Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите

Публикувано от sid 40 
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 15:52:08
...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-27 15:53 от javcho.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 16:05:01
avatar
Quote
javcho
А какво пречи да съм се реализирал. И после да съм решил да се върна и тук да се реализирам. winking smiley

Два пъти да се реализирам е по-добре от 1 път. winking smiley

В България преди години имаше много възможности, които в Германия липсваха. Базата беше ниска.

Тези възможности вече са изчерпани и няма изгледи скоро да се появят отново. Който уцелил уцелил, който спечелил спечелил. Това беше.

Ами, пречи това, че идея нямаш какво означава " да се реализирам".
То не е като да отидеш през лятото да поработиш в бяла държава с туристическа виза и като се прибереш вкъщи, да изтипосаш една бутилка уиски във форума, твърдейки че е изографисана с твоето име, щото си бил VIP клиент.
Да се реализираш не е и " който уцелил- уцелил, който спечелил- спечелил".
Ако беше внимавал в оня университет, дето твърдиш, че си учил, щеше да разбереш, че твърденията ти са на чейнчаджия от времето на Магурата.
И твърдението, че си работодател, се оказва въздух под налягане.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 17:30:37
Quote
камелия

Ами, пречи това, че идея нямаш какво означава " да се реализирам".
То не е като да отидеш през лятото да поработиш в бяла държава с туристическа виза и като се прибереш вкъщи, да изтипосаш една бутилка уиски във форума, твърдейки че е изографисана с твоето име, щото си бил VIP клиент.
Да се реализираш не е и " който уцелил- уцелил, който спечелил- спечелил".
Ако беше внимавал в оня университет, дето твърдиш, че си учил, щеше да разбереш, че твърденията ти са на чейнчаджия от времето на Магурата.
И твърдението, че си работодател, се оказва въздух под налягане.

Личи си че си имала досег с големи корпорации по бизнес дела. Разбираш от бизнес етикет.

Бутилкета е подарък, израз на благодарност, специален жест. Не е важна нито цената, даже не знам колко струва, самото уиски е 50лв.

Ценното е това скритото от надписа. Там е името на човека/фирмата, която я подарява и защо я подараява.

От човек работил половин живот на престижната длъжност брокер ли да очаквам да ми обясни какво е да се реализирам. Мерси.

Това за работодателя не мисля да ти го доказвам, защото все пак са специфични данни.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-04-27 18:15 от javcho.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 17:45:27
avatar


Накъркочкан ми се виждаш.winking smiley
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 17:47:18
Quote

от камелия

Колко офиса и колко брокера съм имала през време на бума, само аз знам.
И защо съм започнала друг бизнес, още в първите дни на краха- ако имаш малко нещо под шапката, можеш да се сетиш.


Та как ще обясниш ти дърта лелко как от една страна тръбеше че ефтини имоти няма и нямало да има и как криза в БГ също нямало да има, а от друга страна да се сещаме защо си била започнала друг бизнес още в първите дни на кризата. Лошото да лъжеш е че трябва да помниш какви си ги плямпала.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 17:59:48
avatar
Quote
камелия
Quote
javcho
Нещастний "работодателю",
В българския език, НЯМА ДУМА В МНОЖЕСТВЕНО ЧИСЛО, ЗАВЪРШВАЩА НА "Й"
А "особено" се пише с едно "Н".
Твърде неграмотен си, за да ми развяваш разбиранията си за израстване.

Това го казва човек, който не знае как се пише комисиона.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 18:06:58
Quote
sid 40


Накъркочкан ми се виждаш.winking smiley

Това да не трябва да съм аз бе Сахибе. :}

На 27г съм, не на 37г.

Къде е снимката на коняка, който редовно пиеш?

Както и подозирах пил си го виртуално само. Хванах те, че си лъжец.

Опитай поне от някой да измолиш назаем за 1 снимка.

А пък и доста съмнително при обявена от теб заплата от 1300лв, което ако не са чисти е под 1000лв всъщност, как пиеш Луи 13 по 3000лв бутилката. Аз лично си признавам, че съм пил веднъж 1 чаша, но цяла бутилка ми е нанагорно като цена. Ето сега имаш шанс да блеснеш като сериозен собственик.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 18:12:47
avatar
Quote
javcho

Личи си че си имала досег с големи корпорации по бизнес дела. Разбираш от бизнес етикет.

Бутилкета е подарък, израз на благодарност, специален жест. Не е важна нито цената, даже не знам колко струва, самото уиски е 50лв.

Ценното е това скритото от надписа. Там е името на човека/фирмата, която я подарява и защо я подараява.

От човек работил половин живот на престижната длъжност брокер ли да очаквам да ми обясни какво е да се реализирам. Мерси.

Ето ти виза. Не е туристическа.

[media.snimka.bg]

Ето ти електронната карта от Uni-то. Макар че сигурно не знаеш какво е това.

[media.snimka.bg]

Това за работодателя не мисля да ти го доказвам, защото все пак са специфични данни.

Наистина си смешко!
Дали пък, не бих могла да ти покажа бутилка с какъвто искаш надпис?
Дали пък, не бих могла да ти покажа какъвто искам документ, на каквото искам, име?:]
Вие с Додко2, съвсем изтрещяхте!:}
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 18:21:15
avatar


Тази харесва ли ти? Коняк не съм пил от 10 години. Мезетата му не са ми по вкуса. Но преди 18-13г. пиех всякакви, защото бях управител на елитен ресторант в центъра на София, на топ локейшън. Сега сети ли се? С питиета въобще не можеш да ме впечатлиш. Пробвал съм всичко произведено под слънцето, но водката "Борзой" и "Столичная" ми бяха любимите питиета, както и тъмната белгийска бира "Леф". А ако си на 26, значи мерло от Стамболово и гъмза от Ново село съм пил когато са ти били първата ваксина. На едни англичани продадох едно пале с новоселска гъмза.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 18:21:32
Quote
камелия

Наистина си смешко!
Дали пък, не бих могла да ти покажа бутилка с какъвто искаш надпис?
Дали пък, не бих могла да ти покажа какъвто искам документ, на каквото искам, име?:]
Вие с Додко2, съвсем изтрещяхте!:}

Хайде покажи по избор каквото искаш, може да не е от горепосочените.

Все ни изкарвате бедни, прости и безимотни. Пък вие дори 1 снимка не можете да представите за доказателство за големите си богатсва и успехи.

И не се заричай, че нещата не са истински, защото веднага ако искаш ще направя клипче или ще ти пусна по Skype да се убедиш. И тогава какво правиме. Или и клипчето ще кажеш че е нагласено, като ти гледам акъла.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход