези дето имат спестени по една илядарка и чакат имотите от години да се сринат за да може да им бъде достатъчен депозита за имот?
Над мен купиха преди 4-5 години. Мъжа има аптеки, а жената е юристконсулт в голяма фирма. Този до мен притежава верига пицерии.
Тази под мен е певица и от 20 години пее в чужбина. Това не са средностатистически утрепки. Аз съм най-мизерния в тази компания.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 20:28:16
Quote
sid 40
Аз съм най-мизерния в тази компания.
Абсурд! Такава колоритна личност като тебе не може да е най-мизерна в каквото и да било *beer*
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 20:37:20
avatar
Quote
Атанас Янев
Quote
sid 40
Аз съм най-мизерния в тази компания.
Абсурд! Такава колоритна личност като тебе не може да е най-мизерна в каквото и да било *beer*

Нещо повече, аз съм най-големия гащник-влогар, който има около 3000 лв. на депозит, колкото средностатистическия. Само, че за мен влога не е никаква инвестиция и го държа хей така защо-пощо.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 20:43:09
Quote
sid 40
Нещо повече, аз съм най-големия гащник-влогар, който има около 3000 лв. на депозит, колкото средностатистическия.
Признай си, че нямаш търпение да ги дадеш за имот, ако ти попадне интересна оферта :ami:
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
25-04-2011 - 20:54:05
avatar
Quote
Атанас Янев
Quote
sid 40
Нещо повече, аз съм най-големия гащник-влогар, който има около 3000 лв. на депозит, колкото средностатистическия.
Признай си, че нямаш търпение да ги дадеш за имот, ако ти попадне интересна оферта :ami:



Не признавам. Освен във ваканционен имот на морето /но не във Варна/ и може би още ЗЗ, други планове за имоти нямам, а предпочитам диверсификация в опции, фючърси и/или silver.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход