Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
09-11-2011 - 17:04:52
avatar
Quote
камелия
Quote
palamud

Инавов за пореден се изказа голяма лъжа, и сикаш да се съгласим че е истина!
Ако апартаментите в СФ или ВН станат по 300 Е, купувачи ще има много!

Бананите като са по 2.50 никой не ги купува, на като ги пуснат по 0.50 лв. бабите се изтрепват да купуват дори и зелени.
така че бъркаш и пазар ще има и то нормлен на 300 Е и ще има хляб и за строители и за банки и за брокери и за нотариуси, а сега всички лалугери стоят гладни и само се озъртат за нещо заблудено... smiling smiley

За пореден път доказваш, че мисленето не ти е силната страна.
И за дете е ясно, че сравнение между пазар на хранителни/ бързоразвалящи се стоки и пазар на имоти, е силно безсмислено занимание.
Ако бананите се скапят и преди да заминат на боклука, бабите може да ски дадат стотинките и да купят, то едно жилище, ако се скапе, никакви пари не може да му се вземат. Но, трябва да имаш собственост, за която да се грижиш, че да го разбереш.
Тогава може и да схванеш, защо при 300Е няма да има хляб за всичкия народ, дето си навързал...........
Вярно, лалугерите сега стоят на прага на наемната дупка и се озъртат за някой заблуден продавач, който да им направи коледен подарък.:]

Ками аз пък знам че и имотите също се скапват и по нищо не се отличават от другите стоки (особенно ако течче покрива или има набези на мургави събратя). тва за FMG си го назубрила от някоя статия и се плющиш на всякъде колко знаеш... само се излагаш обаче и всички вече ти се смеят на глупостите

Те навремето и за автомобилите разправяха колко различна стока са, пък то какво се оказа .... естественно има автомобили с ретро стойност, но това също не е случайно - купища пари за елемнтарна пддръжка smiling smiley
Re: Преглед на печата 2011
09-11-2011 - 18:29:21
avatar
Quote
palamud

Ками аз пък знам че и имотите също се скапват и по нищо не се отличават от другите стоки (особенно ако течче покрива или има набези на мургави събратя). тва за FMG си го назубрила от някоя статия и се плющиш на всякъде колко знаеш... само се излагаш обаче и всички вече ти се смеят на глупостите

Те навремето и за автомобилите разправяха колко различна стока са, пък то какво се оказа .... естественно има автомобили с ретро стойност, но това също не е случайно - купища пари за елемнтарна пддръжка smiling smiley


Да, мисленето наистина не ти е силна страна.:]
Re: Преглед на печата 2011
09-11-2011 - 20:14:22
От личен опит, казаха ми го вече няколко брокера...
----------------
Пробвай пак, опитай да бъдеш по-интелигентен, такива глупости - "никой не продава" не вървят тук. Ти освен нотраиус, нотариален акт, брокер също не си виждал.
Re: Преглед на печата 2011
09-11-2011 - 20:33:39
Quote
камелия
Quote
palamud

Ками аз пък знам че и имотите също се скапват и по нищо не се отличават от другите стоки (особенно ако течче покрива или има набези на мургави събратя). тва за FMG си го назубрила от някоя статия и се плющиш на всякъде колко знаеш... само се излагаш обаче и всички вече ти се смеят на глупостите

Те навремето и за автомобилите разправяха колко различна стока са, пък то какво се оказа .... естественно има автомобили с ретро стойност, но това също не е случайно - купища пари за елемнтарна пддръжка smiling smiley


Да, мисленето наистина не ти е силна страна.:]
Има ли човек в този форум когото да не си наругала?Що не вземе да се разкараш вече щото на всички ни писна от простотията ти
Re: Преглед на печата 2011
09-11-2011 - 20:51:02
avatar
Quote
batko

Що не вземе да се разкараш вече щото на всички ни писна от простотията ти

А ти, що ходиш като поклифар подире ми?
Май съм ти слабост, ама не смееш да си признаеш!:]
Давай, ухажвай ме- твърде просташки и левашки, ама толкова си можеш.
Re: Преглед на печата 2011
09-11-2011 - 21:08:05
Quote
batko

Що не вземе да се разкараш вече щото на всички ни писна от простотията ти

Само за протокола - горният вопъл на "възмутен от чуждата простотия гражданин " принадлежи на човек, който е писал по адрес на "простачката" примерно такива нещица:

Quote

Не разбрах бабичката дали може да вдигне хеликоптера на Башброкерчо.

Илои още по-елегантното:

Quote

Бабче кладенеца отдавна пресъхна и постоянно си откачила.Няма кой да се прежали да те оправи нямааааааааааааааааааааа...............

Уникален простак!
Дотолкова уникален, че не е в състояние да схване, че по параметър "простотия" превъзхожда опонентката си няколко десетки пъти. Тази уникалност се нарича "тъпота". Съвършена тъпота!
Чао, Тъпако!
:]
1.9
Re: Преглед на печата 2011
09-11-2011 - 21:09:51
Quote
камелия
Quote
batko

Що не вземе да се разкараш вече щото на всички ни писна от простотията ти

А ти, що ходиш като поклифар подире ми?
Май съм ти слабост, ама не смееш да си признаеш!:]
Давай, ухажвай ме- твърде просташки и левашки, ама толкова си можеш.

batko не го виждам като геронтофил, а още по.малко като некрофил.
А да ухажва тъпа уфсъ - неее!
Re: Преглед на печата 2011
09-11-2011 - 21:15:52
Quote
1.9


batko не го виждам като геронтофил, а още по.малко като некрофил.
А да ухажва тъпа уфсъ - неее!

Дизел, Бацето е толкова тъп, че даже ти, на негов фон, изглеждаш леееееко бензинофффф!
Каква геронтофилия, каква некрофилия у тъпаци, бе, Дизелче шарено? Я промий нафтовата помпа, че взеха да ти се привиждат разни неща!
:]
Re: Преглед на печата 2011
09-11-2011 - 21:25:49
avatar
Quote
1.9

batko не го виждам като геронтофил, а още по.малко като некрофил.
А да ухажва тъпа уфсъ - неее!

Да, ама- не!
Батко ухажва неистово наборка............по детски тертип- еквивалент на " дърпане на плитки".
Като гледам, дизелът започва да му подражава- върви подире ми и олайва месечината.
Давайте, юнаци, разнообразете сивото си ежедневие.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Преглед на печата 2011
09-11-2011 - 21:28:09
Бахти изтрещелите ора има.

Туй не беше ли тема за печата.Що я осрахте.Едно време си я четях с удоволствие.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-11-09 21:31 от kalashnikof.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход