Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

весела коледа и щастлива нова година от куку

Публикувано от kuku987 
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 22:20:38
avatar
Quote
Y~Y
Toа Тъпио у*ра хубавата тема.

Прекрасна дори *ok* От нея лъхаше особен позитивизъм ше знаеш :}

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 22:42:18
Странно, че такива теми още се коментират. Балона на имотите беше надут и издухан от такива чукчи - писатели, като куку. Това имотите да не са фураж бе, аланкоолу? Кога взе да продаваш в щатите на 1/4 от цената, кога взе да ги разбираш? Всеки имот е сам за себе си. Подобни антрефилета се пишат от хора, дето нямат един квадрат площ закупен през живота си, а не прави чест на админа, че допуска хашлашки теми. Сериозните, професионални сайтове просто трият подобни шльокавици, неподплатени с един пример. Ако това е форум за празни дрънканици, добре, нека остане такъв.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 22:50:05
значи като се казва истината това излиза гавра с българския народ.

а като се лъже откровено и се подмамват хората да се накиснат с кредити и в крайна сметка да останат на улицата че някой тарикат да си напълни джоба - това е благородно и почтено, нали?

жалка картинка.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 23:03:54
avatar
Quote
kuku987
значи като се казва истината това излиза гавра с българския народ.

а като се лъже откровено и се подмамват хората да се накиснат с кредити и в крайна сметка да останат на улицата че някой тарикат да си напълни джоба - това е благородно и почтено, нали?

жалка картинка.

Жалка е.Твоята истина.Прав си.
Притопли си крилцата, хвърли пицата на кучето на комшията и престани с тъпите си сценарии.
По нашите краища имаме навика да чакаме спасителя от някъде отвън, с готови решения и правила.Па и правила и забрани.
Много са идвали и са си поотрязвали от баницата, но винаги са си тръгвали закичени отзадзе с вечното недоверие на местните туземци.То затова и са оцелявали туземците де.
А хората с разум не са се накиснали и не им пука от крашолозите.
Тези с липсите, на акъл, на самочувствие, на собствено мнение са доволни.
Някой разбирач им каза какво да правят и какво да не правят.
Чудесно.
Не купиха.
Имат някой лев и разглеждат лъскави каталози къде биха могли да отидат, със скътаните парици.
Ама и това няма да направят.
Защото чакат.
Да оберат плодовете на правилното си решение.
А наоколо само мушмули и замръзнали шипки.
И притоплени крилца от 2.50 килото с доставката.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 23:07:51
Тъмния въпроса ми беше приятелски.Не ми е идеята да те провокирам а да стане приказка.Ама както виждам на теб и монолога ти е достатъчен.Разговора който водиш не е с "образ" а с различни хора.Нямаше нужда да си жлъчен.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 23:24:01
avatar
Quote
Tumnio
Додка включваш се в тройката ли? Ще удоволствие и радост за мен :ami: С две не съм си играл от 5 години някъде, знаех си че тука ще се сбъднат мечтите ми отново *pardon*

Или искаше нещо по "дискусия за цените" и ти smiling smiley Не мога да ви разбера понякога, като жени в критическа сте. последно - дискусия или секс :]

Svetlio съвсем изтрещя smiling smiley Или той беше болен. За шизофрения - редувай Зипрекс с Лепонекс!
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 23:29:59
Оунъре, хубаво им го написа. То ако живота беше само трак-трак по клавиатурката, нашите форумни сривлета щяха да управляват света. Куку щеше да е президент.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 23:39:54
avatar
Quote
kuku987
значи като се казва истината това излиза гавра с българския народ.

а като се лъже откровено и се подмамват хората да се накиснат с кредити и в крайна сметка да останат на улицата че някой тарикат да си напълни джоба - това е благородно и почтено, нали?

жалка картинка.

От тук ли да започнем дискусията или да се върнем на секса *yes*

Сега, коя истина и коя лъжа?! Ако според теб е истина това хората да вярват, че жилището им ще струва 149Е "едикога си", тоест едва ли повече от 8 до 12 пити кашкавал, то каква лъжа е че имота е последно спасение за бедният българин в кризисно време. Или по друг начин. Ако е редно да провокираш хората да продадът всичко в живота си на "всякаква" цена, то защо да не е редно да ги провокираш да спасят най-несигурното измислено от човека - финикийските измишьотини в нещо ценно, което един борд едва ли може да бутне ей така... Тоест коментара, който си направил "а като се лъже откровено и се подмамват хората да се накиснат с кредити и в крайна сметка да останат на улицата че някой тарикат да си напълни джоба - това е благородно и почтено, нали?" е чисто философски, но това - да ни честитиш на всички "бъдещото неизбежно пропадане", прикрито най-лицемерно като "добродушна" коледна честитка към всички... е няма да забравя никога !!! Повярвай ще съжаляваш за което с цялото си сърце, или което там е останало от него покрай тоя капиталисконациски чанч на който си се подложилоогъзил...
В крайна сметка и ландстар го каза "дай смислени аргументи и доказателства". Но ти предпочете да се възползваш от празника нали. Как да повярваме че е било с чисти помисли??! Еее ако си беше признал, че алкохола на никого не прощава и аз сега нямаше да съм толкова тъмен.. Музооо така ли е ?

Филчев, това е нещо като философски отговор и на твоето питане/учудване. Тука наистина се боря с "образи" Кой знае куку в колко ника се е вселил... идин тинки знае :] въпреки, че и това е под съмнение winking smiley

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 23:41:45
avatar
Quote
dodo2
Quote
Tumnio
Додка включваш се в тройката ли? Ще удоволствие и радост за мен :ami: С две не съм си играл от 5 години някъде, знаех си че тука ще се сбъднат мечтите ми отново *pardon*

Или искаше нещо по "дискусия за цените" и ти smiling smiley Не мога да ви разбера понякога, като жени в критическа сте. последно - дискусия или секс :]

Svetlio съвсем изтрещя smiling smiley Или той беше болен. За шизофрения - редувай Зипрекс с Лепонекс!

За теб естествено опита с приклякане и пригъзване обикновенно е по успешен нали winking smiley Или вече ти е харесало от многото "опити" ахахахаа стара парантиоо :]

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
28-12-2010 - 00:04:14
avatar
А ти си глей там сексквартирата, че как е тръгнало кат фане6 14 диоптера нема знаеш изобщо с кво лягаш хахаха Така че възползвай се сега до кат о6те ти става с канче.. и мое си позволиш некой мангал, щот после ще е - каквото ти турат хахаха :]

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход