Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
04-11-2011 - 16:58:22
Quote
камелия
Quote
bashbroker
Добре де, изумяват ли те останалите 80-85 % , които си плащат чинно вноските, живеят си в жилищата и не им пука ти от какво се изумяваш ? Защо отново ревеш на чужд гроб ? Това, че ти нямаш дупе за такава стъпка е ясно, ама не може ли някой да е по-смел и можещ от теб ?

Ами, изумяват го, явно.
По- лесно е да донесеш от девет кладенеца вода, за да докажеш, че тъй като не можеш да направиш дадено нещо, то всички, които могат и са го направили, са глупаци.
Всъщност, ти не знам защо се изумяваш от вижданията на човек, чиято житейска философия е синтезирана във фразата: "най обичам "боба, леба и да еба"smiling smiley

Еми аз какво да направя като всички мои колеги с ипотеки ми викат, Добре си ти "bota156", живот си живееш. Аз тука сметки, вноски по ипотека, че и потребителски заеми, па и ремонти и обзавеждане на новите апартаменти правим и т.н.
Еми живея си го живота, както намеря за добре и те го живеят ама нещо леко така искат като мене ама не могат.
Такъв е живота - какъвто си го направиш.
Аз не мога да се оплача (пу да не ми е уроки)
Re: Преглед на печата 2011
04-11-2011 - 17:51:36
avatar
Quote
bota156
Еми аз какво да направя като всички мои колеги с ипотеки ми викат, Добре си ти "bota156", живот си живееш.
Аз тука сметки, вноски по ипотека, че и потребителски заеми, па и ремонти и обзавеждане на новите апартаменти правим и т.н.
Еми живея си го живота, както намеря за добре и те го живеят ама нещо леко така искат като мене ама не могат.

Щом освен вноските им остават пари за ремонти и обзавеждане - добре са.
Аз преди години когато купих, една година не помислих за ремонт.
Re: Преглед на печата 2011
04-11-2011 - 18:40:37
avatar
Собственик спаси на косъм хотела си, обявен на търг от данъчните


Собственикът на хотел, който Националната агенция за приходите във Варна обяви за публична продан на таен търг, внесе доброволно просрочен ДДС и корпоративен данък в размер над 150 000 лева, съобщиха от НАП.
Търгът за атрактивния имот, намиращ се на брега на Дуранкулашкото езеро и разполагащ с девет спални, термопомпена климатична инсталация, соларна инсталация за отопление на вода и луксозно обзавеждане, бе отменен днес.
Още добри новини

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Преглед на печата 2011
04-11-2011 - 19:16:33
Quote
TZARS
Quote
batko
В левове съм бил милионер но в евро не. Може би догодина ще станем всички милионери.

Къде на шега, къде на истина, но току виж се сбъднала тази твоя прогноза.
Тогава да ударим чертата, и да видим кой как започва деня.
При кризата преди 15 години влогарите изгоряха, а сега кои ли ще бъдат "печелившите"?
Бе да не дава господ да става, че не виждам какво ще му е печелившото. Страната + целия ЕС от кота 0-ла не ми се вижда никак добра "печалба".
Re: Преглед на печата 2011
07-11-2011 - 10:35:14
Голямата разпродажба вече се задава. winking smiley


Банки от еврозоната трябва да продават активи в ЦИЕ, България е от застрашените

[www.investor.bg]

България пък е сред най-заплашените, защото може да се очакват разпродажби, достигащи най-големия процент като дял от брутния вътрешен продукт

Според изчисленията на Nomura в България можем да очакваме продажбата на активи на стойност 1,4 млрд. евро. Това се равнява на около 3,5 на сто от брутния вътрешен продукт. Проблемът у нас се задълбочава от това, че съществува висок риск от „продажба на пожар“.
Re: Преглед на печата 2011
07-11-2011 - 12:36:54
Първи ще са гръцките банки=пощенска и компания, след това имоти за по 100-200 Е/м2
Само "брокерите " ги нема в цялата схема...
Re: Преглед на печата 2011
07-11-2011 - 13:20:09
И на мен продажбата на активи ми се струва логичен и правилен ход за банките, имащи проблеми. Но все пак това е България и тук логика няма. Никога не бива да забравяме, че това е страна на абсурда, управлявана от шепа селски тарикати, подкрепяни от стадо малoумници.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-11-07 13:23 от Seira.
Re: Преглед на печата 2011
07-11-2011 - 13:26:05
Доста интересни мнения има. winking smiley

[www.investor.bg]
Re: Преглед на печата 2011
07-11-2011 - 13:28:51
Строителната продукция е намаляла с 42% за три години

[www.investor.bg]
Re: Преглед на печата 2011
07-11-2011 - 20:37:20
avatar
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход