Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Катастрофа на имотния пазар след 2012

Публикувано от demograph 
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
04-01-2013 - 18:54:00
Quote
ivorad
Quote
ivorad
Quote
demograph

Започва първата фаза на Великият срив на имотните цени.

Прогнозирал си нещо съвсем конкретно за началото на 2013. Скоро ще разберем дали си познал.

Новата 2013-а настъпва след около 2 седмици.
Просто напомням winking smiley

Е, 2013-а тече вече трети ден, да ни е честита!
Мога ли да попитам г-н Демографа какво става с кризата на наемите и "Великия срив на цените", които бе прогнозирал за началото на 2013? Сега трябва да сме в разгара на тази криза - защо никой не я забелязва ?
Удивен съм....
eye popping smiley
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
05-01-2013 - 00:26:11
Анонимен потребител
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
05-01-2013 - 06:30:24
Апартаментите трябва да могат да ги купуват обикновените българи - тези дето работят за 500-1000лв в момента.
--------------------------------
"Трябва да могат" ?! Ти наред ли си ? Къде го има това по света ? За комунизма ли си мечтаеш, всички да са еднакви ? Могат да купуват, ама кой е казал, че непременно трябва да купят в София ? Да си купуват по родните места, там не е като тук.
-------------------
Можеш ли да си представиш че при сегашните цени това е възможно.
------------------
Не, не е възможно и няма как да е възможно и в това няма нищо лошо. Посочи ми къде е тази държава, в която всички могат да си купят жилище ?
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
05-01-2013 - 10:29:19
Quote
spgufi

Не, не е възможно и няма как да е възможно и в това няма нищо лошо. Посочи ми къде е тази държава, в която всички могат да си купят жилище ?
Посочи ми коя е тая държава, в която 98% от населението имат по едно и повече жилища, над 50% имат доход под жизнения минимум, поне 80% нямат никакви спестявания, половината от тях са пенсионери (коренното население са около 4.5 млн. без малцинствата а пенсионерите са над 2 млн.) и поне 400 000 жилищни имота са обявени за продан?...... И всеки трети дължи някакви пари?
Тва сигурно е мноу развита държава? С развит пазар на имотите? ..........Ами и руснаците ако спрат да купуват, което е мноу вероятно? Цунамито с ниски цени от морето дали нема да стигне до София?
Ти гледаш само в твоето малко канче! Аз гледам цялата държава и кво се случва. И до 2017-та мноу хора ще напуснат Родината, не щото не я харесват като природа, а като държава годна за живеене. ...........А ти си търгувай в два три квартала докато мое, ма учи език щото мое да ти потрябва и на тебе!
Нал тъй Иворадчоу?...Мноу си.............................забавен!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-01-05 11:45 от paio.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
05-01-2013 - 11:17:06
Quote
paio

Тва сигурно е мноу развита държава?

Мноу, мноу, кат Халеева комета мноу тва!
:]
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
05-01-2013 - 12:12:42
Quote
paio
И до 2017-та.....

Опппааааааа, прогнозите на форумния откачалник очевидно взеха да се издължават: преди работеше с хоризонт от 3-4- месеца, но след като стана за смях и на децата в помощното училище с кретениите си, сега е вдигнал мизата на цели пет години - започнали са да изглеждат като опашката на Халеевата комета....
:]
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
05-01-2013 - 13:41:56
Не мисля да отговарям на злостните нападки на един псевдоброкер. Тъпотата е като гениалността, природен дар.....
Някои хора тук са твърде надарени!.....

И за руснаците:
[paper.standartnews.com]
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
05-01-2013 - 14:13:38
Quote
paio
Тъпотата е като гениалността, природен дар.....

Пропусна да отбележиш, че тъпотата е като Халеевата комета, която теб лично те връхлетя съвсем скоро...
:}
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
05-01-2013 - 14:19:03
Рyuся прие закон които забранява на държавните служители да притежават имоти в чужбина.а именно те са тия закупили около 50 000 ваканционни имоти.има очакване сега след приемането на закона тия имоти да се появят на пазара в грфа "продава се" тия 50 000 имота които вече се продават как ще повлияят според вас на цените?
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
06-01-2013 - 10:02:07
Quote
ivorad
Quote
ivorad
Quote
ivorad
Quote
demograph

Започва първата фаза на Великият срив на имотните цени.

Прогнозирал си нещо съвсем конкретно за началото на 2013. Скоро ще разберем дали си познал.

Новата 2013-а настъпва след около 2 седмици.
Просто напомням winking smiley

Е, 2013-а тече вече трети ден, да ни е честита!
Мога ли да попитам г-н Демографа какво става с кризата на наемите и "Великия срив на цените", които бе прогнозирал за началото на 2013? Сега трябва да сме в разгара на тази криза - защо никой не я забелязва ?
Удивен съм....
eye popping smiley

Г-н Демографа май трайно отлетя в неизвестна демографски посока...
Що ли?
winking smiley:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход