Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Катастрофа на имотния пазар след 2012

Публикувано от demograph 
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
15-11-2011 - 19:18:02
Строежа на др. Иванов, за който чета вече три години няма да се реализира в бъдещите 30, ще го завещае на внуците си.
-------------------------------------------------------------------
Именно! Ако трябва ще го разруша, но без здрявя печалба няма да го продам! Преди време предложиха 650Е/м2 за да купят един комплекс в Сл. бряг, същото каза и собственика: "Аз ще го разруша, но на 650 няма да го продам"! А лично ми е казал какво му е излезнало с обезщетението и всичко, барбар с вкарването в кадастъра - 330Е/м2.

Някой да ме насочи към смисленото от расъжденията на Демографа, че не ми се четат фермани за да попадна на 1-2 смислени изречения?
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
15-11-2011 - 19:23:42
Quote
др. Иванов
Строежа на др. Иванов, за който чета вече три години няма да се реализира в бъдещите 30, ще го завещае на внуците си.
-------------------------------------------------------------------
Именно! Ако трябва ще го разруша, но без здрявя печалба няма да го продам! Преди време предложиха 650Е/м2 за да купят един комплекс в Сл. бряг, същото каза и собственика: "Аз ще го разруша, но на 650 няма да го продам"! А лично ми е казал какво му е излезнало с обезщетението и всичко, барбар с вкарването в кадастъра - 330Е/м2.

Някой да ме насочи към смисленото от расъжденията на Демографа, че не ми се четат фермани за да попадна на 1-2 смислени изречения?
Дано дано повече да ги разрушат та комплекса отново да стане онова хубаво място което беше.Иванов ти да не си мислиш че някй ще реве защото ще си събориш строежа!!!!!!!???????????
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
15-11-2011 - 19:26:25
avatar
Quote
др. Иванов
Строежа на др. Иванов, за който чета вече три години няма да се реализира в бъдещите 30, ще го завещае на внуците си.
-------------------------------------------------------------------
Именно! Ако трябва ще го разруша, но без здрявя печалба няма да го продам! Преди време предложиха 650Е/м2 за да купят един комплекс в Сл. бряг, същото каза и собственика: "Аз ще го разруша, но на 650 няма да го продам"! А лично ми е казал какво му е излезнало с обезщетението и всичко, барбар с вкарването в кадастъра - 330Е/м2.

Някой да ме насочи към смисленото от расъжденията на Демографа, че не ми се четат фермани за да попадна на 1-2 смислени изречения?

Именно преди 3 години е казвал "Аз ще го разруша, но на 1000 няма да го продам", догодина ще казва "Аз ще го разруша, но на 550 няма да го продам", ако дотогава не е фалирал и банката не го е продала за кой колкото даде.....

Същото както и с твоя строеж, ти дори нямаш пари да го почнеш, а балъци за "на зелено" в близките 10-20 години няма да има, ама това го знаеш по-добре от мен.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
15-11-2011 - 19:29:01
Демографе ............Нямам думи.Хората които продават са много.Гадно е да продадеш дядовата си къща.Това е като да продадеш детството си рода си.Дано не ми се налага.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
15-11-2011 - 19:57:54
Абе вие наред ли сте. Гадно било да продадеш дядовата си къща, а какво, да си я чукаш по главата ли. На никой от твоите не е нужна, на тебе не ти трябва, махаш я там на каквито пари дадат и това е.
Къщата, сривльовци скъпи, не е детството ти, а просто един ненужен имот. Животът продължава.

ПП Това, което е написал Демографа, съм го преживявал два пъти. Но иначе със сълзливи излияния няма да повлияете на имотите по местата, които ви интересуват. Връзката между цената на стара къща в Долно Нанадолнище и тристаен в Стрелбище и точно никаква.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
15-11-2011 - 20:10:47
Quote
gekko

Именно преди 3 години е казвал "Аз ще го разруша, но на 1000 няма да го продам", догодина ще казва "Аз ще го разруша, но на 550 няма да го продам", ако дотогава не е фалирал и банката не го е продала за кой колкото даде.....
.

Специално проверих цените в момента. Туптан го продава за 4330000 евро или по около 820-830Е/м2. На парче по средно 900-930Е/м2.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
15-11-2011 - 20:27:07
avatar
Quote
batko
Гадно е да продадеш дядовата си къща. Това е като да продадеш детството си рода си. Дано не ми се налага.

"Дядовата къща" се продава в 99% от случаите поради факта че наследниците са повече от един и реалното ползване на имота от всеки един от "хората на клона" става сложен процес. Така се стига до вариант продажба и разпределяне на дяловете в пари. Живота на човек и имотите му са подложени на водовъртежи. Не са редки случаите когато татко и мама вдигат къща на три етажа, а децата - я в София, я зад граница, ........... и къщата стои празна. Това са нещастни родители. Човек трябва да живее всеки един ден като за последно, да се радва на хубавите мигове заобиколен от близките си. И най-хубавата къща сама по себе си е една бездушна сграда, а обитателите и дават "живот". Не трябва така трагично да се разглежда продажбата на една постройка.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
15-11-2011 - 23:07:07
Quote
Imotko
Гадно било да продадеш дядовата си къща, а какво, да си я чукаш по главата ли. На никой от твоите не е нужна, на тебе не ти трябва, махаш я там на каквито пари дадат и това е.
Къщата, сривльовци скъпи, не е детството ти, а просто един ненужен имот. Животът продължава.

Респект, точни думи!

Преди дни водих същия разговор с един приятел. Наследник на 1/2 от къща.






В топ центъра на Варна.


//редакция: Специално за брокери промоция: само за 5000е ви давам телефонни му номер, ако къщата не се окаже в топ центъра на Варна или цената не е най-ниската оферта на пазара - аз ви давам 5000е. *book*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-11-15 23:10 от Атанас Янев.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
15-11-2011 - 23:47:22
Quote
Imotko
Абе вие наред ли сте. Гадно било да продадеш дядовата си къща, а какво, да си я чукаш по главата ли. На никой от твоите не е нужна, на тебе не ти трябва, махаш я там на каквито пари дадат и това е.
Къщата, сривльовци скъпи, не е детството ти, а просто един ненужен имот. Животът продължава.

ПП Това, което е написал Демографа, съм го преживявал два пъти. Но иначе със сълзливи излияния няма да повлияете на имотите по местата, които ви интересуват. Връзката между цената на стара къща в Долно Нанадолнище и тристаен в Стрелбище и точно никаква.
Имотко нещо не си в час.На какви цени да влияем?Колко пъти да ти обяснявам че никога няма да купя нещо което не ми харесва и на цена която не аз съм определил.Не съм от тия дето не мислят.Отивам гледам и казвам колко давам.Ако продавача се съгласи има сделка.Като не иска негова воля.Следващия чака.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
16-11-2011 - 07:47:37
Quote
Imotko
Абе вие наред ли сте. Гадно било да продадеш дядовата си къща, а какво, да си я чукаш по главата ли. На никой от твоите не е нужна, на тебе не ти трябва, махаш я там на каквито пари дадат и това е.
Къщата, сривльовци скъпи, не е детството ти, а просто един ненужен имот. Животът продължава.

ПП Това, което е написал Демографа, съм го преживявал два пъти. Но иначе със сълзливи излияния няма да повлияете на имотите по местата, които ви интересуват. Връзката между цената на стара къща в Долно Нанадолнище и тристаен в Стрелбище и точно никаква.


А твоя строеж колко години ще си го чукаш в главата?
"На никой от твоите не е нужна, на тебе не ти трябва, махаш я там на каквито пари дадат и това е."
Ама ще го рушиш на инат ама няма да го дадеш "без пари". Еми руши си го, да не мислиш, че пари ще вземеш или пък няма да си набутан.
Дръжте си ги и "предприемачи" и бамки - и чакайте светлото бъдеще.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход