Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?

Публикувано от okorosent 
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
24-12-2010 - 18:00:59
avatar
Quote
zlostyr
Аз лично не съм купувал имот но съм търсил за мен и за мои роднини - стъпвал съм в няколко АНИ-та и ви знам много добре. Никой друг не е бил така нахален като тебе, защото естествено са очаквали да вземат комисионна от мен (или от този за който търся апартамент).

Quote
zlostyr

И защо не кажеш нещо за снимките или за местоположението на имота - и от тях ли няма смисъл?

И за двете е говорено и обяснявано много. Наистина, няма смисъл , защото ти никога не си искал да разбереш. За теб е важно да се заяждаш, защото си твърдо убеден, че не бива посредниците да печелят. Трябва да работят за правата вяра. :]

Весела Коледа и си отпусни душата- завистта яде отвътре, а не си заслужава.........smiling smiley
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
24-12-2010 - 18:16:13
Правите сделки благодарение на това, че сте се намърдали на пазара и хората щат не щат опират до вас.
------------
Ако можеше да мислиш нормално, по-скоро ако въобще можеше да мислиш, щеше да разбереш простичката истина, че щом ни има на пазара, значи има нужда от нас И защо съм нахален ? Може би защото имам претенции да знам и да разбирам това, което работя ? Давай, тя злобата тебе те яде отвътре. Весела Коледа и се опитай да бъдеш малко по-добър !
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
24-12-2010 - 18:30:48
avatar
Quote
dicho
Давай, тя злобата тебе те яде отвътре. Весела Коледа и се опитай да бъдеш малко по-добър !

Добре де ? твоята е все едно КРАДЕЦА ВИКА ДРЪЖТЕ КРАДЕЦА?
Смешно е някак си ти който пиеш чак хапчета за киселини заради злобата, така те гори от вътре, да викаш на другите че били злобниsmiling smiley
СОДАААА :}
По-злобен от теб е само оня - камелия. ти си на второ място по злоба ? Извини се на младежа и ходи си купи корега да залепиш ченела за коледната вечеряsmiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
24-12-2010 - 21:29:09
Един познат направи интересна аналогия:

1 кг домати = 4 лв;
ако сметнем тежестта и на камиона с който ги превозват(превозвача да не е безплатен) или сергията(и тя е под наем), то цената може да падне до 4 стотинки.
Просто 1 нов килограм = 0.01 стари килограма...

По въпроса защо хората наемат брокери - ами просто си имат работа и някой трябва да ходи и да показва имота на купувачите. Всички мои познати, които продадоха НИ, търсеха брокерска агенция единствено заради това.
Ето тук е нишата! Ако някой се сети да наема пенсионери дето да отговарят на телефони и да ходят да отключват жилището за оглед с/у 300 лв на месец - брокерът става ненужен. Все още никой не се е сетил за такъв бизнес май smiling smiley

Весели празници на всички smiling smiley
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
24-12-2010 - 22:23:11
Действай, направо ще избиеш рибата. Стига всеки продавач да ти даде ключ от жилището си де.
Поредните бисери от човек, дето хал хабер си няма, ама нали сме тренирани от Валси, Фло, Батко и компания, няма проблем.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
24-12-2010 - 22:43:23
Quote
Imotko
Действай, направо ще избиеш рибата. Стига всеки продавач да ти даде ключ от жилището си де.
Поредните бисери от човек, дето хал хабер си няма, ама нали сме тренирани от Валси, Фло, Батко и компания, няма проблем.

Eй, Imotko пак отваряш уста да те нахранят!Гони те мазохизма и това си е.....
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
24-12-2010 - 22:58:20
avatar
Quote
okorosent

Ето тук е нишата! Ако някой се сети да наема пенсионери дето да отговарят на телефони и да ходят да отключват жилището за оглед с/у 300 лв на месец - брокерът става ненужен. Все още никой не се е сетил за такъв бизнес май smiling smiley

Весели празници на всички smiling smiley

На теория го докара, остава да видим как ще го реализираш на практика?
Ти ли ще плащаш тия 300лв.? Щото, продавачите и купувачите не дават и стотинка, докато не се подпише предварителния договор. А работата по проверки и ходене по инстанциите? Консултациите със специалистите? Пенсионерите ли ще ти ги свършат и платят?
Голяма ниша и голям бизнес. Да ти пожелая ли да те сполети?:]
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
24-12-2010 - 23:55:08
Ето вижте какво са 63 кв. метра. За 69к Евро, демек - 1100 Евро/кв.м.
Майнц
Двустайно жилище в Майнц.
Само някой да не каже че Майнц е село - има 200 000 души население, намира се на 30 км от Франкфурт на Майн, и от там хората спокойно си ходят на работа във Ситито на Франкфурт със S-Bahn за около 30 мин.
Та да видим какво има в тези 63 кв.м.
- хол
- отделна кухня - егаси голямата кухня, от нея би могло да стане супер хол + кухня + трапезария winking smiley
- спалня - абе тези хора що не са го обявили като тристаен, тъпаци *angel*
- тераса
- баня и тоалетна
- килер
- подземен гараж - да му бяха поискали за него поне 10к евро отгоре ли?!? moody smiley
-отделно даже са написали, че има 7 кв.м. общи части извън тези 63 кв.м.

Ето това се казва двустаен апартамент, господа имотковци и брокери!
Вие това разбира се щяхте да го изкарате, че е 100 кв.м. и да му поискате 100к. И да чакате 2-3 години някое шаранче да клъвне. Е, чакайте си, аз отказвам да бъда шаранче. Ще клъвна, когато нещата станат нормални като в белите държави и 1м2 = 1м2 и цените тук вземат да отразяват малко от малко доходите на населението. Аз лично не бързам, печеля добре и имам търпение, дано го имате и вие.
Весела Коледа и успех! *drink1*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-24 23:57 от Da_Champion.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 09:48:13
Вчера бях на гости в един стандартен двустаен 65 кв. м. Преди някак си бях свикнал, ама сега като се загледах колко миниатюрно е всичко. И това са 65 квадрата чисти. В интенет гледам двустайни по 50 квадрата от новите и направо не ми се мисли за какво иде реч. Ще взема да звънна на някоя обява просто да видя за какво става дума и да се посмея на човешкта глупост.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 10:18:52
Ще работите повече и ще си купите по-големи! Ако всеки паразит се уреди с апартамент от 100-120 м2 чисто, нали тези дето работят трябва да живеят на 500-600 м2.
Щом тука лъжат с м2 шараните, всеки може да си купи супер 63 м2 в Майнц, вероятно има и връзка с летището, а ако намери и подходящи полети до София всеки ден, няма да си сменя и работата.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход