Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

весела коледа и щастлива нова година от куку

Публикувано от kuku987 
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
28-12-2010 - 21:32:47
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
PER0
Quote
valsodar
Винаги съм се развеселявал на пророчества от типа на - Паднат ли цените на имотите, ще ви паднат и заплатите! - сякаш цялата икономика на страната е изцяло в сферата на търговията с НИ :]

Някои може да са останали на сух хляб и вода покрай мъдрите си инвестиции, други като Камито карат на зеле, а трети проявили акъл и търпение си муат сега мръвки с винце *drunk*

Че кво друго сериозно производство има? Освен един туризъм дето да не е без нищо. Откъде чакаш заплатата си?
.....................
Тук не съм много склонен да се съглася с теб приятелю. Обикновено си много прав като наемодател, какъвто съм и аз. В случая обаче, аз имам една стара къща която е много атрактивна да се направи на къща за гости. Изучавам световния опит в гостоприемството и най-вече турския, защото комшиите според мен наред египтяните и други мангали са незаменими домакини. Тази къщичка въобще не е голяма-има 10 легла, но досега съм я давал изцяло под наем на месечен наем. Въпреки това ми е изкарала 16000лв.- 1/3 от вложената цена за целия имот и то за старата къщичка само. За новата ми даваха 2000лв. на месец, обаче аз им казах, че са яли риба. Там ще живее само негово величество АЗ и моето семейство. Получих оферта на верига за къщи за гости в която само нощувки за по 15 кинта на човек на вечер ще ми избият месечен наем на старото къще за не повече от 10 дни. Като си помислиш и да нямаш клиентела, само за 10 дни изкарваш повече от месечния наем от нощувки. През останалото време къщицата си е лично твоя. Туризма е велик- къщата за гости ем е твоя ем е на клиенти. СТРАХОТНО!!!


Последно колко??? :]
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
28-12-2010 - 21:35:10
avatar
Ебаси лудницата стана в тоя форум от 8 часа се хиля с глас. Такава зоологическа градина няма никъде. *drunk*

Сахибееееее, за какъв срок са ти договорите за наем?
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
28-12-2010 - 21:42:21
avatar
Грешката е моя Брокеръ. 16000лв. е за по малко от 8 години чисто само за старата къщичка. Извинявам се на Додо и другите неразбрали.!
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
28-12-2010 - 22:05:45
Ако си вложил 3 пъти по 16 000 означава 48 000
тези 48 000 ако ги беше вложил в нещо друго можеше да изкараш за 8 години поне още 48 000
но тъй като пращиш от акъл си изкарал само 16 000, т.е. вече си назад с около 20 000
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
28-12-2010 - 22:09:21
avatar
Quote
hubb
Ако си вложил 3 пъти по 16 000 означава 48 000
тези 48 000 ако ги беше вложил в нещо друго можеше да изкараш за 8 години поне още 48 000
но тъй като пращиш от акъл си изкарал само 16 000, т.е. вече си назад с около 20 000
.................
Бъркаш баце. Не случайно си пълен заек и имаш само две мнения във форума.
1/3 от цената на която съм купил. Цената на която съм купил е 12 пъти по-малка в талери от тази която е пазарна в момента. Така че ако можеш да смяташ сметни колко съм спечелил.:]
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
28-12-2010 - 22:13:03
е кажи на колко си купил, колко си платил за ремонт, колко плащаш за охрана, колко плащаш за данъци, колко плащаш за консумативи и ще ти кажа
всичко е много просто, но май не достатъчно
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
28-12-2010 - 22:23:29
avatar
Quote
valsodar

Някои може да са останали на сух хляб и вода покрай мъдрите си инвестиции, други като Камито карат на зеле, а трети проявили акъл и търпение си муат сега мръвки с винце *drunk*

И ти ли се писа пророк? Ставате много и все по- смешни. Да съм ти се оплакала, че карам на зеле? Вие ревете като вдовици как всичко трябва да поевтинее, щото е много скъпо, пък все ви се ще брокерите да мрат от глад. Е, няма да стане. Като няма пари в имотите, има на друго място. Разликата между теб и мен е, че аз не рИва по форумите и не се давя в жлъчен сок.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
28-12-2010 - 22:23:57
avatar
Quote
hubb
е кажи на колко си купил, колко си платил за ремонт, колко плащаш за охрана, колко плащаш за данъци, колко плащаш за консумативи и ще ти кажа
всичко е много просто, но май не достатъчно
.................
Не допускам някой със седем мнения да ми каже каквото и да е било. По скоро ти потърси помощ как да помогна на приятелката ти да получи оргазъм. С нищо друго не мога да ти помогна. Прекалено зелен си.:]
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
28-12-2010 - 22:28:39
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
hubb
е кажи на колко си купил, колко си платил за ремонт, колко плащаш за охрана, колко плащаш за данъци, колко плащаш за консумативи и ще ти кажа
всичко е много просто, но май не достатъчно
.................
Не допускам някой със седем мнения да ми каже каквото и да е било. По скоро ти потърси помощ как да помогна на приятелката ти да получи оргазъм. С нищо друго не мога да ти помогна. Прекалено зелен си.:]

е то е ясно, че с цифрите си зле, но явно и с тънката част не те бива.

я провери какво прави жена ти, докато правиш пари от вода и въздух....
така както ми я спомена не може да плете..............
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
28-12-2010 - 22:32:37
avatar
Мани я жена ми. Тя е проверена раждала майка. Дай да проверя твоята приятелка, ако винаги се е сблъсквала с такъв импотент като тебе да види осеменител истински. Разбере ли за Стопанин, никога няма да се обърне към твоята ялова проста глава. Ще се сети че който няма семе, няма и имоти.:}:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход