Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Нова тема за графиката средни цени и промените тази седмица!
20-12-2010 - 14:43:12
avatar
Quote
tikvarova
Ехааааа! Как се изстреляха наемите при тази стъкмистика.....!!!!!
smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Графиката за наемите е от мъжки пол - всеки понеделник има сутрешна ерекция.
Re: Нова тема за графиката средни цени и промените тази седмица!
22-12-2010 - 08:53:39
Оппаааа! Ново "двайсе" winking smiley
Забележете разликите в графиките от понеделник и сряда :]

За наемите също :]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-22 08:54 от kokoex.
Re: Нова тема за графиката средни цени и промените тази седмица!
22-12-2010 - 09:17:45
avatar
Интересно ми беше защо Тинки Уинки не ме апострофира, когато графиката показваше Средно Случайно с Елементи на Нагласяне (онази в която е нагоре с между 20 и 40 евро), а казах че ще има минимум в понеделник, а там нямаше (и пак я закърпиха над 800).

Сега може да види минимума (когато е само Средно Случайно). И да се убеди, че графиката ходи на горе не с 20 евро а с 20-40 в зависимост от тайните обяви в сайта, които никой не бил виждал, но се смятали и те.

Отделно, че е Средно Случайно, та горното всъщност няма значение, защото е грешна по принцип. Много здраве и на математическия гений Svetlio.
Re: Нова тема за графиката средни цени и промените тази седмица!
22-12-2010 - 09:43:37
dodo, имаш ли във някакъв вид средните по дати за по дълъг период. Би ми било интересно да видим Moving Average от цените на дневна графика *rose*
Анонимен потребител
Re: Нова тема за графиката средни цени и промените тази седмица!
22-12-2010 - 10:12:22
Quote
dodo2
Интересно ми беше защо Тинки Уинки не ме апострофира, когато графиката показваше Средно Случайно с Елементи на Нагласяне (онази в която е нагоре с между 20 и 40 евро), а казах че ще има минимум в понеделник, а там нямаше (и пак я закърпиха над 800).

Ти май все още не си разбрал, че аз като дискутирам нещо с теб много внимавам какво пиша.
Работата е направо като игра на шах.

P.S. В понеделник на:
[www.imoti.net]
имаше информация само до Обеля
Re: Нова тема за графиката средни цени и промените тази седмица!
23-12-2010 - 15:25:57
avatar
Quote
Тинки Уинки
P.S. В понеделник на:
[www.imoti.net]
имаше информация само до Обеля

Между другото забелязал ли си, че никога не е имало Манастриски Ливади примерно? А само това са 5% от обявите. smiling smiley
Анонимен потребител
Re: Нова тема за графиката средни цени и промените тази седмица!
23-12-2010 - 15:51:30
Забелязал съм че ги няма Ливадите - предполагам се опитват за махнат незавършеното и това "на зелено" от статистиката.
Re: Нова тема за графиката средни цени и промените тази седмица!
28-12-2010 - 16:02:13
avatar
Тази седмица няма ли да си поправите Средно Нагласено да стане поне Средно Случайно?
Re: Нова тема за графиката средни цени и промените тази седмица!
28-12-2010 - 16:06:54
avatar
Това ли ти дойде на акъла за цели 5 дена... Дай моля те сметката си да ти пратиме по 1-2 лева, че явно няма да се предадеш "лесно" :]

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Нова тема за графиката средни цени и промените тази седмица!
28-12-2010 - 16:07:55
avatar
Ти успя ли да сметнеш средно аритметично или още си преписваш офертите. Само 5000 са, имаш достатъчно време до 31.12.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход