Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
08-11-2011 - 10:36:56
Цените ги определя този, който дава парите.
-------------
Така е по кръчмите драка, в имотите е нещо друго. Ама ти няма как да знаеш.
Re: Преглед на печата 2011
08-11-2011 - 10:42:22
Драка, чудя се откъде накъде призоваваш да се вярва на Левон, а още по-чудно ми е защо да се вярва на теб ?! И двамата сте толкова навътре с имотите, особено ти, че според мен трябва вие с него да определяте цените при всяка сделка, а това продавачите пасти да ядат и ръка да ти целуват.
Re: Преглед на печата 2011
08-11-2011 - 10:51:55
avatar
Quote
bashbroker
Драка, чудя се откъде накъде призоваваш да се вярва на Левон, а още по-чудно ми е защо да се вярва на теб ?! И двамата сте толкова навътре с имотите, особено ти, че според мен трябва вие с него да определяте цените при всяка сделка, а това продавачите пасти да ядат и ръка да ти целуват.

Не призовавам нищо ! Просто от тоя човек пряко зависят съдбите на хиляди ипотекари. Почнат ли се масирани разпродажби, цените ще са кой колкото даде.
А изкарат ли банките имотите на пазара, край с брокерството ! Това предполагам ти е ясно !

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Преглед на печата 2011
08-11-2011 - 11:01:24
Quote
drakkar
"В новата пазарна ситуация цените на жилищните имоти ще се определят от българския потребител, а не от спекулативни настроения",

Внимание, внимание ! Към всички продавачи и брокери ! Имаме нова пазарна ситуация. Клиента диктува правилата ! Цените ги определя този, който дава парите. Дичо и иворад да го прочетат много пъти и да го запомнят !


Не разбирам защо продължаваш с опитите да станеш за смях с инфантилните си интерпретации от сорта на " Цените ги определя този, който дава парите"? Отдавна си в графата "Смехурковци", не знаеш ли?
:]
Re: Преглед на печата 2011
08-11-2011 - 11:02:53
Quote
bashbroker
Цените ги определя този, който дава парите.
-------------
Така е по кръчмите драка, в имотите е нещо друго. Ама ти няма как да знаеш.
Te aко цените се определяха от друг да са 5000 евро квадрата
Re: Преглед на печата 2011
08-11-2011 - 11:07:16
Quote
Imotko
Само си чешете езиците с напразни надежди за евтини имотчета без пари. Банките жилища нямат никакви, имат само разни боклуци и именно защото са боклуци, кредитите са станали лоши. Ако Юнионбанк продава ипотекирана ливада, фабрика за галоши или хотел в Чепръчево, вас какво ви грее това. Тристайните в "Иван Вазов" ще станат по два за лев? А дано, а дано, ама надали. Щото трябваше отдавна да са станали, ако слушам форумните сривльовци.
Имотчо ми защо ми е примерно да си купувам апартамент в Иван Вазов за 150000 евро като в Гоце Делчев или Хиподрума ще мога за 60000 евро примерно?Че какво му е по хубавото на Иван Вазов.Набили сте няколко простотии в главата и повтаряте едни и същи глупости.Казах ти вече че живота в къща е друг в сравнение с 60 годишен апартамент.
Re: Преглед на печата 2011
08-11-2011 - 11:15:39
avatar
Quote
ivorad
Quote
drakkar
"В новата пазарна ситуация цените на жилищните имоти ще се определят от българския потребител, а не от спекулативни настроения",

Внимание, внимание ! Към всички продавачи и брокери ! Имаме нова пазарна ситуация. Клиента диктува правилата ! Цените ги определя този, който дава парите. Дичо и иворад да го прочетат много пъти и да го запомнят !


Не разбирам защо продължаваш с опитите да станеш за смях с инфантилните си интерпретации от сорта на " Цените ги определя този, който дава парите"? Отдавна си в графата "Смехурковци", не знаеш ли?
:]

Що не пробваш да обясниш на Левон, че не е прав ? Пусни му един мейл да си коригира разбиранията. Може и публично да се извини smiling smiley А може и да пусне в ход продажбите. Май само тогава ще разберете какво се опитваме да ви обясним.

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Преглед на печата 2011
08-11-2011 - 11:30:20
Quote
drakkar
Quote
ivorad
Quote
drakkar
"В новата пазарна ситуация цените на жилищните имоти ще се определят от българския потребител, а не от спекулативни настроения",

Внимание, внимание ! Към всички продавачи и брокери ! Имаме нова пазарна ситуация. Клиента диктува правилата ! Цените ги определя този, който дава парите. Дичо и иворад да го прочетат много пъти и да го запомнят !


Не разбирам защо продължаваш с опитите да станеш за смях с инфантилните си интерпретации от сорта на " Цените ги определя този, който дава парите"? Отдавна си в графата "Смехурковци", не знаеш ли?
:]

Що не пробваш да обясниш на Левон, че не е прав ?

Господин Хампарцумян е СЪВЪРШЕНО прав. Проблемът е, че думите му са интерпретирани от един идиот.
Пзнай от три пъти кой е идиотът!
:]
Re: Преглед на печата 2011
08-11-2011 - 11:39:17
avatar
Quote
ivorad
Господин Хампарцумян е СЪВЪРШЕНО прав. Проблемът е, че думите му са интерпретирани от един идиот.
Пзнай от три пъти кой е идиотът! :]

Не съм интерпретирал нищо. Написах го на по - прост и достъпен език, за да може да ви стане ясно на вас.

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Преглед на печата 2011
08-11-2011 - 11:42:45
Вярно е,че банките вече не могат да държат имотите в балансите си след тази година.
Но е супер наивно да се вярва,че цените ще са "кой колкото даде".Те и сега си участват на търговете.Нямат сметка да трупат такива загуби.
Вторият фактор,който мнозина тук пренебрегват...тези имоти не са толкова много,колкото на всички им се иска.
Пак чакате "Годо".И той пак няма да дойде,както не дойде и преди шест месеца,и преди година,и преди 2 години....
Иначе с Левон съм съгласен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход