Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 17:26:33
Quote
камелия
Quote
batko
Ще ти се ама не мога да изпия толкова.А и пари нямаш.

Quote
камелия
Престани да ми се предлагаш!
Не разбра ли, че с жигола работа нямам?
Явно, много си го закъсал, щом вървиш подире ми във всяка тема.:]

Quote
batko
Kазах ти вече че не съм нито геронтофил нито некрофил другото си го знаеш злобна бабке.

Знам си го, НАБОРЕ- с жигола не се занимавам.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
С долнопробни женски жигола не се занимавам.
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 18:46:46
Но ще се гавря с нея докато не престане да ругае хората
-----------------
Како, ти не си в позиция да се гавриш с никого, досега положи много усилия да разберем какъв идиот си, няма нужда от повече.
-------------
Нямам нищо против нейния опит и мнения.
------------
Ето признаваш, че има опит, а твоят какъв е ? Освен това тя обижда само такива като теб, дето не спряхте да я обиждате.
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 19:13:47
avatar
Quote
batko
Ще ти се ама не мога да изпия толкова.А и пари нямаш.

Quote
камелия
Знам си го, НАБОРЕ- с жигола не се занимавам.

Quote
batko
С долнопробни женски жигола не се занимавам.

Виждаш ли колко си тъп?
Не е обида- натрапващо се заключение от всичко, което пишеш, е.
Прочети си постовете, в които хем упорито ми се предлагаш, хем твърдиш че няма да стане, защото не мога да си платя.:]
Е, жиголо си, сам си го казваш.
И след като те призовах да спреш да ми се предлагаш, защото с жиголо не желая да се занимавам, изведнъж решаваш, че ти не се занимаваш с "женски жигола"

Е, по- тъпо парче, не съм срещала в живота си.
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 19:27:59
Quote
javcho


Най-важното е никой да не копира лайфстайла на социопата аутсайдер - камелия(бурсука).

1. Да се седи по-цял ден, особенно вечер, сам пред компютъра, в пенелка, в гето, заобиколен от аутсайдери.
2. Да се набляга на асоциализирането.
3. Петък, събота и неделя да се полагат двойни усилия.



Aaaaa, ето какво било най-важното.....

А какъв белег е писането на оплювателни подписи от по няколко страници, в компанията на които мненията трудно се откриват?
:]
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 19:45:00
avatar
Quote
batko

Oпита и в имотите е на ниво да търчи по адреси и да отваря вратите.Нямам нищо против нейния опит и мнения.Тя обаче няма мнения а писаници какъв е тоя и оня.Няма писаница без квалификация по отношение на човека.Тази жена освен да ругае и хока хората с друго не се занимава.И така е от години.Цяла София да и сере в устата не може да ги напълни.Че и Перник няма да смогне.Досега никой не е успял да я надприказва затова трябва от времем на време да я шамаросват че да се усети.Ако искате истински форум направете така че да престане.Аз нямам за цел да преебавам форума.Но ще се гавря с нея докато не престане да ругае хората.Нека си има мнение и аргументи но без ругатни към хората с които не е съгласна.

Пак говориш глупости. Нито знаеш как съм работила, нито знаеш какво точно представлява посредническата работа.
Което не ти пречи, хем да ме определиш като " търчаща по адреси и отваряща врати", хем и да нямаш нищо против способностите ми и знанията ми като посредник.
Един пост без тотално да си противоречи първото с последното изречение, нямаш.
Но, простащина имаш в изобилие.
Ти, Селчо, си ниска топка- не само не си в състояние да осмислиш собствените си постове, за да не си противоречиш непрекъснато, но дори не можеш да запомниш фактите, които оповестяваш за себе си. И после ревеш, псуваш и сипеш цинизми, защото съм повторила това, което си написал.
Ти, Селчо, не можеш да се гавриш с никого другиго, освен със себе си- не ти стига интелектуален багаж, не ти стигат познания, не ти стига възпитание.
Вместо доводи- като видиш зор, сипеш сексуални селски " бисери".
Пост след пост, ми обясняваш, как няма да се " прежалиш", щото съм нямала пари.
Е, кой друг, освен закъсало жиголо, без никакви възможности в реала, ще гони непозната жена във форум за имоти, белким го съжали и му плати?
И, Селчо, да беше научил поне кой е еквивалента на " жиголо", че то, бива тъпота, бива простотия, но ти си трагичен.
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 20:12:51
Quote
камелия

Нито знаеш как съм работила

Продавала си съзнателно на всякаква паплач кимизарници на високи цени.

[forum.imoti.net]

Quote
камелия

Глупчо, как да ти " вервам", като тя ми помогна да постигна това, което поисках?
Растяха ли цените години наред?- растяха
Идеха ли от кол и въже в София да купуват кимизарници?- идеха
Идеха ли такива, които не можеха да си позволят да купят, ама пък даваха пари за наеми?- идваха
Направиха ли добри пари посредниците?- направиха
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 20:33:53
Quote
камелия
Quote
batko

Oпита и в имотите е на ниво да търчи по адреси и да отваря вратите.Нямам нищо против нейния опит и мнения.Тя обаче няма мнения а писаници какъв е тоя и оня.Няма писаница без квалификация по отношение на човека.Тази жена освен да ругае и хока хората с друго не се занимава.И така е от години.Цяла София да и сере в устата не може да ги напълни.Че и Перник няма да смогне.Досега никой не е успял да я надприказва затова трябва от времем на време да я шамаросват че да се усети.Ако искате истински форум направете така че да престане.Аз нямам за цел да преебавам форума.Но ще се гавря с нея докато не престане да ругае хората.Нека си има мнение и аргументи но без ругатни към хората с които не е съгласна.

Пак говориш глупости. Нито знаеш как съм работила, нито знаеш какво точно представлява посредническата работа.
Което не ти пречи, хем да ме определиш като " търчаща по адреси и отваряща врати", хем и да нямаш нищо против способностите ми и знанията ми като посредник.
Един пост без тотално да си противоречи първото с последното изречение, нямаш.
Но, простащина имаш в изобилие.
Ти, Селчо, си ниска топка- не само не си в състояние да осмислиш собствените си постове, за да не си противоречиш непрекъснато, но дори не можеш да запомниш фактите, които оповестяваш за себе си. И после ревеш, псуваш и сипеш цинизми, защото съм повторила това, което си написал.
Ти, Селчо, не можеш да се гавриш с никого другиго, освен със себе си- не ти стига интелектуален багаж, не ти стигат познания, не ти стига възпитание.
Вместо доводи- като видиш зор, сипеш сексуални селски " бисери".
Пост след пост, ми обясняваш, как няма да се " прежалиш", щото съм нямала пари.
Е, кой друг, освен закъсало жиголо, без никакви възможности в реала, ще гони непозната жена във форум за имоти, белким го съжали и му плати?
И, Селчо, да беше научил поне кой е еквивалента на " жиголо", че то, бива тъпота, бива простотия, но ти си трагичен.
Стрино стига се обяснявай.Нямам желание да ти чета романите.Вземи се гръмни или просто изчезни.
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 20:35:18
Quote
bashbroker
Но ще се гавря с нея докато не престане да ругае хората
-----------------
Како, ти не си в позиция да се гавриш с никого, досега положи много усилия да разберем какъв идиот си, няма нужда от повече.
-------------
Нямам нищо против нейния опит и мнения.
------------
Ето признаваш, че има опит, а твоят какъв е ? Освен това тя обижда само такива като теб, дето не спряхте да я обиждате.
Ти що идваш с подмит задник там дето другите си мерят инструментите.Рискуваш да те отпорят здраво.
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 20:52:41
avatar
Quote
javcho

Продавала си съзнателно на всякаква паплач кимизарници на високи цени.

Виждаш ли, че си оглупял тотално от тия наркотици?
Посредникът не продава.
Посредникът посредничи на двама души, решили да извършат сделка- единият да продаде, а другият да купи.
И да, за разлика от теб, който нищо съзнателно не правиш, един професионалист, упражнява съзнателно професията си.
И аз, съвсем съзнателно, съм си работила работата.
И съм помогнала на продавач да продаде на паплач като теб, имота си. :]
То, бива куха лейка, ама ти си уникален в тъпотата си.:]
Re: Преглед на печата 2011
10-11-2011 - 21:04:44
Како, какенце, какъв инструмент от теб бе льольо, на теб куражът ти стига да се правиш на мъж пред Камелия , ти ли ще ме отпориш смешко капан ?!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход