Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 09:49:51
Quote
batko
Quote
ivorad
Quote
batko

Toлкова си тъпа че няма накъде.Измисли нещо а не ползвай чужди лафове.Кладенеца пресъхна и ще усетиш само болката отзад без дишането.Но ще е от ритник.

Обожавам, когато тъпаци говорят за тъпота, простаци - за простотия. Баце, ти си истинско съкровище - съчетание и на двете възхитителни състояния!
:]
Умнико като те гледам за какви умни работи говориш.........
Не спирайййййййй, миличък.........
:}
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 10:05:03
avatar
Quote
batko
Ще ти се ама не мога да изпия толкова.А и пари нямаш.

Престани да ми се предлагаш!
Не разбра ли, че с жигола работа нямам?
Явно, много си го закъсал, щом вървиш подире ми във всяка тема.:]
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 10:07:47
avatar
Quote
batko

Toлкова си тъпа че няма накъде.Измисли нещо а не ползвай чужди лафове.Кладенеца пресъхна и ще усетиш само болката отзад без дишането.Но ще е от ритник.

Селчо, ти заплашваш ли ме със саморазправа, или само така си говориш, разчитайки, че си анонимен?smoking smiley
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 10:35:23
Батко, внимавай че Камелия има черен колан по Таекон-до-до.Тя е побеждавала дори Бойко Борисов.
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 10:56:59
avatar
Quote
kalashnikof
Батко, внимавай че Камелия има черен колан по Таекон-до-до.Тя е побеждавала дори Бойко Борисов.

Не, автомате- нямам първосигнално мислене и не налитам на бой.
Нито се заканвам да срутя форума, щом не ми изнася нечие мнение.
Всяка простотия трябва да има някаква мярка, но при батко ти няма.
Затова питам- заканва ли ми се наистина или си приказва, скрит зад петия си ник и разчитащ на анонимност?
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 11:03:39
Quote
kalashnikof
Батко, внимавай че Камелия има черен колан по Таекон-до-до.Тя е побеждавала дори Бойко Борисов.

Страхотно чувство за хумор! Джентълменско, възвишено, изтънчено....................
:]
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 11:20:22
Ivorad,темата си беше много хубава,но Ти и Камелия от една страна и няколко човека от другата се заяждате.Направете си тема за плюене.Безплатно е.Тука е за линкове към статии.Не се заяждям с никой,не споря с никой,не ме интересува кой какъв е.Ако пиша в тази тема ще пускам само статии без да коментирам.От мен край.
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 11:30:43
Quote
kalashnikof
Ivorad,темата си беше много хубава,но Ти и Камелия от една страна и няколко човека от другата се заяждате.Направете си тема за плюене.Безплатно е.Тука е за линкове към статии.Не се заяждям с никой,не споря с никой,не ме интересува кой какъв е.Ако пиша в тази тема ще пускам само статии без да коментирам.От мен край.

Охооо, сценка на селско достойнство, след като джентълменът помиярски е клакирал на един идиот в простотиите му по адрес на дама?
Хе, хе, това е истинска наслада :}
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 12:28:08
Quote
камелия
Quote
batko
Ще ти се ама не мога да изпия толкова.А и пари нямаш.

Престани да ми се предлагаш!
Не разбра ли, че с жигола работа нямам?
Явно, много си го закъсал, щом вървиш подире ми във всяка тема.:]
Kазах ти вече че не съм нито геронтофил нито некрофил другото си го знаеш злобна бабке.
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 12:28:48
Quote
ivorad
Quote
batko
Quote
ivorad
Quote
batko

Toлкова си тъпа че няма накъде.Измисли нещо а не ползвай чужди лафове.Кладенеца пресъхна и ще усетиш само болката отзад без дишането.Но ще е от ритник.

Обожавам, когато тъпаци говорят за тъпота, простаци - за простотия. Баце, ти си истинско съкровище - съчетание и на двете възхитителни състояния!
:]
Умнико като те гледам за какви умни работи говориш.........
Не спирайййййййй, миличък.........
:}
И тии тииииииииииииииии
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход