Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

весела коледа и щастлива нова година от куку

Публикувано от kuku987 
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 15:56:31
Прав си, но къде прочети подобно твърдение? При дефлация и то световна цената на металите пада както и на други стоки.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 16:10:36
avatar
Да Върколак така е няма такъв закон, въпреки, че според Ес директиви трябва да приемат такъв закон, но лобито на банките в БГ е много силно и това ще се отлага, докато от Брюксел не почнат да ни лепят яките глоби. Да не говорим, че длъжниците не могат да напускат страната, стават точно крепостни селяни собственост на банката, та така... на тези хорица не им е никак лесно и много от тях ще превъртят.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 16:13:05
Quote
gekko
Да Върколак така е няма такъв закон, въпреки, че според Ес директиви трябва да приемат такъв закон, но лобито на банките в БГ е много силно и това ще се отлага, докато от Брюксел не почнат да ни лепят яките глоби. Да не говорим, че длъжниците не могат да напускат страната, стават точно крепостни селяни собственост на банката, та така... на тези хорица не им е никак лесно и много от тях ще превъртят.

В Еврозоната също няма такъв закон. Само в САЩ е приет.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 16:15:54
avatar
Quote
Върколак
Quote
gekko
Да Върколак така е няма такъв закон, въпреки, че според Ес директиви трябва да приемат такъв закон, но лобито на банките в БГ е много силно и това ще се отлага, докато от Брюксел не почнат да ни лепят яките глоби. Да не говорим, че длъжниците не могат да напускат страната, стават точно крепостни селяни собственост на банката, та така... на тези хорица не им е никак лесно и много от тях ще превъртят.

В Еврозоната също няма такъв закон. Само в САЩ е приет.

В Германия има, 6 години след частния фалит излизаш без дългове, за други държави от Ес не мога да твърдя със сигуност, но за Германия съм абсолютно сигурен, че има такъв закон.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 16:16:33
Куку, Весела Коледа.
А иначе защо всички смятат, че следва дефлация?! Ако искате гледайте


това.
Иначе цените на НИ в крайни квартали има още да поевтиняват. Не до Е149, но 200-250 е реална цена за стара панелка в Люлин, Надежда, Обеля, Дружба. Апропо то такива цени има в Кремиковци и и т.н.
*drunk*
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 18:11:43
Quote
gekko
Да Върколак така е няма такъв закон, въпреки, че според Ес директиви трябва да приемат такъв закон, но лобито на банките в БГ е много силно и това ще се отлага, докато от Брюксел не почнат да ни лепят яките глоби. Да не говорим, че длъжниците не могат да напускат страната, стават точно крепостни селяни собственост на банката, та така... на тези хорица не им е никак лесно и много от тях ще превъртят.

Дреме им дали могат да напускат страната или не. Те така и така по почивки в чужбина на харесват да ходят. Предпочитат си у мизерната квартирка лятото някое усвояване да направят я на тереса, я на тоалетна. Свободата може да бъде отнета само на свободния, на този който е роден и живее като роб нищо не можеш да му отнемеш.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 18:23:11
Грешка, с квартирка са сривльовците. И защо си мислите, че ходенето в чужбина е привилегия само на хората, които живеят под наем?
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 19:35:26
сори, накои хора се раздразниха, не това ми беше целта.

весели празници
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 19:42:34
Здравей куку!
Преди 2 години когато ми дойде нуждата от дом и се поразрових из нета открих този форум.И това което исках да чуя го чух от твоята(не само) уста и то се оказа вярно.Също съм благодарен и на брокерката(по младата) на Полис рем която не взе на сериозно моето търсене на парцел и не ми звънна след Гергьов ден(2009) както се бяхме разбралиТа от тогава насам все повече се убеждавам в правотата на избора си.За по нататък ще видим.
Пиши човеко и да не ти дреме.Пък и убедително ми звучиш нищо че не ми харесва това което пишеш.
Успехи в личен и професионален план от мен!*beer*.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 20:22:51
avatar
Quote
kuku987
сори, накои хора се раздразниха, не това ми беше целта.

весели празници

А каква беше всъщност целта?? Или не ти се отговаря на въпроси на които не знаеш отговорът? Или не си вече толкова пиян? А ти ли си си наел тези циганките с по 5 мнения които те хвалят. Ти всъщност прочете ли си първият пост? - Искашли пак да ти го постна за всеки случай? Ама вие пиците с крилца ли ги ядете.. свински крилца нали?? Ааама весели празници или празник или така си се казва по-принцип? А ние хей така на заучените фразички ли сме си свикнали или така си говорим? Ама всъщност това наистина ли беше коледна честитка?? А къде каза че работиш? А?

А къде е "демократа" за "силна" България хахаха Ела да спасяваш пияндето си, че след малко ще го навра в кучи гъз!

А изкуфелият очилат кльощавиняк - Шльокера, ти каде си бе увъртяно счети? Жена ти още ли не ти пуска winking smiley

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход