Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

весела коледа и щастлива нова година от куку

Публикувано от kuku987 
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
31-07-2011 - 11:28:08
За апартаменти имаш предвид winking smiley

Обясни го на онзи момък от преди няколко седмици, който беше взел два с кредит - един да живее, друг за инвестиция :}

И нали цените се покачвали - ето доказателство - Имотко го написа! Край на кризата, ръст на цените! Последния влак тръгна - който го фанал - фанал! :]
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
31-07-2011 - 13:22:37
avatar
Quote
darkside
Камелия, Камелия, Камелия! Ти газиш в същата кал, бейби! И риска от падане е за всички в тая криза дето иде.Катастрофата на пазара на имоти 2011-та, 2012-та не мисля повече да я коментирам, тя е неоспорим факт! Имотите тая зима ще бъдат последната дупка на кавала........Не се занимавам с проституция, не че не бих могъл, да речем! Тва не са моите представи за живота! Тва не е Моята Ценностна Система!
Тва е Живота Такъв Какъвто Е!


Когато икономиката на тая шибана държава стане нещо повече от далавери, чалга, проституция, хазарт и кражби от бюджета под всякаква форма,
когато администрацията стане по-малко от произвеждащите БВП,
когато учителя, лекаря и учения са уважавани и подобаващо заплатени,
когато някой най-после забрани продажбата на дрога пред училищата,
тогава мое да седнем да си говорим за морал в твоя смисъл на тая дума!
И да не пропусна - мнението ми за имотния пазар:
Мегапредлагане на все още нереално високи цени. 149Е. е добро решение в провинцията, а за София 200Е. до 500Е. Тва мое да задържи до Коледа , но след 01.2012-та спадът още надолу е гарантиран от новото обедняване, което ще се развихри тая зима - скъпи горива и храна.

Аз може и да газя в кал, но не и във фекалии. Всичко е въпрос на избор.
Сам го каза- можеш да се занимаваш и с проституция и така да храниш семейство. Други, сред които съм и аз, не можем- така сме устроени, такава ни е ценностната система.
А това, което си изброил като негативи в държавата, може да бъде ограничено в разумни норми, само ако повече хора изхвърлят от възможностите за оцеляване проституцията и продажбата на наркотици пред училищата. Защото те вървят ръка за ръка. Но, като гледам, това време е далеч- както и за теб, щом всяка гадост може да бъде оправдана с " Такъв е живота".
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
31-07-2011 - 16:16:01
Quote
Атанас Янев
Quote
Imotko
И само кьоравия и глухия не вижда, че кризата свърши

Имотко, имах добро мнение за теб, обаче си си спрял хапчетата и последно време хич те няма :}

Кризата ще свърши официално когато Камелия или Имотко си купят апартамент с цел инвестиция на текущи цени.
Без значение кое от двете събития ще се случи първо.

Не мога да си намеря, няма нищо читаво.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
06-08-2011 - 04:38:03
Тук в тази тема е като в психиатрия*sos*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
07-08-2011 - 14:55:06
Quote
Geto
Тук в тази тема е като в психиатрия*sos*

Нормално още този, който е отворил темата е споделил мокрите си сънища.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
30-10-2011 - 12:53:17
Къде се загуби гурото в тази тема? Нищо от написаното в първия пост не се е случило. То бива бива ....ама на боб да беше хвърлял щеше да хване 50% верни прогнози. Вече си ми като барометър какво няма да се случи.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
30-10-2011 - 14:24:43
Quote
darkside
Камелия, Камелия, Камелия! Ти газиш в същата кал, бейби! И риска от падане е за всички в тая криза дето иде.Катастрофата на пазара на имоти 2011-та, 2012-та не мисля повече да я коментирам, тя е неоспорим факт! Имотите тая зима ще бъдат последната дупка на кавала........Не се занимавам с проституция, не че не бих могъл, да речем! Тва не са моите представи за живота! Тва не е Моята Ценностна Система!
Тва е Живота Такъв Какъвто Е!


Когато икономиката на тая шибана държава стане нещо повече от далавери, чалга, проституция, хазарт и кражби от бюджета под всякаква форма,
когато администрацията стане по-малко от произвеждащите БВП,
когато учителя, лекаря и учения са уважавани и подобаващо заплатени,
когато някой най-после забрани продажбата на дрога пред училищата,
тогава мое да седнем да си говорим за морал в твоя смисъл на тая дума!
И да не пропусна - мнението ми за имотния пазар:
Мегапредлагане на все още нереално високи цени. 149Е. е добро решение в провинцията, а за София 200Е. до 500Е. Тва мое да задържи до Коледа , но след 01.2012-та спадът още надолу е гарантиран от новото обедняване, което ще се развихри тая зима - скъпи горива и храна.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
30-10-2011 - 14:33:30
Quote
darkside
Камелия,Камелия, Камелия! Не ме разсмивай, немаш реална представа кви пари мое да се изкарват без да се налага да си депутат.... Остави ги теа поговорки майна...Пример:.Един предприемчив младеж с пет жрици, дето е инвестирал в тех нааай.много петнаесе хиляди лева първоначално, си вади на ден от 100 до 500 лева чисти. Кво не мое викаш на месец? 10К.? Пък ти и Сахиба инвестирайте в тухли.....Сега ша кажеш "ма то непочтенно, ма не е редно, ма тоя Дарки ша го натопим на Черковна, ма той негодник........Сахиба обича да плаши, ма доносниците никой не ги кльопа, че и бой мое да ядат......Да не говорим, че Дарки си е изградил "бузинес" дето е мноу актуален в момента и работи с размах, плаща данъци, щото го не е страх да гони орела, а не да стиска врабчето от твойта поговорка!!
Знайш ли кое е непочтенно? Да си гладен, необлечен, да ползваш градския транспорт и семейството ти да страда!
Е тва е непочтенно майна!
Соцялизма свърши!
Борба за живот, тва е демокрацията-постсоцялизъм!
Аз съм научен кат падна да ставам, не да пълзя с години кат некои елегантнопълзящи интеуектуалци!
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
30-10-2011 - 15:57:58
Дарки, какво ти става? Виж какво хубаво време, излез някъде.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
30-10-2011 - 20:52:04
Нищо ми няма, Имотко. Цитирам себе си, щото съм актуален. На чист въздух съм, в Трявна. Мноу е готино, особено тревнянките...баси добрите хора...направо съм озадачен...мое да се преместя тука за година две. Ям като разпран, мое да е от въздуха....В момента хазяина, с изражение на шаман, подгрява неква течност с горена захар от която съм щял да постигна пълна нирвана, според него, да получа просветление.... Тва 149 е старата цена, преди промоцията, която очаквам на пролет.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход