Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
09-11-2011 - 09:33:49
50 хилки, три апартамента, 22 хилки ще останат да се почерпи, мамина душичка !
Re: Преглед на печата 2011
09-11-2011 - 10:58:03
avatar
Quote
др. Иванов
Quote
Kilmister

Ти нормален ли си?
А ако станат 500Е ?

Което ще промени? Ако нещо струва днес 800 и цената му се срине на 500 кой ще хукне да го купува? Същото важи и ако стане 300 или 100. Казвам това за да спре простият народ да пита едни и същи глупости трета поредна година.

Инавов за пореден се изказа голяма лъжа, и сикаш да се съгласим че е истина!
Ако апартаментите в СФ или ВН станат по 300 Е, купувачи ще има много!

Бананите като са по 2.50 никой не ги купува, на като ги пуснат по 0.50 лв. бабите се изтрепват да купуват дори и зелени.
така че бъркаш и пазар ще има и то нормлен на 300 Е и ще има хляб и за строители и за банки и за брокери и за нотариуси, а сега всички лалугери стоят гладни и само се озъртат за нещо заблудено... smiling smiley
Re: Преглед на печата 2011
09-11-2011 - 11:09:00
сега всички лалугери стоят гладни и само се озъртат за нещо заблудено
------------
Рибок, откъде знаеш това ? Ще ти кажа, че хората купуват и продават в момента здраво. Ама ти няма как да знаеш.
Re: Преглед на печата 2011
09-11-2011 - 12:07:20
Quote
bashbroker
сега всички лалугери стоят гладни и само се озъртат за нещо заблудено
------------
Рибок, откъде знаеш това ? Ще ти кажа, че хората купуват и продават в момента здраво. Ама ти няма как да знаеш.

Аз пък знам, че никой не продава в момента, чакат да се вдигнат цените, ама ще има да чакат.
Re: Преглед на печата 2011
09-11-2011 - 12:14:25
avatar
Quote
Kilmister
Quote
bashbroker
Ще ти кажа, че хората купуват и продават в момента здраво.

Аз пък знам, че никой не продава в момента, чакат да се вдигнат цените, ама ще има да чакат.

Kilmister, само в София се продават над 35.000 апартамента.
В цялата страна - около 90.000 апартамента
В цялата страна - около 40.000 къщи
Поляните - те са + безкрайност

Защо според теб - всички чакат.......



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-11-09 13:12 от TZARS.
Re: Преглед на печата 2011
09-11-2011 - 13:32:26
avatar
Quote
palamud

Инавов за пореден се изказа голяма лъжа, и сикаш да се съгласим че е истина!
Ако апартаментите в СФ или ВН станат по 300 Е, купувачи ще има много!

Бананите като са по 2.50 никой не ги купува, на като ги пуснат по 0.50 лв. бабите се изтрепват да купуват дори и зелени.
така че бъркаш и пазар ще има и то нормлен на 300 Е и ще има хляб и за строители и за банки и за брокери и за нотариуси, а сега всички лалугери стоят гладни и само се озъртат за нещо заблудено... smiling smiley

За пореден път доказваш, че мисленето не ти е силната страна.
И за дете е ясно, че сравнение между пазар на хранителни/ бързоразвалящи се стоки и пазар на имоти, е силно безсмислено занимание.
Ако бананите се скапят и преди да заминат на боклука, бабите може да ски дадат стотинките и да купят, то едно жилище, ако се скапе, никакви пари не може да му се вземат. Но, трябва да имаш собственост, за която да се грижиш, че да го разбереш.
Тогава може и да схванеш, защо при 300Е няма да има хляб за всичкия народ, дето си навързал...........
Вярно, лалугерите сега стоят на прага на наемната дупка и се озъртат за някой заблуден продавач, който да им направи коледен подарък.:]
Re: Преглед на печата 2011
09-11-2011 - 13:32:29
avatar
Внезапният спад на китайския имотен пазар е лоша новина за много световни компании, но немските производители на луксозни автомобили ще извлекат полза от това, поне в един град.
В Уенджоу, където цените на имотите са паднали рязко, строителен предприемач обяви, че първите 150 купувачи на апартамент в нов жилищен комплекс ще получат безплатно и по един автомобил BMW, предаде Profit.bg.

И китайците го закъсаха smiling smiley
Re: Преглед на печата 2011
09-11-2011 - 15:07:49
Аз пък знам, че никой не продава в момента, чакат да се вдигнат цените, ама ще има да чакат.
--------------
Хайде и ти кажи, откъде знаеш това, което всъщност е голяма глупост ?
Re: Преглед на печата 2011
09-11-2011 - 15:24:42
Quote
bashbroker
Аз пък знам, че никой не продава в момента, чакат да се вдигнат цените, ама ще има да чакат.
--------------
Хайде и ти кажи, откъде знаеш това, което всъщност е голяма глупост ?

От личен опит, казаха ми го вече няколко брокера...
Re: Преглед на печата 2011
09-11-2011 - 15:41:46
avatar
Quote
Kilmister
От личен опит, казаха ми го вече няколко брокера...

Аз нямам опит и брокери не познавам, но всички около мен все по нещо продават.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход