Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да купя или да не купя - това е въпроса!?

Публикувано от ASSETION 
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
02-08-2010 - 13:17:58
avatar
Quote
Imotko
Скъпо е, не купувайте. Не че ще стане по евтино.

Е то от едва две години цената е надолу. Има още доста до следващата вълна (ако въобще я има)
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
02-08-2010 - 19:02:22
avatar
Когато човек няма пари, дали едно такси от летището до центъра струва 8 лв. или 50 лв, май няма значение - той ще си хване градския автобус.
Така е и с имотите, дали кв.м. е 400 или 800, все е тая - трябват пари. На бедния все ще му е скъпо.
Истината е, че добрите имоти струват добри пари.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-02 19:03 от TZARS.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
02-08-2010 - 19:20:15
avatar
Мда, тепърва на собствениците на добри имоти им предстои да научат, на кое точно се казва добри пари...

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
02-08-2010 - 19:43:48
avatar
Quote
valsodar
Мда, тепърва на собствениците на добри имоти им предстои да научат, на кое точно се казва добри пари...

Точно така. Целта на упражнението е собственика на един имот да определи правилно колко е "добър" имота му и втората стъпка, да определи адекватна "добра" цена за стоката си.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
02-08-2010 - 20:22:37
avatar
Quote
TZARS
Quote
valsodar
Мда, тепърва на собствениците на добри имоти им предстои да научат, на кое точно се казва добри пари...

Точно така. Целта на упражнението е собственика на един имот да определи правилно колко е "добър" имота му и втората стъпка, да определи адекватна "добра" цена за стоката си.

Аз от време на време пускам по една търсачка в конкурентния сайт и тъй като гледам поне 80% от обявите са такива, които определят колко им е добър имота, и някои от тях го определят вече повече от година. Освен това някои май вече са си определили колко им е добър имота (пак от доста време насам) само че явно купувачите не го определят за толкова добър, защото обявите продължават да си седят...
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
02-08-2010 - 20:40:32
avatar
Явно някои първо си определят "добра" цена и после чакат купувачи, за да приемат овациите им, за "добрия" имот.
Съобразно чакането си правят изводи за "добрата" си стока - колко звезди им е категоризацията.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-02 20:41 от TZARS.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
02-08-2010 - 20:44:49
Не само ще седят обявите,но и ще залежават.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
02-08-2010 - 20:53:16
Някои ще залежават, други-не. Ако "добри пари" е според Валсодар, аз, както казах, бих искал да купя един четиристаен с два гаража в Иван Вазов за около 65 000 евро. Някой може ли да ми каже кога да купувам, щото децата растат и апартамента ми трябва.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
02-08-2010 - 20:57:25
avatar
В добри райони, добри пари ще струват и не чак толкова добри имоти.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
02-08-2010 - 21:16:33
Е Имотко, ти на Иван Вазов му е.а мамата.Аз давам повече 66000 евро.За мен след някои части на Изток ,Иван Вазов е най-добрия квартал.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход